Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
اونهايي كه بازي نكردن نخونن!:biggrin1:
دوستان تو act3 اون bossش همون پرنده خشمگينه:biggrin1: رو چطوري راحت ميشه كشت؟ چون من اولين بار كه بازي ميكردم اشكم در اومد بكشمش چون هم از Healthش نميشد به راحتي كم كرد و هم سريع ميمردم....دوستان راهي يا قلقي بلد نيستن براي آسونتر شدن كار؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اونهايي كه بازي نكردن نخونن!:biggrin1:
دوستان تو act3 اون bossش همون پرنده خشمگينه:biggrin1: رو چطوري راحت ميشه كشت؟ چون من اولين بار كه بازي ميكردم اشكم در اومد بكشمش چون هم از Healthش نميشد به راحتي كم كرد و هم سريع ميمردم....دوستان راهي يا قلقي بلد نيستن براي آسونتر شدن كار؟
اون رو با باره اول کشتم:D کاری نداره شما برو طبقه ی اخر برجه ولی بیرون نرو از داخل برج و کنار در بمون اطراف اونجا پر منجره هست که راحت میتونی اون پرنده هایی که یه نور ازشون میاد(غیر رئیس ـه) رو با هر تفنگی بزنی وقتی که اونا رو زدی بازوکا رو بگیر برو بیرون نفلش کن رئیسه رو این کار رو تکرار کن تا بمیره:) من بهت قول میدم 1 ریشن هم مصرف نکنی:D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
افا تو act 3 اون اولش با اون رسیستانت ها چکار باید بکنیم خواهشن کمک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید اون یارو رو تعقیب کنی .
راستی...
تو همین مرحله دقت کردین که اگه به پشت نگاه کنین در گوشه ی دیوار یکی با پالتو داره شمارو نگاه میکنه ؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
swanton

کله مرحله باید بری دنبالش:) اخرش میرسونت به یه خونه که اونجا....! مرحله اسونیه هیچی نداره:D

+++++++

من الان خودم سره کشتن VAMP هستم! میدونم باید با سرنگ بکشم وقتی افتاد روی زمین ولی مشکل اینجاست باید چطور سرنگ رو بزنم که بمیره میرم بالای سرش سرنگ رو هم گرفتم نمیدونم باید چیکنم طرف بلند میشه و ... :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
من الان خودم سره کشتن VAMP هستم! میدونم باید با سرنگ بکشم وقتی افتاد روی زمین ولی مشکل اینجاست باید چطور سرنگ رو بزنم که بمیره میرم بالای سرش سرنگ رو هم گرفتم نمیدونم باید چیکنم طرف بلند میشه و ... :D

باید تا میفته خیلی سریع بری پشتش و از پشت بگیریش ( CQC ) بعد روی صفحه میاد که میتونی بهش تزریق کنی

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن

باید وقتی میوفته بری پشتش بعد تا بلند شد بگیرش ! بعد هم سرنگ رو بزنی :biggrin1:

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
swanton

کله مرحله باید بری دنبالش:) اخرش میرسونت به یه خونه که اونجا....! مرحله اسونیه هیچی نداره:D

+++++++

امین این کارو بکن :

سرنگ رو بیار توی لیستت . تفنگ هم باید یه تفنگ کوچیک مثل کلت انتخاب کنی . بعد برو بالا سر vamp و وقتی بلند شد . r1 رو نگه دار . بعدشم مثلث رو فشار می دی و تمام !

اخرشم جلوی عنوان انحصاری ps3 زانو زدی تو :biggrin1: و مجبور شدی بری سراغش .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
از لطفه ی همه دوستان ممنون امتحان میکنم...

اخرشم جلوی عنوان انحصاری ps3 زانو زدی تو :biggrin1: و مجبور شدی بری سراغش .

من کی گفتم بازیهای انحصاری پی 3 بدن یا مشکلی باهاشون داشته باشم؟:D اتفاقا عاشق mgs هستم شدید :love:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
اون رو با باره اول کشتم:D کاری نداره شما برو طبقه ی اخر برجه ولی بیرون نرو از داخل برج و کنار در بمون اطراف اونجا پر منجره هست که راحت میتونی اون پرنده هایی که یه نور ازشون میاد(غیر رئیس ـه) رو با هر تفنگی بزنی وقتی که اونا رو زدی بازوکا رو بگیر برو بیرون نفلش کن رئیسه رو این کار رو تکرار کن تا بمیره:) من بهت قول میدم 1 ریشن هم مصرف نکنی:D

ممنون دوست من بابت راهنمايي:love:...اين بار همون دفعه ي اول زدم نابودش كردم:biggrin1:....البته به اجبار دو تا Ration استفاده كردم:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
این اکت 5 داره میره رو اعصاب ها :D همون اوله اولش رو اعصابه :smile: خداهزار نفر میریزن سرت باید همه رو کشت؟!!!!! هرچی میکشی باز میان!! با دوییدن رسیدم به نقطه ای که تو نقشه مشخصه ولی ماشالله اونجام باید اون در رو باز کنی که باید اون والوش رو بچرخونی که تا بخوام بچرخونم زیرپای یکی از اون صدا گاوی ها نفله شدم:D خلاصه ترفندی چیزی راهی فلانی بهمانی؟!

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
این اکت 5 داره میره رو اعصاب ها :D همون اوله اولش رو اعصابه :smile: خداهزار نفر میریزن سرت باید همه رو کشت؟!!!!! هرچی میکشی باز میان!! با دوییدن رسیدم به نقطه ای که تو نقشه مشخصه ولی ماشالله اونجام باید اون در رو باز کنی که باید اون والوش رو بچرخونی که تا بخوام بچرخونم زیرپای یکی از اون صدا گاوی ها نفله شدم:D خلاصه ترفندی چیزی راهی فلانی بهمانی؟!

امین جان! اون اسمش گکو هست(صدا گاوی دیگه چیه؟):biggrin1:
اون act کلا دهن آدم آسفالت میشه.:biggrin1: باید تحمل کنی. الان دقیقا کجا هستی؟
کجای کشتی هستی؟:confused:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
همون کگو :D!!!! اولش بابا:D دقیقه 1 :) هرکاری میکنم کشته میشم:D

گکو=gecko :biggrin1:
یه نیگا به نقشه بنداز! همون مسیر رو میری جلو بعد میرسی به یه در که باید بازش کنی. دیگه یادم نمیاد(باید یه فلکه رو بچرخونی).;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر