Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
رضا جان، البته من خودم بازی نکردم ولی
ایشالا تو هم بزودی بازی رو بگیری و بسی بشدت حال کنی;)
خسته شدم بسکی به این سوال جواب دادم ! شما ها مگه نخوندید این تاپیک رو ؟
آخه میبینن هرچی میگن باز تو میای جواب میدی اینه که تعارف نمیکنن!
========================================
راستی زیاد دنبال این قضیه نرفتم ببینم بازی روز اول چقدر فروش کرده ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ایشالا تو هم بزودی بازی رو بگیری و بسی بشدت حال کنی ;)

فردا میخوااااااااااااااااااااااااام :(( ولی 3 شنبه اینا احتمالاً بازی میکنم. :D

راستی زیاد دنبال این قضیه نرفتم ببینم بازی روز اول چقدر فروش کرده ؟

مثل اینکه با Bundle و ... در روز اول 1,300,000 فروش کرده که خیلی خوبه. :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با درود
در تائید حرف دوست عزیزم علی رضا باید بگم دسته رو خیلی شدید (!!) باید تکون بدید که Octocomo ـه Reset بشه.
برای Update ـه FW که روی خود بازی سهت باید حواستون خیلی جم باشه، یه وقت با بازی PAL کنسول J و برعکس ـش اپ دیت نکنید که دردسر میشه براتون. که فک کنم Ver. 2.30 هست.
God 0f War متاسفانه شما نسخه Snake Eater رو بازی کردی که این مشکل اعصاب خورد کن رو داشت که خوشبختانه در ویرایش Substance به کلی حل شد.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
در تائید حرف دوست عزیزم علی رضا باید بگم دسته رو خیلی شدید (!!) باید تکون بدید که Octocomo ـه Reset بشه.
یه چیزی که تازه متوجه شدم اینه که اینکارو حتی وسط Cut Scence هام میشه کرد!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,722
نام
امیر
بازی کردن snake eater مثل این بود که mgs1 رو روی حالت هارد بازی کنی که در اون حالت دیگه رادار نداشت :biggrin1: باید هی مثلث میگرفتی تا جلو تو بیبینی:biggrin1: دقیقا مثل snake eater که باید r1 میگرفتی تا جلوتو ببینی کلا mgs3 snake eater بسی به من حال داد البته هنوز mgs4 رو تهیه نکردم آخه امتحانات پایان ترمه :( و من :mad: هستم ....

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بچه ها شرمنده يه سوال من به جز MGS 1 كه روي PS1 خداد سال پيش تموم كردم و حتي داستانشم يادم نيست :biggrin1: فقط يادمه اخرش با ليكئيد ( همين بود نه ؟ ) ميجنگه و بعدش يه سري دمو فيلم مانند ميامد و بعدش با دختره در ميرند ديگه چيزي از اين بازي به خاطر ندارم و شماره 2و3 رو هم بازي نكردم الان جايي هست كه بشه داستان از اول تا اخر ( قبل از شماره 2 ) چون شماره 3 كه اصلا درباره بيگ باس ) بخونم . چون قصد دارم شماهر 4 به زودي بگيرم . اگه هست دوستان راهنمايي كنند

ممنون

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بچه ها شرمنده يه سوال من به جز MGS 1 كه روي PS1 خداد سال پيش تموم كردم و حتي داستانشم يادم نيست :biggrin1: فقط يادمه اخرش با ليكئيد ( همين بود نه ؟ ) ميجنگه و بعدش يه سري دمو فيلم مانند ميامد و بعدش با دختره در ميرند ديگه چيزي از اين بازي به خاطر ندارم و شماره 2و3 رو هم بازي نكردم الان جايي هست كه بشه داستان از اول تا اخر ( قبل از شماره 2 ) چون شماره 3 كه اصلا درباره بيگ باس ) بخونم . چون قصد دارم شماهر 4 به زودي بگيرم . اگه هست دوستان راهنمايي كنند

ممنون
کسری جان تو تاپیک MGS Fan گفته شده خیلی چیزا ولی حتماً باید بازیشون کنی تا قشنگ بفهمی.
MGS1 و 2 جفتش برای PC هست، بگیر بازی کن. ( اگر PS2 داری 3ـش رو هم بازی کن :D )

بهترین پیشنهاد همینه کسری جان. ( بعدش هم اون تاپیک رو از اول بخون که کلی نکات ذره بینانه هم اونجا گفته شده. )

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
کسری جان تو تاپیک MGS Fan گفته شده خیلی چیزا ولی حتماً باید بازیشون کنی تا قشنگ بفهمی.
MGS1 و 2 جفتش برای PC هست، بگیر بازی کن. ( اگر PS2 داری 3ـش رو هم بازی کن :D )

بهترین پیشنهاد همینه کسری جان. ( بعدش هم اون تاپیک رو از اول بخون که کلی نکات ذره بینانه هم اونجا گفته شده. )
PS2 من خيلي وقت داره فاني وداع گفته درايو دستگاه رو يكي از دوستام زد با نهايت خونسردي شيكوند :biggrin1: MGS1 گفتم يه چيزايي يادمه اما 2رو اصلا

MGS 2 رو باور كن از 10 نفر پرسيدم كسي روي PC نداشت امروز هم WEST پيشه ميلاد بودم اونم نداشت

يعني از اول تايپيك تا اخرش بخونم داستان خوب متوجه ميشم ؟

پ.ن : ممنون علي رضا

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
يعني از اول تايپيك تا اخرش بخونم داستان خوب متوجه ميشم ؟
نه، من خودم همه ی MGS ها رو تموم کرده بودم قبلاً ( اونم نه یکبار، چند بار ) ولی وقتی میخواستم اونجا رو بخونم هیچی نمیفهمیدم ! چون باید بازی تو ذهنت باشه تا داستانش رو بفهمی. ( داستانش هم که الکی نیست:D )
من آخر به این نتیجه رسیدم که یکبار دیگه همه رو تموم کنم از اول و بعد برم اونجا رو از اول بخونم که این کار رو کردم ( با essential collection :D ) و بعد اونجا رو خوندم. تازه شما که انگلیست خوبه، سریع تو خودِ بازی همه چیز رو میفهمی. ( البته هیجکس از سیاوش که خیلی خداست تا ... داستان کامل رو نمیدونه. )

MGS 2 رو باور كن از 10 نفر پرسيدم كسي روي PC نداشت امروز هم WEST پيشه ميلاد بودم اونم نداشت
همه جا هست که ! تهران هستی کسری جان ؟ اگر هستی .com داره. ( سه راهه زعفرانیه ! )

پ.ن: :blushing:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
همه جا هست که ! تهران هستی کسری جان ؟ اگر هستی .com داره. ( سه راهه زعفرانیه ! )

اره پاسداران هستم

اونقت اين .com شماره داره بهش زنگ زد برات بياره

چون باید بازی تو ذهنت باشه تا داستانش رو بفهمی. ( داستانش هم که الکی نیست:biggrin1: )

اخه يادمه اقا رضا يك سري داستان كلشو از 1تا 3 گذاشته بود ميخاستم ببينيم كامل هست يا نه ؟

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
رفقا هر کی بازی رو تموم کرد یه قدم به قدم توپ
واسه ی این بازی بنویسه تا ماها که بهش دسترسی نداریم از خماری در بیایم
هرچی توبازی اتفاق میفته رو بنویسه ممنون میشم
دمتون گرم

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044