Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اقایون قسمت MP بازی چه جوریه ؟من چون بازیم ریجن 3 بود بیخیالش شدم .............یکی یه توضیحی میده

مولتی بازی یه مقداری زیادی خاصه و با توجه به مهارتت بازی می کنی که برای تازه واردا یه سرور بازه و هر چی مهارتت بالاتر بره سرورای بیشتری باز می شه گیمپلی هم که همون گیمپلی کمپینه اولش که شروع می شه لیست اسلحه هایی که می تونی استفاده با توجه به امتیازی که داری (اولش یه مقدار امتیاز می ده که یه ماماسک بتونی بگیری)می تونی انتخاب کنی هر چی بیشتر بکشی یا ... تو اون بازی امتیازت بالاتر می ره و می تونی اتچمنت رو اسلحت بزاری یا اسلحه های بهتری انتخاب کنی فقط تو یه بازی اما بهت اسکیل لول می ده که می تونی تو یه مقطع خاص مهارتت رو بالا ببری مثلا تو اسلحه های کمری یا اسنایپ ... طراحی شخصیت داره که اولش یه تعداد لباس هست می تونی انتخاب کنی و تو هر بازی مقداری آوارد پوینت می گیری که از فروشگاه خود بازی می تونی خرید کنی(من جدیدا دستگش بیگ باس رو خریدم)ربطی هم به ریجن میجن نداره و ... کلا مولتیش خیلی پیچیدست که برای وصل شدن باید اکانت کونامی داشته باشی و باز تو بازی باید اکانت بسازی تا بتونی بازی کنی.

خو بازیت ریجن 3 هست چه گناهی کرده که طمع مولتی رو نچشه:d

• Like
Reactions: dr.ice

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا یعنی بعد این همه سال هنوزم ملت میرن سر مولتی این بازی بابا دمشون گرم!
اره بابا دوسته عزیز
اگر منم هنوز دستگاهم درست بود میرفتم بازیش میکرد
خدایش خیلی جالبه هر چی لونت بره بالا برایت بهتر و چیزهای جالبتر باز میشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
دوستان ببخشید . من اصلا متال گیر بازی نکردم و نخواهم کرد چون از مخفی کاری خوشم نمیاد . این سوال رو رفیقم کرده گفتم بپرسم ازتون . ببینم بازی تروفی ساپورت نیست ؟ اون میگه قبلا بازی کرده بوده ولی تروفی نداشته . من بهش گفتم شاید مثل آنچارتد 1 باید پچ براش دانلود کنی اضافه میشه ولی میگه Sign in هم که هست بازی رو میزاره تو دستگاه ازش نمپیرسه پچ دانلود کنه یا نه . حالا شاید قبلا دانلود کرده و پچی نیست یا یه چیز دیگه . الان به نظرتون مشکل تروفیش رو چطوری باید درست کنه ؟ مرسی

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من بازیجم ریجن 2 بود تابستون ورداشتم برای بار دوم اپدیت کردم نشستم انلاین زدم و حتی 35 دلار براش خرج کردم ورداشتم هرچی dlc داشت خریدم دهنم سرویس شد ولی لامصب ها انقدر سرعت اینترنت و پینگ توی این بازی تاثیر داره که نگو تنها بازی که دیدم باید توش سرعت اینترنتت خیلی قوی باشه این بازی هست توی مولتیش که اولس اسکیل لولت صفر هست بقیه بالا بعدش جونم بگه همه با اینترنت خوف میان اونجا و یه تیر میزنند میمیری تا تو شیرجه بزنی مردی از اونطرف هم که یارو با اینترنت خوف + اسکیل لول 15 میاد طرفت حالا تو کلی تیر بزن مگه میمیره ؟؟؟ خدایی خیلی اینترنتت باید قوی باشه راست میگم
مد های قشنگی داره ولی باید خیلی قوی باشی یعنی باید حسابی بازی کنی مهارت به دست بیاری به قول دوستمون خیلی پیچیدست

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
با اینترنتی که سرعتش بالا 100k و آپلودش بالای 20k و پینگشم پایینه 300 باشه راحت می شه تو سرورا بازی کرد من آخرین بازی که بازی کردم هر چند لگ داشت اما خیلی راحت می شد کشت دیگه انقدار هم لگ نداره سروراش من که راحت بودم:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
واقعا" يعني هنوز سرور هاش روشن اند و MP بازي داره نفس مي كشه o_O
من كه باورم نمي شه !!!

راستي در مورد اون بحث ريختن با PS3 PR O XY من كه تا الان باهاش فايل هاي يك گيگي هم ريختم و هيچ مشكلي هم پيش نيمده ! فكر هم نكنم براي بيشترش مشكلي پيش بياد فقط اگر با وايرلس وصل مي كنيد PS3 رو حتما" بذاريد نزديك به مودم تا سريع دان بشه من فايل 1.2 گيگي رو در عرض 13 دقيقه دان كردم حال كنيد سرعت نت من رو :d

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من که با پینگ 200 رفتم و سرعت دانلودم هم 60 بود و اپلودم هم 20 جر خوردم لا مصب ها اینترنتشون فرای سرعت هست نمیشه توصیف کرد بعدش هم از اون طرف پای لول بالا میاد مثل 16 ادم جر میخوره دیگه کاری نمیشه کرد خیلی سخت هم میمرند ولی خوش به حالشون تند تند لول اپ میشند و لبسا اینا میخرند
اینجا تا بازی 15 دقیقه میگذره یک دفعه پرت میشی بیرون و دوباره بخوای بازی کنی هیچ امتیاز نداری خیلی بد هست
فایل 1 گیگی رو 13 دقیقه دانلود کردی؟با سرعت چند؟200؟

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
بهترین بازی,بی نظیر,معرکه,هر چی از snake solid و METAL GEAR SOLID 4 بگم بازم کم میارم.
من که کشته مردشم:x.فکر نکنم دیگه بازی به این محشری بیاد.زنده باد PS3 و SNAKE SOLID

game3000

کاربر سایت
Jul 5, 2011
4
واقعا هم متال از همون اولین نسخش که اومد انقلابی به پا کرد

هنوز أدم دلش میخواد بازم شماره قدیمی تراشا بازی کنه

متال 4رم أنلاینش باحاله فقط سرعتا پینگ خوب میخواد

که گیر نمی یاد تو ایران:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر