Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
دست همتون درد نکنه دمتون گرم رد کردم رفت الان act5 هستم خدایی ته دمو بود گریم در اومد.راستی این غول 5 مثل غولای دیگه با اسلحه میمیره یا مثل ومپه؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دست همتون درد نکنه دمتون گرم رد کردم رفت الان act5 هستم خدایی ته دمو بود گریم در اومد.راستی این غول 5 مثل غولای دیگه با اسلحه میمیره یا مثل ومپه؟

با اسلحه میمیره :biggrin1:
Screaming Mantis باید اون واکسنی که تو وسایلت داری رو ومپ اجرا کردی رو بخودت بزنی تا از کنترل Mantis خارج شی بعدش دیگه راحته :biggrin1:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
چرا بهش rpg میزنم game over میشم؟اسلحه ای هست که راحت کشتش؟چون تا الان که همه غولا یه نقطه ضعفی داشتن مرحله قبلیم که اون گرگه بودو با اسناپر راحت زدم.راستی باید اینایی که تسخیرشون میکنه مثل مریلو آزاد کنم بعد بکشمش؟بعد کسیم تا حالا شده تو این مرحله به این مشکل بخوره که وسط بازی یهو تصویر قطع میشه مینویسه HIDEO2؟

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
چرا بهش rpg میزنم game over میشم؟اسلحه ای هست که راحت کشتش؟ بعد کسیم تا حالا شده تو این مرحله به این مشکل بخوره که وسط بازی یهو تصویر قطع میشه مینویسه HIDEO2؟
با RPG 7 , Jevelin از اين چيزا نميشه Screaming Manits كشت. اول بايد اون Syringe كه Naomi به Snake داده رو به خودش = Snake تزريق كني.بعدش به عروسك سمت راست Screaming Manits شليك ميكني كه روي زمين مي افته , اونو بر ميداري بعد عروسك كه گرفتي تو قسمت Wepon وارد ميكني و Equip ميكني و مثل اسلحه به طرف Screaming Manits ميگيرش و...........:biggrin1:
( حتي ميتوني Merly رو با CQC از پشت بگيري و Syringe رو به اونم تزريق كني ولي لازم نيست )

راستی باید اینایی که تسخیرشون میکنه مثل مریلو آزاد کنم بعد بکشمش؟
نه نمي خواد:biggrin1:
بعد کسیم تا حالا شده تو این مرحله به این مشکل بخوره که وسط بازی یهو تصویر قطع میشه مینویسه HIDEO2؟
براي همه همينطوري هست.

sorosh

کاربر سایت
Dec 23, 2007
62
سلام
من متالگیر امروز گرفتم حقیقتش همون مرحله اول گیر گردم الان اسلحه نداره وفقط با چاقو چند تا قول
چکار باید بکنم.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا من بعد از اینکه ومپ رو میزنم تویه اون قسمتی که ومپ داره با ریدن میجنگه و ما باید از پایین ساپورتش کنیم مشکل دارم
هر چقدر این مسخره ها رو میزنم بازم میان و بعد از یه مدت یا خونم تموم میشه یا اونا اون قسمت رو منفجر میکنن و من game over میشم چه باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
شما با استفاده از سلاحی که از crying wolf (همون Rail Gun) گرفتی اونا رو بکش به نحوی که بعد از گرفتن L1 ، مثلث رو بزن تا بره روی دوربینش . بعد اگر توجه کنی یه نواری هست که پر میشه و تا level 3 میره. این نوار هرچی پرتر بشه قدرت شلیک هم بیشتر میشه. بعد از اینکه نوار پر شد به یکیشون تیر بزن به احتمال زیاد میمیره اگر هم نمیره با دو تا شلیک دیگه ی پشت سر هم ، از پا در میاد. حواست باشه که یکیشون میاد پشت سرت. فقط نباید بزاری که بپرن تو اون محوطه ای که تو هست و اگه اومدن هم باید سری بکشیشون. یه کم طول میکشه ولی تموم میشه

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر