Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
اسنيك سوار موتور
boxart.jpg

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
خب آریا جون اون 360 او بفروش یه ps3 بخر :biggrin1: اینجوری ps3 دار میشی:biggrin1:

مطمئنا روش های بهتری هم برای PS3 بازی کردن علی الخصوص MGS4 هست.:biggrin1:
اصلا ناراحت نباش آریا :biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
واحسرتا ! وا مصیبتا ! بالاخره اون 187 مگی دانلود شد و کف کردیم ! همون طور که علیرضا گفت 10 دقیقه اول بازی همون تریلر E3-2006 هست که اولش با یه آهنگ فوق العاده زیبا و غم انگیز شروع میشه و بعدش Gekko ها میان و ... ولی توی بازی اصلی تفاوتهای کوچیک و بزرگی با اون تریلر وجود داره و جوش بهتره. تیکه هایی که از گیم پلی نشون میده کمه ولی توی یکی از این تیکه ها سکته کردم ! Snake داره راه میره و در همون حال یدونه Gekko از دور با یه حالت فوق العاده سینمایی میدوئه طرفش و سربازای بدبخت رو لت و پار میکنه ( همون تیکه ای که توی E3 هم بود و حالا اونجا رو به جای اینکه ببینیم بازی میکنیم ) بعد Snake از دستش درمیره و پناه میبره به یه جای متروکه که یه دفعه در و دیوار میشکنه و یه Gekko ی دیگه تلپی از بالا میپره پایین ! فوق العاده بود آقا فوق العاده !

4gq6d6h.gif

کوجیما دوسِت داریم
139fs108574.gif

damn you, link me, damn you, link meeee....

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
اون تیکه رو بچسب که Gekko ئه لِنگشو میندازه طرف Snake !

آره
4gq6d6h.gif

انگار فقط من اینجا PS3 ندارم ! کاش میشد وقتی بازی منتشر میشه , یه نفر بشینه کل Cutscene ها رو آپلود کنه ببینیم :(
یه ***** شکن ردیف کن برا خودت,یه روز بعد از اومدن بازی کات سین هاش میره رو youtube.com

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
اسنیک کم پیدایی :biggrin1: . راهی برای دانلود از youtobe نداریم . :confused:

یه برنامه برای ff هست که رو هر ویدیو یا اهنگی که لینک برای dl نداده کلیک کنه اتوماتیک خودش اون فایل رو dl میکنه!!!

الان اسمش یادم نیست ولی فردا لینک dl برنامه رو می زارم!!!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,767
نام
امیر
اسنیک کم پیدایی :biggrin1: . راهی برای دانلود از youtobe نداریم . :confused:

برنامه IDM و دانلود کن بعدش نصب کن:biggrin1: بعد هنگام پخش از youtube داخل صفحه یه کلیک راست بزن گزینه download flv video content رو بزن شروع میکنه به دانلود اما با یه شرایطی:
یکی اینکه سایت youtube کلیپهاش قابلیت resume نداره واسه دانلود.
دوم اینکه کلیپی که دانلود میکنی با پسوند flv هست و برای دیدنشون یا باید FLV player داشته باشی یا k-lite mega codec pack رو نصب کنی (همون مدیا پلیر کلاسیک خودمون) تا بتونی ببینیشون
با تشکر امیرخان:biggrin1:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
دوستان ببخشید
این سوال من اصلاً ربطی به بحث شما نداره ولی چون اینجا بخش متالگیر باز های حرفه ای هست یه سوالی دارم که اگه جوابشو بدین ممنون میشم
خبرهایی مبنی بر اینکه اون مخلوقی که در متالگیر 4 با شخصیت ومپ مبارزه می کرد یه دختره !!
آیا واقعاً دختره و اگه هست چه جور دختریه !!!:cheesygri
و اینکه من تا 3 روز پیش فکر میکردم اون رایدن .... اصلاً این رایدن توی متالگیر 4 چه نقشی داره ؟
ممنون میشم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
دوستان ببخشید
این سوال من اصلاً ربطی به بحث شما نداره ولی چون اینجا بخش متالگیر باز های حرفه ای هست یه سوالی دارم که اگه جوابشو بدین ممنون میشم
خبرهایی مبنی بر اینکه اون مخلوقی که در متالگیر 4 با شخصیت ومپ مبارزه می کرد یه دختره !!
آیا واقعاً دختره و اگه هست چه جور دختریه !!!:cheesygri
و اینکه من تا 3 روز پیش فکر میکردم اون رایدن .... اصلاً این رایدن توی متالگیر 4 چه نقشی داره ؟
ممنون میشم
:biggrin1:
چرا همه فکر میکنن رایدن دُخمله:confused:.
تا 20 روز دیگه همه چیز مشخص میشه :biggrin1:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر