Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
واسه من که راحت اجرا شد هیچ مشکلی هم نداشت !!
پس جسدی رو که لیکوید سوزوند مربوط به کی میشه ؟

اون مال سولیدیوس بود . یه کولون کامل از بیگ باسه سولیدیوس
فک کنم واسه این پوست و اینا نداشت که ازش به خاطر ترمیم بیگ باس استفاده شده بود :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام توی اون شهر بزرگه باید چی کار کنیم

وقتی تو اروپا هستس جلو که بری سمت ماشین ها یه شخصی از خونه بیرون می یاد باید دنبالش کنی و نزاری سربازا دستگیرش کنن یا تو رو شناسایی کنه مخفی کاری باید بکنی تا برسی به یه کلیسا.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
آقا جان این بود آرمان های ما:(
سرباز افسانه ای باید بره صفحه دوم بازی های ps3 ????
دارم برای بار دوم بازی میکنمش هنوزم بعد4 سال بهترینه
پ.ن:ای کاش پول داشتم متال گیر hd رو میگرفتم:-s

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
آقا جان چند تا سوال
بیگ باس تو آخر بازی واقعا میمیره یا هنوز زنده هست؟:(
اسنیک کبیر تا چند وقت بعدش زندست یعنی امکان داره یه بازی در مورد آینده اسنیک ببینیم؟
به نظر شما داستان بازی بازم ادامه پیدا میکنه یا همه چی همین جا به خوبی و خوشی تموم میشه؟:-/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا جان چند تا سوال
بیگ باس تو آخر بازی واقعا میمیره یا هنوز زنده هست؟:(
اسنیک کبیر تا چند وقت بعدش زندست یعنی امکان داره یه بازی در مورد آینده اسنیک ببینیم؟
به نظر شما داستان بازی بازم ادامه پیدا میکنه یا همه چی همین جا به خوبی و خوشی تموم میشه؟:-/
جواب در اسپویل
1- بله میمیره میره:((
2- اینو دیگه مشخص نیست حتی اگر توجه کرده باشی اخرش هم داره با اون مرده که اسمشو یادم رفت داشت صحبت میکرد و مرده بهش میگفت میخوام تا اخر زندگیت در کنارت باشم شاید اسنیک رو ببنیم معلوم نیست اصلا
3- والا همون جا همه چیز تمام شد رفت حالا مگر اینکه این کوجیما دوباره بیاد یه کاری دیگه کنه که اونم باز هم مشخص نیست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من دستگاهم کپی خور هست فایل آپدیت بازی رو از کجا می تونم دانلود و نصب کنم با تشکر
ببین این فایل ابدیت فقط برای انلاین بازی کردن هست و شما فایده ای نداره اون فایل ابدیت رو دانلود کنی بعد نتوانی انلاین بازی کنی پس بهتر که بیخیالش بشی

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
آقا من گیج شدم یکم........تا آخره بازی اینجور به نظر میرسید که لیکوئید در بدن آسلات بود ولی حرفایی که لحظه مرگش زد و حرفایی که Big Boss آخره بازی میزد یه جورایی عکسه اینو نشون میداد یعنی سؤالم اینه که آسلات لیکوئیدو کشته بوده یا لیکوئید آسلاتو؟؟؟!
بعدم رایدن دستشو توو Shadow Moses قطع کرد.....چطور آخره بازی دستش بود؟؟!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آقا من گیج شدم یکم........تا آخره بازی اینجور به نظر میرسید که لیکوئید در بدن آسلات بود ولی حرفایی که لحظه مرگش زد و حرفایی که Big Boss آخره بازی میزد یه جورایی عکسه اینو نشون میداد یعنی سؤالم اینه که آسلات لیکوئیدو کشته بوده یا لیکوئید آسلاتو؟؟؟!
بعدم رایدن دستشو توو Shadow Moses قطع کرد.....چطور آخره بازی دستش بود؟؟!
در واقع لیکوئید تو MGS1 مُرد و این داستان تغییر هویت ناگهانی فقط یه فیلم بود از طرف اسلات، و اسلات همیشه اسلات بود.
رایدن یه سایبر نینجاست کل بدنش مصونیه و راحت می تونن یه دست جدید بش پیوند بزنن .

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام دوستان عزیز میگم کسی از دوستان داستان کامل نسخه آخر این بازی رو نداره>>!!!ممنون میشم بذاره برام...(الان جایی هستم که مادرشو پیدا کرده!!بازیش حرف نداره بخداااا)چونکه من نسخه آخر رو شروع کردم یکمی شخصیتاش برام گنگ هستن..مرسی

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
یه سؤال دیگه:
دلیله خاصی داشت Zero به این روز افتاده بودو داغون شده بود یا فقط بخاطره پیری بود؟؟؟
Zero تو اتفاقات MGS3 با بیگ باس تقریبا 40 تا 45 سالش بود که اون موقع سال 1964 بود اتفاقات MGS4 هم که تو 2014 مییوفته که حسابه سنش اینطوری میشه:
40+60=100 یعنی 100 سالش بوده بعد شما میخوای ترگل ورگل بیاد جلو اسنیک وایسه؟!!!!!!!!!!!!!! :|

---------- نوشته در 11:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز میگم کسی از دوستان داستان کامل نسخه آخر این بازی رو نداره>>!!!ممنون میشم بذاره برام...(الان جایی هستم که مادرشو پیدا کرده!!بازیش حرف نداره بخداااا)چونکه من نسخه آخر رو شروع کردم یکمی شخصیتاش برام گنگ هستن..مرسی
داستان کامل متال گیرو می تونی تو یکی از این شمارهای قدیم مجله بازینما یا بازی رایانه پیدا کنی یادم نمیاد کدوم شمارش بود چون داستان MGS4 تو بود من اصلا مجله رو نگرفتم یه موقع خر میشدم داستانشو پیش پیش می خوندم :d
ولی بهشون زنگ بزنی اونا می دونن بعدشم برات پست می کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر