Metal Gear Solid HD Collection | PS3

ViSaRI50

کاربر سایت
Jul 9, 2011
25
نام
30avash
سلام.
دوستان من تو MGS3 گیر کردم!تو Graniny Groke lab Exterior:Outside Walls!هیچی راهی نیست که بتونم داخل بشم.به Major Zero گفتم،میگه باید یه دشمن رو بازجویی کنی!من تا یه دشمن رو میگیرم Snake میکوبونش زمین نمیزاره L3 رو بزنم!
شما یه راهی بگید که بدون بازجویی کردن ردش کنم!
(اونور هم یه در قفله!هرکاری کردم باز نشد!)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
تو PW ... مرحله Tank Battle تانک رو چه جوری بزنم ... ؟ مهمات کم میارم !
سه راه داری:
1-یه بازوکا بساز و راحت بزنش
2-اسلحه خواب آورت رو بیار با یه رگبار بعد دشمنا رو بیهوش کن و برو مهماتشونو بردار
3-راحت ترین راه اینه که سربازایی که از تانک میان بیرون رو بکشی بعد از چند سری دیگه سرباز نمیاد و بجاش راننده(!)میاد بیرون و میتونی بزنیش و تانکه هم مال خودت میشه

سلام.
دوستان من تو MGS3 گیر کردم!تو Graniny Groke lab Exterior:Outside Walls!هیچی راهی نیست که بتونم داخل بشم.به Major Zero گفتم،میگه باید یه دشمن رو بازجویی کنی!من تا یه دشمن رو میگیرم Snake میکوبونش زمین نمیزاره L3 رو بزنم!
شما یه راهی بگید که بدون بازجویی کردن ردش کنم!
(اونور هم یه در قفله!هرکاری کردم باز نشد!)
کاری نداشته باش تو رادیو بهت چی میگه!!فکر کنم باید جلوت سیم خوار دار باشه که سمت چپت یه قسمتی از سیم خوار داره پاره شده که میتونی از زیرش رد شی و بعد یه دیوار جلوته که یه قسمت از دیوار سمت چپ نیست و میتونی دراز بکشی و بری اونطرفش و بعد سمت راستت یه دره و ...

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من می خوام بازی رو بخرم و ترجيح می دم دست دومش رو بخرم كه ارزون تر دربياد ولی می خوام با دوستم Peace Walker آنلاين بازی كنم.
نمی دونم بازيش كد آنلاين داره يا نه، خواهشا يكی بگه كد آنلاين داره يا نداره. بعد الان نوش چنده؟ بازی رو به فرض مثال ريجن 2 بخرم می تونم با بقيه ريجن ها آنلاين بازی كنم؟
ممنون.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,556
من می خوام بازی رو بخرم و ترجيح می دم دست دومش رو بخرم كه ارزون تر دربياد ولی می خوام با دوستم Peace Walker آنلاين بازی كنم.
نمی دونم بازيش كد آنلاين داره يا نه، خواهشا يكی بگه كد آنلاين داره يا نداره. بعد الان نوش چنده؟ بازی رو به فرض مثال ريجن 2 بخرم می تونم با بقيه ريجن ها آنلاين بازی كنم؟
ممنون.
کد آنلاین نداره . آنلاین هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد !

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
انتهای MGS 2 چطور باید اون 3 تا metal gear رو نابود کنم؟ با stinger به پاشون می زنم بعد به دهنشون که باز شد اما نمی میرن ممنون می شم توضیج بدین

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
انتهای MGS 2 چطور باید اون 3 تا metal gear رو نابود کنم؟ با stinger به پاشون می زنم بعد به دهنشون که باز شد اما نمی میرن ممنون می شم توضیج بدین

دوست عزیز بذار توی اسپویل شاید یکی هنوز بازی نکرده :D
اینجوری :
وقتی یکیشون میپره وسط یه راکت به پاش بزن بعد دهنش رو باز میکنه نعره میکشه همونجا یه دونه هم راکت ول بده توی دهنش تمومه :D باید سریع اینکار رو انجام بدی اول یکی به پاش و بلافاصله یکی هم توی دهنش :D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان اگه کسی لیست تمام بازیهای منتشر شده از این سری رو داره لطفاً به همراه سال انتشارشون بذاره ..
همچنین می خوام بدونم اسم نسخه ی یک بازی Integral هست که در سال 2000 منشر شد یا این بازی با نسخه ی اول فرق می کنه !؟
در کل منی که با این اچ دی کاکلکشن با این سری آشنا میشم باید قبل از نسخه ی دوم چه نسخه ای رو بازی کنم که در روند داستان قرار بگیرم یا اصلاً بدون نسخه ی اول هم با همین نسخه ی دوم می تونم با داستان بازی آشنا بشم !؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
دوستان این سوال بالایی سوال من هم هست . من اصلا اهل بازی های مخفی کاری نیستم ولی گفتم یه امتحانی بکنم این رو . الان من که شماره یک رو بازی نکردم . این رو شروع کنم متوجه میشم داستان رو ؟ بعدم اول 2 رو بازی کنم . بعد 3 بعد Peace walker رو ؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان این سوال بالایی سوال من هم هست . من اصلا اهل بازی های مخفی کاری نیستم ولی گفتم یه امتحانی بکنم این رو . الان من که شماره یک رو بازی نکردم . این رو شروع کنم متوجه میشم داستان رو ؟ بعدم اول 2 رو بازی کنم . بعد 3 بعد Peace walker رو ؟

نگاه كيند من الان ليست كل بازي ها رو بهمراه تاريخ داستانيشون براتون ميزارم ببينيد خودتون ديگه ( البته اين چيزايي هست كه خودم بازي كردم و كاملا مطمئن هستم ) :

MGS 3 Snake Eater / 1964

MGS Protable ops/ 1970

MGS Peace Walker / 1974

Metal Gear / 1995

Metal Gear 2 Solid Snake / 1999

MGS / 2005

MGS2 Sons Of Liberty / 2007 to 2009

MGS 4 Guns Of Patriots / 2014

اون دوتا Metal Gear و Metal Gear 2 رو فكر كنم رو نينتندو بازي كردم و اگه بخوايد بازي جز اين كالكشن جديد بازي كنيد خيلي سخته كه بتونيد پيداشون كنيد :d MGS Acid هم بازي نكردم پس اطلاعي ندارم !:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
تاریخ تو بازی مهم نیست . تاریخ عرضه مهمه واسه من .
من الان رفتم تو بازی . از شماره 2 شروع کردم . به سلامتی نه از بازی چیزی سر در میارم . نه از داستانش . اصلا نمیتونم از بازی خارج بشم . حتما باید بمیرم تا گزینه Exit بیاد :D

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خب باید از همون Metal Gear اولیه که بعد اینکه بازی به سری تبدیل شد ، اسمش شد MGS شروع کنی.

نسخه PSone ـش روی Store موجوده و فکر کنم 10 دلار باشه. ارزشش هم داره بگیریش.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
همینشم حوصله ندارم بازی کنم . شماره یکش دیگه پیش کش .
الان با این تفاسیر . یه شماره یک هست . بعدش شماره 2 ( همینی که تو HD Collection هست ) بعدش شماره 3 و بعدش هم Peace Walker و بعدش شماره 4 . ( بر اساس تاریخ عرضه )( البته میدونم خیلی عنوان های دیگه هم عرضه شده ولی به عنوان سری های اصلی تقریبا باید این 4 عنوان رو بازی کرد )
الان یک نفر پدر آمرزیده بیاد بدون اینکه چیزی رو از شماره های 2-3-4 و غیرو اسپویل کنه , داستان شماره یک رو با کرکتر هاش بگه . ما بخونیم ببینیم قضیه چیه که شماره 2 رو بازی کردیم متوجه بشیم .
تو Wiki که رفتم بخونم دیدم تیکه پاره نوشته . در ضمن ویکی دهنش چفت و بست نداره . در حالی که داره در باره شماره یک مینویسه یهو میبینی آخر شماره 3 رو لو میده مثلا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر