Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
البته یه مشکلاتی مثل رزولوشن پایین سایه ها داره که باعث میشه لبه سایه ها زیاد نرم نباشن
درکل این مساله ی سایه ها وقتی اینجور میشن ازنظر فنی یجور ضعف گرافیکی حساب میشه ولی بنظر من یه ضعف مثبته!.:cool:
منظورم اینه که همین اشکال سایه ها اگه دقت کنین توی GTA هم وجود داره و باعث میشه وقتی به سایه ها مخصوصا زمان روز نگاه کنین زیاد نرم و ساف نیستن و لبه هاش کم وزیاد میشن(که میشه همون رزولوشن پایین سایه). اما چرا مثبت؟مثلا صاف نبودن لبه ی سایه های یه درخت اینطور خودشو نشون میده که این ناصافی سایه بخاطر تکون خوردن برگهای درخته(درحالی که اینطور نیست و اینطور بنظر میاد) این مساله یجور سایه ها رو حتی طبیعی تر جلوه میده به نظر من.
من اکثر بازیهایی که روی pc بازی میکنم حتی اگه کارتم سایه هارو با کیفیت بالا هم اجرا کنه اونو روی متوسط تنظیم میکنم چون طبیعی تر بنظر میاد از زمانی که مثل یه خط صاف باشه./:)
حالا اینم بخاطر تعریف از گراف بازی نمیگم همینجوری راجع به سایه ها گفتین یادم اومد! :cheesygri

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
خب به سلامتی بازی رو به اتمام رسونديم.:biggrin1:
از بهترين بازی هايی بود که تا حالا بازی کردم. داستان که جای تعريف نداره. واقعاً عالی بود. يه سری twist واقعاً درست حسابی داره که خفن قشنگ ميکنه داستان رو.
گرافيک بازی کاملاً راضی کننده بود، به نظرم افت فريم تو cut-scene ها مشکل بود که بازم اذيت کننده نيست.
صدا گذاری هم خيلی عالی بود، همه چيز به نظرم سر جاش بود.
گيم پلی هم که خيلی توضيح نميدم ، راحت و ravoon و مناسب بود .:biggrin1:
کلا بهترين بازی اين سری بود.
پشيمون نيستم برای اين يه بازی PS3 گرفتم که به درد ديگه اي نميخوره! :biggrin1:(گرچه به زودی ميفروشمش:biggrin1: )

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
همون 720p هست. در حالت 1080p به صورت Upscale هست.
در فروم Beyond3D تایید شده که رزولوشن native بازی 1024x768 با 2XAA temporal هست که به 720P upscale می شه.
نوشته شده توسط Quaz51:
[ltr]1024x768 confirmed of course and temporal AAx2 (i think they use intelligent temporal AA , they disable temporal AA when there are camera movement or quickly player movement for avoid remanence effect)
30fps but some moment at 60fps[/ltr]
http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241&highlight=metal+gear+solid

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
در فروم Beyond3D تایید شده که رزولوشن native بازی 1024x768 با 2XAA temporal هست که به 720P upscale می شه.
من بالاخره اینو متوجه نشدم که حالا که بازی روی 1024x768 با 2x اجرا میشه اگه با وضوح SDTV بازی کنیم AA ها فرقی میکنه؟ مثلا بشه 4X؟:confused:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241&highlight=metal+gear+solid

عجیبه که چرا یه رزولوشن 4:3 رو به صورت Native انتخاب کردن!!

من بالاخره اینو متوجه نشدم که حالا که بازی روی 1024x768 با 2x اجرا میشه اگه با وضوح SDTV بازی کنیم AA ها فرقی میکنه؟ مثلا بشه 4X؟:confused:

نه تفاوتی نمیکنه چون وقتی شما تو رزولوشن SD بازی میکنی همین رزولوشن Downscale میشه یعنی یک سری از پیکسلها حذف میشن و مثل PC نیست که رزولوشن رو کم بکنه.

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
نه تفاوتی نمیکنه چون وقتی شما تو رزولوشن SD بازی میکنی همین رزولوشن Downscale میشه یعنی یک سری از پیکسلها حذف میشن و مثل PC نیست که رزولوشن رو کم بکنه.
شه ژالب ;)
جالبه ها!
مرسی

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یک ویدیوی جالب که David Hayter با یکی صحبت میکنه و Solid Eye رو چشاش هست. از اونجایی که Subtitle نداشت و من انگلیسیم جالب نیست، هیچی نفهمیدم. ( اگر دیدین، بگین چی میگفته:D )

ویدیو رو از اینجا دانلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر