Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
سلام من یه سوال دارم که بد جوری مخمو اشغال کرده:confused:
اونم اینه که اگه اسلات میخواست جی دبلیو و پاتریوتسو نابود کنه چرا خودش ویروسو از نایومی نگرفت و به سیستم وارد نکرد و اگه اسلات اسنیکو دوست داشت و میخواست بوسیله ی اون این کارا را بکنه خوب راحت در کشتیو وا میکرد و اسنیکو راه میداد تو و اینقدر اونو زجر نمیداد در حالیکه اسلات انگار میخواست اسنیکو بکشه:eek:
تو رو خدا یکی جواب مارو بده

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بچه ها من این بازی رو تموم کردم
حالا نگهش دارم آنلاین بزنم یا عوض کنم؟
یعنی خسته کننده میشه یا نه؟
آپدیتش که ماشالله پدر درآوره ولی شما اگه دوست داری آنلاین این بازی هم انجام بدی نگهش دار.

Hrist

کاربر سایت
Jul 22, 2008
35
سلام من یه سوال دارم که بد جوری مخمو اشغال کرده:confused:
اونم اینه که اگه اسلات میخواست جی دبلیو و پاتریوتسو نابود کنه چرا خودش ویروسو از نایومی نگرفت و به سیستم وارد نکرد و اگه اسلات اسنیکو دوست داشت و میخواست بوسیله ی اون این کارا را بکنه خوب راحت در کشتیو وا میکرد و اسنیکو راه میداد تو و اینقدر اونو زجر نمیداد در حالیکه اسلات انگار میخواست اسنیکو بکشه:eek:

تا اونجایی که من میدونم چون آسلات خودش از پاتریوتها بوده نمیتونسته مستقیم اقدام کنه چون سریع جلوشو میگرفتن ولی با وانمود کردن اینکه تحت کنترل لیکویید هست و میخواد JD رو نابود کنه باعث شد خود پاتریوتها اسنیک رو ساپورت کنن که جلوی لیکویید رو بگیره ولی اصلا انتظار نداشتن که کل هوش مصنوعی پاتروتها رو نابود کنه. در ضمن ویروس نامی اصلا کامل نبود که خودشون بخوان استفاده کنن.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
اینم تقدیم به طرفداران Snake
کار خودم هستش :D
samkuchulu.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
منم شروع کردم به بازی کردنش با اینکه روی یه تلوزیون داغون دارم بازیش میکنم فعلا که حال داده :D !
بازیش طولانیه؟ چطوریاست..؟! چند مرحله داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر