Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
'
metal-gear-solid-4-event-story-20080512085127082.jpg

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
لطفآ اگه چیزی از نقدهای سایتها و داستان بازی و ... هست که آخر بازی یا حوادث داخل بازی رو لو میده , توی spoiler بزارین. چون MGS بازی ای هست که کل اساسش روی داستانه و حالا برای من بدبخت :(( که نمیتونم بخرم مهم نیست آخرش رو بخونم ولی کسی که میخواد بشینه توی PS3 بازی کنه , به خاطر تک تک ثانیه ها و آخر بازی اونو بازی میکنه.

جناب 200درصد درست میگی. البته امیدوارم بتونم بازی رو بدون تاخییر زیاد بعد ریلیز بازی کنم ولی درهرحال از همه ی دوستان خواهش میکنم وقتی بازی امد و گذاشتینش توی ps3 و بدون وقفه تا آخرش بازی کردینش نیاین یدفعه کل داستانو که فهمیدین بذارین توی تاپیک تا همه بفهمن. ممکنه یکی دو سه هفته دیرتر بتونه بازی کنه و همونطورم که میدونین اصل مزه ی بازی به داستانشه پس خواهشا تا چند وقت یا از داستان بازی چیزی نگین یا اگه میگین همونطور که جناب Dinosaur هم گفتن توی spoiler بذارینش.
مرسی
============================================
در این جمله آخری گفته این پایان داستان اسنیک هست ولی کارکتر های دیگه ای هستند برای ادامه بازی ...... (شاید منظورش کارکتری مثل Raiden باشه که هنوز جوونه و اول راهه)
پس اینطور که معلومه Solid Snake یا همون Old Snake توی این MGS4 میمیره
میخوام بدون اسنیک صدسال هم ادامش ندن :evil:اگه Solid Snake دیگه درکار نباشه MGS هم میشه یه بازی معمولی.این کوجیما در عنفوان جوانی یه شخصیتی بوجود آورد که تا ابد چیزی رو دستش نخواهد آمد اگه قراره بازی با شخصیتهای جدید ادامه پیدا کنه اسمشو نباید بذارن Metal Gear Solid:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
نوشته شده توسط Dinosaur
لطفآ اگه چیزی از نقدهای سایتها و داستان بازی و ... هست که آخر بازی یا حوادث داخل بازی رو لو میده , توی spoiler بزارین. چون MGS بازی ای هست که کل اساسش روی داستانه و حالا برای من بدبخت که نمیتونم بخرم مهم نیست آخرش رو بخونم ولی کسی که میخواد بشینه توی PS3 بازی کنه , به خاطر تک تک ثانیه ها و آخر بازی اونو بازی میکنه.
در صورت مشاهده چنین حرکتی گزارش مستقیم خواهیم داشت به استاد سیاوش (Darkfie1d ) که ==> :D.
چرا تو گم پلی ها بالای HB نوشتن Old Snake ؟!. پس باید اسنیک دیگه ای هم باشه که احتمالا > old < نیست. در غیر این صورت لزومی برای نوشتن این واژه وجود نداره، داره؟

ویرایش:
بدون شرح :D.
1zywobr.jpg

آخرین ویرایش:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan

تنها نقش کلیدی که میتونه داشته باشه اینه که Solid Snake اینا برن سر خاکش !!!

Bigboss ( یا همون Naked Snake ) نزدیک به 90 سال قبل از داستان MGS 4 مرده !!

Bigboss رو یجورایی پدر Solid Snake بدونید ...

Solid Snake کاراکتر اصلی MGS 1 - MGS 2 و حالا MGS 4 هست که داستان تمامیه این قسمت ها بعد از سال 2000 هست ...

Bigboss که بنام Naked Snake هم شناخته میشد کاراکتر اصلی MGS 3 و MGS Portable Ops هست که داستان این دو قسمت بر میگرده به حدود سال 1970 و قبلش ...
آقا نیما شما مطمئنی
آخه یادمه در عکس اولیه ای که از بازی آمده بود شخصی بود که حدث می زدند BIGBOSS باشه
دوما EVA که هنوز زنده است چه طور BIGBOSS نمی تونه زنده باشه
اون که از نظر ژنتیکی تغییراتی نداره

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
که هنوز زنده است چه طور BIGBOSS نمی تونه زنده باشه
خب Eva زندس چون نمرده و Big Boss مرده چون کشته شده.بهمین سادگی !
از نظر پیش فرض داستان Big Boss مرده ولی وقتی بازی بیاد هیچ چیز بعید نیست

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
آقا نیما شما مطمئنی
آخه یادمه در عکس اولیه ای که از بازی آمده بود شخصی بود که حدث می زدند BIGBOSS باشه
دوما EVA که هنوز زنده است چه طور BIGBOSS نمی تونه زنده باشه
اون که از نظر ژنتیکی تغییراتی نداره

Big Boss یا همون Naked Snake در MGS4 وجود نخواهد داشت چون توسط خود Solid Snake در نسخه Metal Gear : Solid Snake که چندین سال پیش برای NES منتشر شده بود کشته شده .
اما خو همیشه اتفاقاتی ممکنه این وسط پیش بیاد . بهتره صبر کنیم ببینیم چی میشه ...

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
یه سوالی که ذهن منو مشغول خودش کرده: ;)

*Eva* هم احتمال داره که برگرده؟! :cheesygri

یه "خورده حساب شخصی" باهاش دارم... ;)

اره Eva هم حضور داره بهنام . یادمه تو یکی از تریلرها نشونش دادند .
این هم عکسشه :

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,797
نام
امیر
از قیافش پیداس دیگه بعد از نارو زدن به big boss جون ، مجبور شده بد بختی بکشه:biggrin1:
آی حرف دل ما رو زدی psxgamer جون :biggrin1: اتفاقا منم باهاش یه مقدار حساب کتاب دارم :biggrin1: میزنم 2 تا چششو کور می کنم بجای یکی :biggrin1: بیچاره big boss که به خاطر این جونور یه چشمشو از دست داد.:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر