Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان برای Metal Gear Online اون فایل حجمش چقدره که باید دانلود کنیم !؟

بعداً از طریق Client Servers دانلود کنیم بهتره Http Web که خودش زده !؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان برای Metal Gear Online اون فایل حجمش چقدره که باید دانلود کنیم !؟

بعداً از طریق Client Servers دانلود کنیم بهتره Http Web که خودش زده !؟
حامد دقیقا یادم نمیاد کدام گزینه ش بود که بهتر بود فکر کنم گزینه دومی بود حالا اسمش یادم نیست
حجمش نزدیک دو گیگی بود تقریبا
حامد اون گزینه اخری که توی منوی بازی هست (یعنی وقتی وارد بازی میشی نه انلاین) یکسری فایل ماله mp3 هست مجانی میتونی دانلود کنی و با mp3 پلیرت گوش کنی اهنگهای جالبیند>:)

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
كونامي اي دي ساختنو راهنمايي ميكنيد لطفا؟

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

اين مراحل درست بوده رفتم. 1كونامي اي دي سايت اش. ريجيستر. اطلاعات ايميل كد وسن. ودست اخر پيغام داد.اي دي رو خود كونامي تو ايميلم ميفرسته؟يا اشتباه رفتم؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
كونامي اي دي ساختنو راهنمايي ميكنيد لطفا؟

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

اين مراحل درست بوده رفتم. 1كونامي اي دي سايت اش. ريجيستر. اطلاعات ايميل كد وسن. ودست اخر پيغام داد.اي دي رو خود كونامي تو ايميلم ميفرسته؟يا اشتباه رفتم؟

وقتی Konami ID داشته باشی تو بازی آی دی و پس رو می خواد وارد کردی باز باید یه آی دی جدید و پسورد جدید که برای خود بازی هست می سازی از توی بازی .

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
وقتی Konami ID داشته باشی تو بازی آی دی و پس رو می خواد وارد کردی باز باید یه آی دی جدید و پسورد جدید که برای خود بازی هست می سازی از توی بازی .
مشكل ساختن اي دي كونامي هست تو سايت كونامي اي دي ميرم قسمت ريجيستر برا ساختن اش ازم زبان سن كد امنيتي ويه ادرس ايميل ميگيره مرحله بعد پيغام ميده كه ادامه نداره اين ايميل گرفتن اگه برا فعال سازي اي دي و فرستادن از طرف كونامي هست چرا اصلا نمياد ؟كلافه شدم دو روزه.
مراحل رو درست ميرم اصلا؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اخه راه داد دو گیگ رو دانلود کردم. ای دی کونامی فقط می خواد .برا پی اس (فوتبال) هم باید ای دی کونامی ساخت. اگه بسته شده باشه فوتبال هم باید تعطیل میکرد

فقط سرورای MGO بسته شدن :d ربطی به PES نداره .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
مطمعن هستي؟كسي از قبل هم داشته باشه اي دي نميشه رفت؟

عجب گیر سپیچی دادی :d خوب من بازی رو بعد قرن ها اجرا کردم MGO خبرا رو خوندم :

24 آوریل 2012 : تمامی مپ پک ها و ریوارد ها ریگان شد و همینطور بازیکنان جدید نمی تونن ریجستر کنن .

12 جون 2012 : پایان سرویس آنلاین .

بازی کنان قدیمی هم باید دوباره لوگین کنن!! دهنم س*** شده من هیچی یادم نیس:(.

برای ریجستر کونامی آی دی هم از اینجا اقدام کنید:
https://id.konami.net/quick/MailAddressEntry?site_id=hd

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
عجب گیر سپیچی دادی :d خوب من بازی رو بعد قرن ها اجرا کردم MGO خبرا رو خوندم :

24 آوریل 2012 : تمامی مپ پک ها و ریوارد ها ریگان شد و همینطور بازیکنان جدید نمی تونن ریجستر کنن .

12 جون 2012 : پایان سرویس آنلاین .

بازی کنان قدیمی هم باید دوباره لوگین کنن!! دهنم س*** شده من هیچی یادم نیس:(.برای ریجستر کونامی آی دی هم از اینجا اقدام کنید:
https://id.konami.net/quick/MailAddressEntry?site_id=hd

عجب حال گيري. به هر حال ممنون از اطلاعاتت.:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر