Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
من تقریبا یه روز ساعت گزاشتم تیکه تیکه دانلود کرد.یه بار ساعت 6 صبح تا 1 ظهر یه بار 12 شب تا 10 صبح.

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
شما 1.5 گیگ رو اونوقت در عرض چند روز برا دانلود میزارین؟!؟!من ADSL 512 دارم اما زور بزنم از شب بزارم تا صبح دانلود کنه 400 مگ دانلود میکنه!
من شب تا صبح( 6 ساعت و 40 دقیقه) 400MB دانلود می کنم(به راحتی 400 MB) بعد 128 دارم اون وقت 512 و با زور زدن 400؟
انگار واس من کلا نمی تونه دانلود کنه! گذاشتم چند روز پیش واس آپدیت ولی چیزی انگار دانلود نمی کرد...

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
من تقریبا یه روز ساعت گزاشتم تیکه تیکه دانلود کرد.یه بار ساعت 6 صبح تا 1 ظهر یه بار 12 شب تا 10 صبح.
میتونم بپرسم سرعت شما چنده؟ اونوقت دانلودتون تموم نشد؟(مطمئنید 1.5 گیگه؟:-o ) برم بزارم واسه دانلود
من شب تا صبح( 6 ساعت و 40 دقیقه) 400MB دانلود می کنم(به راحتی 400 MB) بعد 128 دارم اون وقت 512 و با زور زدن 400؟
انگار واس من کلا نمی تونه دانلود کنه! گذاشتم چند روز پیش واس آپدیت ولی چیزی انگار دانلود نمی کرد...
آخه برا من از 2 تا 7 صبح دانلود نمیندازه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من اون اولیل هر وقت ابدیت میدادابدیت میکردم اونمقعه سرعتم زیادنبود ولی خوب
بایدبالا سرش باشی اگر قطع شد درباره از همون جا که قطع شد ادامه میده
من الان سرعتم 1 مگ هست

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
MGO

من با سرعت دانلود 32kbs به راحتی بعد ار یک شب بی خوابی کشیدن و یک روز گوش به زنگ بودن,بدون erorr آپلودش کردم خیلی راحت.
(من یه زمانی 60% یه دانلود 2.039GB با Dial-up دان کردم)
image.php

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
من با سرعت دانلود 32kbs به راحتی بعد ار یک شب بی خوابی کشیدن و یک روز گوش به زنگ بودن,بدون erorr آپلودش کردم خیلی راحت.
(من یه زمانی 60% یه دانلود 2.039GB با Dial-up دان کردم)
image.php
مَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ!:-o هنگیدم!من با ADSL تا حالا بالاتر از 500 مگ دانلود نکردم!
من که دیگه به PS3 اعتماد ندارم یه شب گذاشتیم واسه دانلود فرداش سوخت!مگه این که ضروری باشه مثل MGO
من الان سرعتم 1 مگ هست
مَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ!:-o
خوشا بحالت چه حالی میکنی با سرعت 1مگ اگه نامحدودم باشه که دیگه میشه نور الی نور
من که تو تهران جایی ندیدم بالاتر از 512 بده

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
مَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ!:-o هنگیدم!من با ADSL تا حالا بالاتر از 500 مگ دانلود نکردم!
من که دیگه به PS3 اعتماد ندارم یه شب گذاشتیم واسه دانلود فرداش سوخت!مگه این که ضروری باشه مثل MGO

مَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ!:-o
خوشا بحالت چه حالی میکنی با سرعت 1مگ اگه نامحدودم باشه که دیگه میشه نور الی نور
من که تو تهران جایی ندیدم بالاتر از 512 بده
جدی یه شب دستگات روشن بود سوخت؟؟؟

من اصلآ این مادر مرده رو خاموش نمیکنم!! یا داره فایل دان میکنه! یا دارم آنلاین بازی میکنم!!

بد بخت آخ نمیگه!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ایول منم اوایل همین کار را باهاش میکردم
اخ هم نمی گفت
ولی الان دیگه پیر شده و نمیشه مثله سابق ازش کار بکشم
دوستان صدردصد انلاینش را بازی کنید که واقعا عالیه

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
میتونم بپرسم سرعت شما چنده؟ اونوقت دانلودتون تموم نشد؟(مطمئنید 1.5 گیگه؟:-o ) برم بزارم واسه دانلود

آخه برا من از 2 تا 7 صبح دانلود نمیندازه
512
كي گفتم یکو نیم گیگه؟من گفتم؟!:d
2.600 GB ـه.

دوستان هم لطف کنن تعجباتشون از سرعت های بقیه یا کلا بحث هایی که ربط دقیق نداره به MGO یا MGS 4 رو بزارن برای پروفایل.مرسی

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
ووووووووووووااااااااااااااااااااااااااااای!!

آقا بالاخره دان شد!!! رفتیم آنلاین زدیم!!

بد بختی اینه که هر بازی میریم آنلاین بازی میکنیم! باید با این اجانب بازی کنیم!!!

بابا این بازی کلن ایرانی نداره؟؟

ولی خداییش خیلی حال میده!!!

این پدر سوخته ها چقدر بازیشون خوبه!!!

آقا هر کی پایه آنلاین بید پ خ بده!!!!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
ببخشید من متوجه نمیشم 2.5 گیگه؟من اگه بخوام دانلودش کنم یکی دو روز طول میکشه که
میتونم بپرسم شماها چجوری دان کردید؟
(این در رابطه با MGO هست خواهشا گیر ندید مرسی)

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
با پی اس 3 دانلود میشه!
چقدر تو بامزه اي احتمالا تو آب نمك نخوابيدي؟
منظورم اين بود ميشه برا چند روز دانلود كرد يعني اگه فرداش برم از ادامه ي دانلود مياد ؟ بعد دستگاهم ريجن ٣ هست بازيم ريجن ١ اكانت psn ريجن ٢ هست! با اين اوصاف ميشه بازي كرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر