Metal Gear Solid 3 Subsistence

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط SHvIRUS:
سلام
آقا میدونم شاید اینجا جای این سوالم نباشه !
من تو بعضی از عکسهای متال گیر 3 دیدم که اسنیک ریش نداره !!! اما توی بازی ریش داره ! گویا باید shaver پیدا کنم. میتونید راهنماییم کنید که shaver کجاست؟

والا قرار بود اون اول كه New game رو ميخواي شروع كني كه ازت 3تا سوال ميپرسه كدوم متال گير رو بيشتر دوست داري اگر گزينه اول يعني متال گير 1 بيشتر دوستدارم رو انتخاب كني بيگ باس بدونه ريش باشه.. ما كه نديديم!! اما دوستان اروپائيم ميگن اينطوري بوده...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اولا من نسخه 3cd اونو پيدا نكردم، همه جا 2ديسك هست كه سيدي3 نيست(movie)
اولش هم من I Like Mgs1 رو انتخاب كردم(كه كاش بجاش اينو ميزاشت I WORSHIP MGS1) ولي بازم عزيزم ريش و پشم داشت :|
هرچند بدليل وجود skin modelling system وجود صورت Solid Snake كاملا ممكن هست و حتي شايد بشه خودش رو هو داشت! از اين ژاپني ها هرچي بگي برمياد، مخصوصا از دست رواني به اسم Kojima.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سم فیشر جان اینم شاهد زنده که من تنها کسی نیستم که اینکارو میکنه :cheesygri
شوخی کردما به دل نگیری.:cheesygri
دوست عزیز همون بهتر که سه DVD هاشو پیدا نکردی چون هرچیشو که من دیدم ژاپنی بوده ولی به جای انگلیسی غالب میکنن.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مرسي كه منو دوست خودت خطاب كردي
ولي من دوست داشتم edit كردن كوجيما رو ببينم، حتي اگه غالب كنن هم، راه دور نرفته، متال گير ه ديگه :)
هرچه از كوجيما رسد نيكوست.

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
سلام دوستان 1 کمک می خواستم
من هر کاری می کنم نمی تونم اون روحه رو بکشم
the sorrow می خواستم اگر می دونید می شه کمکم کنید مرسی
موفق باشید

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نباید سورو رو بکشی اصلا نمیتونی بکشیش تنها کاری که کافیه انجام بدی اینه که تا آخر رودخونه تعقیبش کنی و سعی کنی به ارواح نخوری آخر رودخونه هم خودتو بزن بهش تا بمیری بعد از قرص( اسمش یادم رفته همون که درمان مرگ موقته) استفاده کن تا دوباره زنده بشی میخوای دموشم تعریف کنم؟:cheesygri

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
xdantex جان
اين كه شما مي گوئيد رو منم قبول دارم چون يكي از دوستام بهم گفت كه چيكار كنم تازه اون راهنمائي بهتر كرد كه من ديگه تا ْآخرش رودخانه نرم
اسم اون قرص death هست اين قرص آدم رو مي كشه اون دندونه آدم رو زنده مي كنه برا همين مي توني تا انتها راه نري همون اول قرص رو بخور بعد روي دندون بزن زنده ميشي
اينجا 2 تا مشكل هست:
1: روي جفت اين ابزار كه گفتم نوشته no use (استفاده نمي شود)
2: تا آخر مسير كه مي روم وقتي مي خورم به سوروف ديگه نمي توني كاري انجام بدي و بهت اجازه نمي ده چيزي بخوري تازه اگر بخواهي قرص را بخوري بايد L2 را بگيري بعد دايره بزني ديگه اجازه بهت نمي ده و ميميري
مشكل من اينجا اين كلمه no use كه بايد فعال بشه اگر در اين زمينه مي دوني ممنون مي شوم كمكم كني
مرسي

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
عزيزم
وقتي Game Over شدي يعني نوشت Snake is dead شما تو همون صفحه بايد L2 رو نگه داري تا ليست وسايلت بياد و از اونجا قرص رو انتخاب كني!
: )

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
دیروز توی سایت Konami که می چرخیدم در مورد متال گیر 4 نوشته بود سال 2007 اونم برای پلی استیشن 3 حالا براتون یک لینک گذاشتم از عکسهاش و تریلر ها هستش که سمت چپ تصویر نوشته

1_http://www.konami.jp/kojima_pro/english/index.html

موفق باشید

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
میدونم که از آخرین پست تاپیک مدت ها میگذره اما اگر کسی این متال گیر 3 لیمیتد خواست به من پیغام خصوصی بده.
من توی آرشیوم 4 دیسکیشو هم دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر