Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
منم همیشه وقتی خودشو گلوله میخواد کنه فرار میکنم ولی انقدر دنبالم میکنه تا بلاخره میزنه بهش. تاحالا نتونستم کاری کنم که بهم نزنه.:(
يه چند تا جعبه تو راهرو هست وقتي ميخواد اينكارو كنه برو بالاي جعبه ها

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
میخواستم بپرسم که این crying wolf رو چطور باید کشت؟:confused:
با بازوكا بزنش تا بميره درسته برف مياد ديدت بايد قوي باشه Eagle Eye و بزنش تا بميره از اون نانو ماشين در بياد...بازم دوباره بزنش(آخه سنگ جونه 2 تا جون دارن اين اعضاي B&B)

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
با بازوكا بزنش تا بميره درسته برف مياد ديدت بايد قوي باشه Eagle Eye و بزنش تا بميره از اون نانو ماشين در بياد...بازم دوباره بزنش(آخه سنگ جونه 2 تا جون دارن اين اعضاي B&B)
منظورتون Solid Eye هست ديگه. چون تو MGS4 چيزي بنام Eagle Eye نداشتيم اون مال Assassin's Creed :-"
بنظرم اگه بالاي ساختمونها بري راحتتر ميتوني بكشيش اونم با اسنايپ.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام یه سوال در مورد بخش انلاین این بازی دارم...
میخوام ببینم الان هم مثل گذشته برای انلاین بازی کردن توی این بازی Region-Lockوجود داره یا نه؟
ممنون

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام یه سوال در مورد بخش انلاین این بازی دارم...
میخوام ببینم الان هم مثل گذشته برای انلاین بازی کردن توی این بازی Region-Lockوجود داره یا نه؟
ممنون

بین NTSC ها Free هست ولی بین NTSC و PAL هنوز Lock ـه.

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28
من که زیاد از بازیش خوشم نیومد نمیدونم شاید چون سری های قبلیش رو بازی نکردم به نظرم جالب نیومده ولی من با اینکه PS3 Fans هستم با این حال GOW 2 رو بیشتر ترجیح میدم و به نظرم بازیش قشنگ تره.

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
من که زیاد از بازیش خوشم نیومد نمیدونم شاید چون سری های قبلیش رو بازی نکردم به نظرم جالب نیومده ولی من با اینکه PS3 Fans هستم با این حال GOW 2 رو بیشتر ترجیح میدم و به نظرم بازیش قشنگ تره.

درود بر همه ی دوستان پارسی زبان
من به شما دوست عزیز کملا حق میدم درک کامل این بازی واقعا نیازمند شماره های قبلش هست . اگر شما شماره ههی قبلی را پیشتر بازی کرده بودین هرگز الان چنین حرفی نمی زدین .

پاینده باشید هم وطنان عزیز

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
منظورتون Solid Eye هست ديگه. چون تو MGS4 چيزي بنام Eagle Eye نداشتيم اون مال Assassin's Creed :-"
بنظرم اگه بالاي ساختمونها بري راحتتر ميتوني بكشيش اونم با اسنايپ.
نه...من چشمهاي خوده بازي كنندرو گفتم مگر نه من كه بازي تموم كردم فرق SE با EE اساسين مي دونم عزيز;)منظورم اين بود كه چون برف مياد ديدش سخت ميشه چشماش بايد قوي باشه مثل عقاب:biggrin1:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
دوستان،من تا حالا MGS بازی نکرده بودم و این همه مدت هم که PS1 و PS2 داشتیم فقط دادشم MGS بازی میکرد.اینقدر از این بازی تعریف میکردند که حاضر شدم به خاطر این بازی PS3 بخرم.
PS340GB+500GB external H.D.D+MGS4+..
این بار خودم نشستم پاش ببینم این چیه اینقدر ازش تعریف می کنند. از سناریو و گرافیک که بگذریم ، اون چیزی که منو عاشق این بازی کرده گیم پلی و درجه های سختی بازیه.بی صبرانه منتظرم که حالت easy رو تموم کنم و برم سراغ جالت هاس سخت.تا حالا خیلی بازی کردم :eek: تو عمرم بازی این جوری نکرده بودم.شاهکاره

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
یک سوال دارم:

این شات های جدیدی(منظورم آخرین شات هاست) که از بازی در سایت GameSpot قرار داده شده گرافیک واقعی بازی هستن؟ آخه اینا که زمین تا آسمون با شات های پیش نمایش فرق دارن؟ شات های جدید دارای تکسچرهای بسیار بی کیفیتین، تو بازیم همین جوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر