Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
عزیزم از منطقت استفاده کن : چرا اسنیک یک ساعت نفس نفس میزنه و تا صدای بیگ باس رو میشنوه عکس العمل نشون میده؟
شما احتمالا داشتی جلوی tv سیگار میکشیدی چون من مه ندیدم
در ضمن در ادامه صحبتهاشون هم اسنیک چندبار میپرسه که am i going to die
اسلحه سالم بود -من دودی ندیدم- من بجز صدای یک تیر چیزی نشنیدم (اگه دقت کنی خشاب خالی شده و گلنگدن اومده عقب) در ضمن اون دوست عزیز حق داره نفمه چی شده چون 2 جای داستان 2 ایراد بزرگ داره
من خودم دیوانه mgs هستم ولی دلیل نمیشه چشمم رو روی ایرادات ببندم
ولی هنوزم میگم best game ever
به جزء اینها بیگ باس به اسنیک میگه: That's right... good... no need for you to go just yet.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
عزیزم از منطقت استفاده کن : چرا اسنیک یک ساعت نفس نفس میزنه و تا صدای بیگ باس رو میشنوه عکس العمل نشون میده؟
شما احتمالا داشتی جلوی tv سیگار میکشیدی چون من مه ندیدم
در ضمن در ادامه صحبتهاشون هم اسنیک چندبار میپرسه که am i going to die
اسلحه سالم بود -من دودی ندیدم- من بجز صدای یک تیر چیزی نشنیدم (اگه دقت کنی خشاب خالی شده و گلنگدن اومده عقب) در ضمن اون دوست عزیز حق داره نفمه چی شده چون 2 جای داستان 2 ایراد بزرگ داره
من خودم دیوانه mgs هستم ولی دلیل نمیشه چشمم رو روی ایرادات ببندم
ولی هنوزم میگم best game ever
بعد شما صدای یک تیر شنیدی اسنیک به کی شلیک کرد؟بیگ باس؟بعد بیگ باس چطور از خودش دفاع کرد؟از گلوله سریع تر بود؟یک بار میگه نه چند بار.
هر چی بگم یک جواب میدین فقط و فقط به خاطر این که روی منو کم کنید که نمیدونم چه دلیلی داره.به خدا دشمن که نیستیم ناسلامتی جفتمون طرفدار همه سری های metal gear هستیم.
فقط ازت خواهش میکنم با تمام دقت ممکنی که میتونی یک بار دیگه نگاه کن.ضمنا ایراد هم فکر نمیکنم داشته باشه.نه این که باگ نداشته باشه.منظورم ایرادات داستانی ـه.
ضمنا من منظورم بود مهی در دور و ور وجود نداره.دود از اسلحه ی بیگ باس بود.
متشکرم.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
شما واقعا نديدي ؟؟ من ديروز بازي رو دوباره تموم كردم دود از اسلحه بيگ باس (patriot) درمياد !

کجا اونوقت؟ من همه Cutscene ها رو دارم ... الان چند بار اون صحنه رو نیگا کردم ... دودی ندیدم !!!

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36
بعد شما صدای یک تیر شنیدی اسنیک به کی شلیک کرد؟بیگ باس؟بعد بیگ باس چطور از خودش دفاع کرد؟از گلوله سریع تر بود؟یک بار میگه نه چند بار.
هر چی بگم یک جواب میدین فقط و فقط به خاطر این که روی منو کم کنید که نمیدونم چه دلیلی داره.به خدا دشمن که نیستیم ناسلامتی جفتمون طرفدار همه سری های metal gear هستیم.
فقط ازت خواهش میکنم با تمام دقت ممکنی که میتونی یک بار دیگه نگاه کن.ضمنا ایراد هم فکر نمیکنم داشته باشه.نه این که باگ نداشته باشه.منظورم ایرادات داستانی ـه.
ضمنا من منظورم بود مهی در دور و ور وجود نداره.دود از اسلحه ی بیگ باس بود.
متشکرم.

az khodesh defa kard chon cqc ro khodesh sakhte va naghso iradat ro midone
va darzemn darim bahs mikonim age nemitonin tahamol konin javab nadin
davazdah bar bazi ro raftam hichja dodi nadidam tosie mikonam khodet yeb ar dige boro
iradatesham dar idehaie ocelot bod ke kamelan ba sohbathaie liqued dar tadakhol bod
agar yadeton bashe dar mgs1 dar javabe in harfe snake mige"but as long as there are people there will always be war-but the problem is balance ,father knew what type of balance was good"
dar halike inharfha ideye patriot va tanha dalile jodayiie bigboss az patriots bood va dalile shekl giriye outer heaven dar zemn nagid outer haven chon on male mgs4 hast na mg ke baraye console snes bod
edeaye etelaatam nemishe valli entezare injor pasokh haro nadaram kare zibaye kojima inbode ke dastan ba shomare haie ghabli az mg gerefte ta mgs pw tadakhol nadare vali khob 2-3 ja soti dade
babate finglish mibakhshid windows rikhtam yadam raft farsi berizam ,omidvaram post pak nashe

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
az khodesh defa kard chon cqc ro khodesh sakhte va naghso iradat ro midone
va darzemn darim bahs mikonim age nemitonin tahamol konin javab nadin
davazdah bar bazi ro raftam hichja dodi nadidam tosie mikonam khodet yeb ar dige boro
iradatesham dar idehaie ocelot bod ke kamelan ba sohbathaie liqued dar tadakhol bod
agar yadeton bashe dar mgs1 dar javabe in harfe snake mige"but as long as there are people there will always be war-but the problem is balance ,father knew what type of balance was good"
dar halike inharfha ideye patriot va tanha dalile jodayiie bigboss az patriots bood va dalile shekl giriye outer heaven dar zemn nagid outer haven chon on male mgs4 hast na mg ke baraye console snes bod
edeaye etelaatam nemishe valli entezare injor pasokh haro nadaram kare zibaye kojima inbode ke dastan ba shomare haie ghabli az mg gerefte ta mgs pw tadakhol nadare vali khob 2-3 ja soti dade
babate finglish mibakhshid windows rikhtam yadam raft farsi berizam ,omidvaram post pak nashe
اگر شما 12 بار رفتید من تقریبا ماهی 2 بار تمامش میکنم و چند روز پس از release خریده بودمش و وقتی یک حرف میزنم الکی نمیگم.لطف کنید اگر تلوزیونتون معمولی هست با LED یا LCD بازی کنید تا ببینید.
کجا اونوقت؟ من همه Cutscene ها رو دارم ... الان چند بار اون صحنه رو نیگا کردم ... دودی ندیدم !!!
اگر بازی رو بازی کردید و ندیدید به جای خود ولی اگر کاتسین ها رو روی کامپیوتر دارید حتی اگر HD هم باشه باز هم اون طور خوب نشون نمیده که تو بازی نشون میده(حتی HD).

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36
اگر شما 12 بار رفتید من تقریبا ماهی 2 بار تمامش میکنم و چند روز پس از release خریده بودمش و وقتی یک حرف میزنم الکی نمیگم.لطف کنید اگر تلوزیونتون معمولی هست با LED یا LCD بازی کنید تا ببینید.

اگر بازی رو بازی کردید و ندیدید به جای خود ولی اگر کاتسین ها رو روی کامپیوتر دارید حتی اگر HD هم باشه باز هم اون طور خوب نشون نمیده که تو بازی نشون میده(حتی HD).

حرفت برام ارزش داشت دوباره رفتم و چیزی ندیدم احتمالا چشام ایراد پیدا کردن;)

اولم بهت گفتم "انقدر مسیله مهمی نیست"

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
نه نه من نمیگم چشم هاتون ایراد پیدا کردن من میگم با دقت ندیدید.خواهشا تو یک LCD نگاه کنید.
یک سوال پیش میاد که شما میگید اسنیک شلیک کرد ولی من نمیدونم به کی و یا کجا شلیک کرد میشه بگید؟

mrg66

کاربر سایت
Feb 4, 2010
128
دوستان مگه آخر بازی اینطور تموم نمی شه:
اسنیک می خواد خود کشی کنه و بعد اسلحه رو تو دهانش میزاره و دوربین آسمون رو نشون مید و صدای شلیک میاد.بعد من خیال کردم خودشو کشت اما بعد این تو صحنه بعدی بیگ باس با یه مرد پیر رو ویلچر اومد اسنیک هم بود هی با هم صحبت می کردند(ما که نفهمیدیم چی می گنند)بعد بیگ باس اون مرد رو ویلچر رو راحت کرد و زمانی که بیگ باس با اسنیک صحبت می کنه حالش بهم می خوره و در آخر هم بیگ با تموم می کنهو اسنیک هم اونجا بود.

مگه پایان داستان این نیست پس شما چی می گید......:confused:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
دوستان مگه آخر بازی اینطور تموم نمی شه:
اسنیک می خواد خود کشی کنه و بعد اسلحه رو تو دهانش میزاره و دوربین آسمون رو نشون مید و صدای شلیک میاد.بعد من خیال کردم خودشو کشت اما بعد این تو صحنه بعدی بیگ باس با یه مرد پیر رو ویلچر اومد اسنیک هم بود هی با هم صحبت می کردند(ما که نفهمیدیم چی می گنند)بعد بیگ باس اون مرد رو ویلچر رو راحت کرد و زمانی که بیگ باس با اسنیک صحبت می کنه حالش بهم می خوره و در آخر هم بیگ با تموم می کنهو اسنیک هم اونجا بود.

مگه پایان داستان این نیست پس شما چی می گید......:confused:

شما به نظرم اگه میخوای اون داستانو بفهمی برو از اول شماره یکش بازی کن قبلش هم یکم زبانت رو تقویت کن.(توهین نبود برای خودت میگم که وقتتو هدر نداده باشی)

ما داریم راجع به همون قسمت که آیا بیگ باس به تفنگ اسنیک شلیک کرد و نزاشت بکشه خودش رو حرف میزنیم.من میگم بیگ باس به تفنگ اسنیک شلیک کرد ایشون میگند نه بیگ باس شلیک نکرد.ولی خب برام سواله اگر بیگ باس شلیک نکرد خب چه کسی به چه جایی شلییک کرد که هیچ کس چیزیش نشد؟

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36
نه نه من نمیگم چشم هاتون ایراد پیدا کردن من میگم با دقت ندیدید.خواهشا تو یک LCD نگاه کنید.
یک سوال پیش میاد که شما میگید اسنیک شلیک کرد ولی من نمیدونم به کی و یا کجا شلیک کرد میشه بگید؟

شليك هوايى
lcd دارم

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من که فکر میکنم اسنیک به هوا شلیک کرد یعنی ثانیه آخری که میخواست شلیک کنه اسلحه رو از دهنش در آورد و به سمت دیگه ای تیر زد....بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم پس به یاد ندارم که دود دیدم یا نه..... ولی حالا خودمونیم چه فرقی میکنه؟:cheesygri

mrg66

کاربر سایت
Feb 4, 2010
128
دوستان من گیج شدم شما چی میگید

مگه اینطور نیست اسنیک اسلحه رو تو دهانش میزاره بعد دوربین میره سمت آسمون رو نشون میده و صدای شلیک میاد بعد می ره صحنه عروسی مریل و ... بعد دوباره بر می گرده همون صحنه اسنیک رو زمین افتاده و از سر و صورتش عرق می ریزه (مثل اینکه از خود کشی منصرف شده).بعد big bus میاد با یه اسلحه تو دستش ، وقتی اسنیک بیگ باس رو می بینه میره سمتش که بکشدش اما بیگ باس به نیت اینکه پسرش رو در آغوشش بگیره می ره سمتش اول اسنیک رو خلع سلاح می کنه بعد در آغوش می گیره و بعدشم شروع به صحبت می کنه در آخرم بیگ باس حالش بهم می خوره و رو زمین می افته و اسنیک سیگارش رو تو دهنش میزاره و بیگ باس بعد ابین تموم می کنه.

مگه آخرش این نمی شه.پس این چیه می گه بیگ باس بهش شلیک کرد و ... از این حرفها

خواهش دوستان چیزی می دونند بما میگند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر