Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
نوشته من حاوی مطلب اسپویل است.کسانی که بازی را تمام نکرده اند لطفا نخوانند
من آخر بازی رو دیدم خیلی غم انگیز بود. مخصوصا اون جای که لیکویید به اسنیک میگه:you are pretty good .و از همه غم انگیز تر مرگ پدر اسنیک بود.من چشم هام هم خیس شد ولی گریه نکردم.
قشنگ ترین قسمت بازی هم فکر کنم اکت 3 باشه .اون جایی که لیکویید قدرت خودش رو به نمایش میذاره و هلی کوپتر ها رو میترکونه.مرگ ایوا هم خدایی خیلی قشنگ بود.از ایوا خوشم میومد چون آدم با جر بزه ای بود.به هر حال....:crying1::crying1::crying1::crying1:

آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من یه سوالی دارم
من خودم PS3 ندارم و هیچ اطلاعاتی هم در موردش ندارم .
من فقط در مورد بازی متال گیر خیلی تعریف شنیدم . یکی از دوستانم هم قراره PS3 بگیره . می خوام بدونم قیمت بازیهاش چنده ؟
مثلا همین متال گیر قیمتش چنده ؟
راسته که میگن کپی نمیشه و قیمتش بالاست ؟

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
هر چند جای سوالت اینجا نیست ولی اره هنوز که کپی نشده وبازیهاشم بستگی به عنوانش اکبند یا دسته دوم بودنش از50 تا100 تومن می ارزه

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
بازی از 5 act تشکیل شده که قشنگترین ان هم act 2 هست چون هم طولانی تر از بقیه است هم گرافیک اون از بقیه بالاتر هست ولی در کل act 1 از همه غمگین تر بود مخصوصا اول بازی :(

من الان act2 هستم پس 3 تا دیگه تمومه.ممنون از جوابت

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
دوستان من یه سوالی دارم
من خودم PS3 ندارم و هیچ اطلاعاتی هم در موردش ندارم .
من فقط در مورد بازی متال گیر خیلی تعریف شنیدم . یکی از دوستانم هم قراره PS3 بگیره . می خوام بدونم قیمت بازیهاش چنده ؟
مثلا همین متال گیر قیمتش چنده ؟
راسته که میگن کپی نمیشه و قیمتش بالاست ؟

اینجا جاش نیسن این سوال ولی بازیهاش حدودی هستن مثلا بازیهای قدیمیش حدود 40-60 و جدید تر ها تا 80-90 هم هست
قیمت متال گیر الان 75 تومن هست
هنوز که کپی نشئه و هیچی معلوم نیست

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من الان act3 ,کجا باید برم؟

یارو رو تعقیب کن طوری که متوجه نشه...اگه دیدی سربازی جلوشو گرفت سرباز رو از پا در بیار(سعی کن با کلت صدا خفه کن داره بیهوشش کنی)...
Act3 فوق العادست...فقط به نظرم یکم کوتاه بود!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام دوستان اگه میشه بگید این boss مرحله 3 همون که خفاش ماننده نقطه ضعفش چیه؟کجاشو بزنم زودتر جونش کم شه؟
/:) Boss های MGS خیلی راحت هست کشتنشون. Raven کشتنش ترفند خاصی نداره فقط باید با یک سلاح سنگین مثل RPG7 و از این دست سلاح ها استفاده کنی. ( البته اگر Rail Gun نداری... )
من Raven رو تو The Boss Extreme با Rail Gun در مدت کمتر از 1 دقیقه کشتم ! :D اگر این ویدیو هایی که تو YouTube آپلود کردن رو ببینید خیلی چیزای جالب یاد میگیرید.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
کسی میدونه قضیه این مکالمه چیه؟؟
تویه سایت دیدم.. برای متال گیر 5 ولی هرچی میگردم جایی پیدا نمیکنم که لینک مستقیم به konami داده باشه.
ممکنه کسی که اسلات داره باهاش صحبت میکنه همون بیگ باس باشه و ربطی به متال گیر 5 نداشته باشه؟؟؟
[Ocelot's voice]
Yes.
We just finished the press conference.
Yes.
Everything went according to plan.
Yes.
We're entering into the last phase of the mission.
Do you want to execute the launch day surprise?
Yes, that's right.
Akihabara, New York, L.A....
Live, simultaneously throughout the world...
Yes, it's under control.
The VIP's are happy to participate.
Yeah, that's right.
That person.
Yes sir, understood.
So on June 12th...
By the way, what should we do about "The Project?"
Yes, that's correct.
That man has fallen.
It's about the sequel.

Yes, indeed.
Yes.
Yes.
Yeah.
I see.
Yes, sir.
Mr. CEO.

آخرین ویرایش:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
/:) Boss های MGS خیلی راحت هست کشتنشون. Raven کشتنش ترفند خاصی نداره فقط باید با یک سلاح سنگین مثل RPG7 و از این دست سلاح ها استفاده کنی. ( البته اگر Rail Gun نداری... )
من Raven رو تو The Boss Extreme با Rail Gun در مدت کمتر از 1 دقیقه کشتم ! :D اگر این ویدیو هایی که تو YouTube آپلود کردن رو ببینید خیلی چیزای جالب یاد میگیرید.
اون با سلاح لیزری با یک ضربه میمره مکسش البته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر