Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
اقا من واقعا شرمندم :D قبول دارم اسم این بازی میاد ادم‌کلا حالی به حالی می شه ! ولی خوب وصف العیش نصف العیش :D اتفاقا می خواستم بنویسم‌ الان که خودت گفتی ! سالید اسنیک سیگارو می ذاره گوشه لب اون موزیک خفن پخش می شه و عمو دیوید هایتر با اون صدای خفنش می‌گه وار هز چنج =(( اتمسفر و استایل گرافیکی بازی هم‌که نگو =(( واقعا mgs4 یه ip تموم نشدنی و از زمان خودش خیلی جلوتر بود . کوحیما چی ساخت واسمون ! موزیک old snake هم که نیازی به تعریف نداره .

اقا بالاترم گفتم شرمندم واقعا:D فقط چون خودم‌خیلی رفته بودم تو اون حال و هوای اون روزای بازی خواستم‌ یه یادی اینجا ازش بشه با بچه های قدیمی =(( صحنه ماندگار که خیلی زیاد داره . بیگ‌ماما خودش یکی از خفن تریناشه ! یا دیدار با نیومی و کاری که نیومی باهاش کرده و پخش موزیک old snake و ... فایت اخر با اسلات ! خیلی زیاده دو روز باید بنویسم !
ولی کوجیما الان دیگه هیچی نیس

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ولی کوجیما الان دیگه هیچی نیس
من کلا اینطوری صحبت کردن راجع به کسی که سال ها تو این صنعت بوده رو نمی پسندم . هر چند خودم از مخالفان ds بودم و معتقدم پر ایراد بود . ولی قرار نیست همیشه همه تو اوج باشن . مطمئنم بازم اثر فوق العاده از کوجیما خواهیم دید . و تا ابد به خاطر ساخت mgs4 من به شخصه دوسش دارم !

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
من کلا اینطوری صحبت کردن راجع به کسی که سال ها تو این صنعت بوده رو نمی پسندم . هر چند خودم از مخالفان ds بودم و معتقدم پر ایراد بود . ولی قرار نیست همیشه همه تو اوج باشن . مطمئنم بازم اثر فوق العاده از کوجیما خواهیم دید . و تا ابد به خاطر ساخت mgs4 من به شخصه دوسش دارم !
اگه نمیتونه بازی بسازه خب بکشه کنار من آرزومه دیگه بازی نسازه والا

• Like
Reactions: mehran3500

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اگه نمیتونه بازی بسازه خب بکشه کنار من آرزومه دیگه بازی نسازه والا

شما کدوم کاربر قدیمی هستی که داری با یوزر جدید رو مخ ملت راه میری نمیدونم ولی کاملا حواسم بهت هست ‌و میدونم هدفت چیه، پس لطفا بس کن، کارهای زیادی هست که میشه در قرنطینه انجام داد.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
از سال 1998 تو دمودیسک مشکی پلی استیشن با سری متال گیر اشنا شدم و تا نسخه چهارم همه چیش عالی بوده ولی بعدش اپن ورلد شدن؟؟؟ و حالا خدایی این دث استرید ... رایگانم بدن نمی تونم بازی کنم
اقا اینجا تاپیک mgs 4 و ما هم‌خواستیم فقط یه تجدید خاطره کنیم‌ بعد از سال ها ! راجع به ds هر نظری دارید تشریف ببرید همونجا لطفا ! فقط راجع به mgs 4 صحبت کنید اگه خاطره ای یا حرفی هست !

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
شما کدوم کاربر قدیمی هستی که داری با یوزر جدید رو مخ ملت راه میری نمیدونم ولی کاملا حواسم بهت هست ‌و میدونم هدفت چیه، پس لطفا بس کن، کارهای زیادی هست که میشه در قرنطینه انجام داد.
من بعد از اون حرفهایی که درباره ی درک و فهم و شعور گیمرها زد از چشمم افتاده قرار نیست همه نظر شما رو داشته باشن که

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
اقا اینجا تاپیک mgs 4 و ما هم‌خواستیم فقط یه تجدید خاطره کنیم‌ بعد از سال ها ! راجع به ds هر نظری دارید تشریف ببرید همونجا لطفا ! فقط راجع به mgs 4 صحبت کنید اگه خاطره ای یا حرفی هست !
منم همینو میگم دوستان دارن بهم فوش میدن من یه بازی مثل mgs3 و mgs4 ازش میخوام

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
اقا نکنید با ما به ps3 ندارم بیشنم دوباره بازیش کنم‌ اقا نکنید

لامصب این بازی چی بود ققط فایت اخر با لیکویید غروب روی عرشه کشتی

سونی لامصب بکوارد ps3روی ps5بزن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دقیقا من هم یک سولید اسنیک یک چشم عین ۳ و ۴ میخوام
5 دقیقا اشتغته بازار و به نظرم اشغال بود مخصوصا اخر داستان

Sent from my iPhone using Tapatalk

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
برای گیمرها اسنیک ، اسنیکه
تو بدترین دورش هم باشه اسنیک
الان بگن یه متالگیر جدید درحال ساخت تو همین سایت بازی سنتر چنتا شهید میدیم ، دعواهایی که سر داستان میشه بماند
در کل نظر همه عزیزه
سعی کنید لذت ببرید والا بعدا حسرت میخورید
تمام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر