Media Molecule : مولینو یک مربی فوق العاده بود

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
درود

Develop-LBP-Media-Molecule-Header-3.jpg

این روزها اسم پیتر مولینو همه جا به گوش میرسد , این بار Alex Evans از استدیو Media Molecule خالق عنوان Little Big Planet درباره ی وی نظراتی را بیان داشته است:
"قبل از تشکیل استدیو و کار بر روی LBP هنگامی که تیم ما زیر نظر Lionhead کار میکرد مولینو یک مربی فوق العاده برای ما بود , در واقع این مولینو بود که به تیم ما این اجازه را داد که در وقت آزاد خود به عنوان مستقل Rag Doll Kung Fu بپردازد"
خالق اصلی این بازی Mark Healey است و توسط افرادی دیگری از جمله Alex Evans که بعد ها در Media Molecule گرد هم آمدند پولیش شده و از اولین عناوینی بود که با نمایش خود در GDC توجه Valve را به خود جلب کرده و روی شبکه Steam قرار گرفت.
وی افزود : "آنها این SDK را در اختیار داشته و در تلاش برای گسترش آن بوده و در نظر داشتند که این عنوان را برای پلتفرمهای بسیاری عرضه کنند"
Evans اضافه کرد هنگامی که وی تصمیم خود مبنی بر ترک کردن Lionhead را با مولینو در میان گذاشته است وی از این بابت ناراحت شده اما وقتی از تصمیم Evans و اعضای تیمش برای تشکلیل استدیو خود آگاه شده بود با اشتیاق از آن استقبال کرده است.

Evans در آخر اذعان داشت : "مولینو در این حد مربی فوق العاده ای بود"

منبع

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
این بازی ابتدا زیر نظر ماکروسافت ساخته می شده ( یا یه همچین چیزی ) بعدا به دلایلی ماکروسافت صرف نظر کرد و بعدا هم پای هریسون و سونی اومد وسط .
البته من خودم اینو یه جایی خودم ، 100 مطمئن نیستم ، ولی بازم خاک تو سر ماکرو .

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
این بازی ابتدا زیر نظر ماکروسافت ساخته می شده ( یا یه همچین چیزی ) بعدا به دلایلی ماکروسافت صرف نظر کرد و بعدا هم پای هریسون و سونی اومد وسط .
البته من خودم اینو یه جایی خودم ، 100 مطمئن نیستم ، ولی بازم خاک تو سر ماکرو .
نه زیر نظر کسی ساخته نمی شده اول به مایکروسافت پیشنهاد داده مایکرو اعتنایی نکرده بعد رفتن طرف سونی و... ! حتما مایکرو دیده بود Viva Pinata داره دیگه چه نیازی هست دو سبک تقریبا مشابه داشته باشه این هم از سیاست ها مایکروسافته که در FP هاش همیشه می خواد یه نوع (بهترین) داشته باشه و دو عنوان تو یه سبک نداشته باشه نمی تونم بگم سیاست غلطیه یا درستیه !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا... "مولینو یک مربی فوق العاده بود"
الان میخوای از جمله معنی دو پهلو برداری؟ :| یعنی اینکه الان نیست؟! نه عزیزم این حرفا نیست میگه بود چون الان دیگه زیر نظرش نیستن و قبلا زیر نظرش بودن. الان مثلا من میگم معلم اول دبستانم یه معلم فوق العاده بود. (در حالی که هنوز زندست) :D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
در استاد بودن پیتر که شکی نیست ... البته هنوز مایکروسافت این مغز متفکر رو تو چنگش داره ولی طریقه استفاده از وی رو زیاد بلد نیست.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
الان میخوای از جمله معنی دو پهلو برداری؟ :| یعنی اینکه الان نیست؟! نه عزیزم این حرفا نیست میگه بود چون الان دیگه زیر نظرش نیستن و قبلا زیر نظرش بودن. الان مثلا من میگم معلم اول دبستانم یه معلم فوق العاده بود. (در حالی که هنوز زندست) :D

کلی گفتم :D

تو اون مولینیو رو که یه زمانی Fable 1 یا black and white و یا the movie رو ساخت با مولینیو الان که ای پی ای غیر از fable (که حالا شاید طرفدار داشته باشه اینطوریش ولی در مقایسه با نسخه اولش آشغالی بیش نیس از نظر من) نمیشناسه...

تازگیا هم که هر یه هفته یه بار یه خبر میده توش میگه فیبل دِ جورنی آن ریل هستن بعدش میگه نیستن بعدش میگه هر دوش هست و...

نه من این مولنیو رو قبول ندارم... حالا شما ها میخواید بهش بگید بهترین مربی میخواید بگید استاد :D

پ.ن: منم نگفتم اینا منظور بدی داشتن البته :D شایدم داشتن اللهُ اعلم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر