Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
حالا یه سوال
معلوم نشده بدن Raiden چرا داره وا میره که مجبور شده همش رو روباتی کنه (غیر ا کله ش و شش هاش )
یا چرا خون سفید بالا میاره ؟
توی MGS 2 هم خون رایدن رو از بدنش خارج کرده بودند و خون با سروم مغنی که آدرنالینش رو در سطح کم نگه میداره:blink: بهش تزریق شده بود.(توی ژاپن زیست شناسی درس میدند؟)
کمپل تقلبی میگفت آخر ماموریت، خون واقعیت رو بر میگردونیم... آخرش هم نشد و رایدن ساپورترهاش یعنی پتریوتها رو بدست نیاورد و مسلما به همین دلیل مجبور به بازسازی بدنش شدند.(فکر کنم فیزیک رو هم عموم مردم ژاپن یاد نمیگیرن)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میگم 14 دقیقه اول دموس یا گیم پلی ام نشون میده:biggrin1:
جفتش. 14 دقیقه هم نیست، دو دقیقه ی آخرش حرف میزنه یکی به ژاپنی !
ولی 70%ـش دمو هایی هست که قبلا" هم دیدین. البته یک جاش من دیدم که تغییر کرده ! اونجا که روباته پای اسنیک رو میگیره ! اونجا قبلا" فرق داشت.

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
عجب غلطی کردم این 14 دقیقه اول بازی رو دیدم، عطشم چندبرابر شد :((.

پ.ن.:D So... I'll Need To Dust Off The PS3 For This lol. Cant Wait For This To Come Out.
فریدون خود کرده را تدبیر نیست:cheesygri
البته همه ما این عطش را داریم ولی کسانی مثل من وشما (شما بیشتر) که2 ninja gaiden را در پیش رو داریم چی می کشیم:((
یک وقت این وسط ها سر و کله alone in dark پیدا نشه
حالا خوبه چند تا بازی تاریخ عرضه ندارند(RE5 ,............)
خدا صبر بده

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
چرا از صدای Liquid خبری نیست:(. این یارو با اون صدای نکره ش همش داره داد و هوار میکنه، سردرد گرفتم :cheesygri.

فریدون کتک خوردی تاحالا؟ :D
هرکی به پت من توهین کنه با شمشیرم طرفه :D

بگذیریم، چون لیکوئید بدن آسلات رو کاملا در اختیار گرفته و دیگه آسلاتی نداریم، و اصلا مسخره بود که صدای لیکویید از دستش بیاد، و اینکه وویس اکتور آسلات تو نسخه ژاپنی مرد بیچاره و جای آسلات و لیکویید تو MGS2، لیکویید فقط حرف زد، اینور گفتن چون پت زیمرمن هست، کم کلارک دیگه نباشه... منطقی هم هست.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
منم کلا هم از صدای Patric Zimmerman خوشم میاد ، هم از کاراکتر آسلات :D یعنی خیلی چیز جالبی شده ، قیافه خفن آسلات ، ذهن خفن لیکویید :D بـه بـه :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
فریدون کتک خوردی تاحالا؟ :D
هرکی به پت من توهین کنه با شمشیرم طرفه :D

بگذیریم، چون لیکوئید بدن آسلات رو کاملا در اختیار گرفته و دیگه آسلاتی نداریم، و اصلا مسخره بود که صدای لیکویید از دستش بیاد، و اینکه وویس اکتور آسلات تو نسخه ژاپنی مرد بیچاره و جای آسلات و لیکویید تو MGS2، لیکویید فقط حرف زد، اینور گفتن چون پت زیمرمن هست، کم کلارک دیگه نباشه... منطقی هم هست.
اگر اون جریان جور شد، تا دلت خواست بزن:biggrin1:.
ممنون از بابت توضیح. ولی صدای لیکوئید حرف نداره، Dominant بود مثل چی:biggrin1:.

پ.ن. خودمونیم چه ضخیم شده لیکوئید، هیتلر روسفید شد :biggrin1:.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
واحسرتا ! وا مصیبتا ! بالاخره اون 187 مگی دانلود شد و کف کردیم ! همون طور که علیرضا گفت 10 دقیقه اول بازی همون تریلر E3-2006 هست که اولش با یه آهنگ فوق العاده زیبا و غم انگیز شروع میشه و بعدش Gekko ها میان و ... ولی توی بازی اصلی تفاوتهای کوچیک و بزرگی با اون تریلر وجود داره و جوش بهتره. تیکه هایی که از گیم پلی نشون میده کمه ولی توی یکی از این تیکه ها سکته کردم ! Snake داره راه میره و در همون حال یدونه Gekko از دور با یه حالت فوق العاده سینمایی میدوئه طرفش و سربازای بدبخت رو لت و پار میکنه ( همون تیکه ای که توی E3 هم بود و حالا اونجا رو به جای اینکه ببینیم بازی میکنیم ) بعد Snake از دستش درمیره و پناه میبره به یه جای متروکه که یه دفعه در و دیوار میشکنه و یه Gekko ی دیگه تلپی از بالا میپره پایین ! فوق العاده بود آقا فوق العاده !

4gq6d6h.gif

کوجیما دوسِت داریم
139fs108574.gif

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
واحسرتا ! وا مصیبتا ! بالاخره اون 187 مگی دانلود شد و کف کردیم ! همون طور که علیرضا گفت 10 دقیقه اول بازی همون تریلر E3-2006 هست که اولش با یه آهنگ فوق العاده زیبا و غم انگیز شروع میشه و بعدش Gekko ها میان و ... ولی توی بازی اصلی تفاوتهای کوچیک و بزرگی با اون تریلر وجود داره و جوش بهتره. تیکه هایی که از گیم پلی نشون میده کمه ولی توی یکی از این تیکه ها سکته کردم ! Snake داره راه میره و در همون حال یدونه Gekko از دور با یه حالت فوق العاده سینمایی میدوئه طرفش و سربازای بدبخت رو لت و پار میکنه ( همون تیکه ای که توی E3 هم بود و حالا اونجا رو به جای اینکه ببینیم بازی میکنیم ) بعد Snake از دستش درمیره و پناه میبره به یه جای متروکه که یه دفعه در و دیوار میشکنه و یه Gekko ی دیگه تلپی از بالا میپره پایین ! فوق العاده بود آقا فوق العاده !

4gq6d6h.gif

کوجیما دوسِت داریم
139fs108574.gif
manzooret az un 187 mb iie hamoon joke mahe avril e ke ba kargardane Assassin's Creed (Jade Raymond:love::love:) 2ros kardan ??:D
hamoon ke snake ba lebase Altair e ?:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074

4gq6d6h.gif

کوجیما دوسِت داریم
139fs108574.gif
این Gekko ها ( قورباغه، گاو، پلنگ!) چرا همش از اسلحه سبک استفاده میکنن :D. ترق توروق ـش کمه.
کارمون به تیمارستان نکشه خیلی یه
84.gif
.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi

4gq6d6h.gif

کوجیما دوسِت داریم
139fs108574.gif

اریا دیدی در همون حینی که داره Cut Scene رو پخش میکنه ناگهان میره داخل خود بازی ( منظورم Game Play هست ) ؟!
یعنی من دیدم فکم خوابید یه صحنه !! :D . خیلی خیلی قشنگ بود . انفجارهای فوق العاده و ... . اینگار که توی یک جنگ واقعی هستی .
به نظر من یکی از سختی های همین بازی همین Gekko ها هستند . تعدادشون زیاده و کشتنشون هم گویا باید سخت باشه . اونجایی هم که Gekko از بالای دیوار میپره پایین خیلی جالب بود . فقط میشه گفت فیزیک بازی خارق العاده هست :D !
در کل پیشنهاد میکنم دوستانی که این تریلر رو ندیدند حتما مشاهده کنند .

manzooret az un 187 mb iie hamoon joke mahe avril e ke ba kargardane Assassin's Creed (Jade Raymond:love::love:) 2ros kardan ??:D
hamoon ke snake ba lebase Altair e ?:D

اره میشه گفت همون مرحله هست اما اینبار اسنیک لباس مخصوص خودش رو تنش کرده .

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
این Gekko ها ( قورباغه، گاو، پلنگ!) چرا همش از اسلحه سبک استفاده میکنن :biggrin1:. ترق توروق ـش کمه.
اون تیکه رو بچسب که Gekko ئه لِنگشو میندازه طرف Snake !

اریا دیدی در همون حینی که داره Cut Scene رو پخش میکنه ناگهان میره تو بازی ؟!
آره
4gq6d6h.gif

انگار فقط من اینجا PS3 ندارم ! کاش میشد وقتی بازی منتشر میشه , یه نفر بشینه کل Cutscene ها رو آپلود کنه ببینیم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر