Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
دوستان کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟

چطوری باید پک HD رو که تو هارد ریختم نصب کنم ؟

آخه هنوزم میگه لطفا دیسک مولتی پلیر را وارد کنید.

چیکار کنم ؟
دوست عزیز پوشه ای رو که در اختیار داری باز کن تا به یک فایل به اسم 4541099300000000 برسی.بعد این فایل رو از طریق برنامه هوریزون انتقال بده به پوشه گیم و بعد از اتمام کار فلش رو به دستگاه نصب کن و بعدش وارد پوشه گیم تویه فلشت بشو و فایل مرد نظر رو انتخاب کن و دکمه A رو بزن بعد پیغام move یا copy رو بزن تا فایل از فلش به هاردت منتقل بشه و بقیه ماجرا و برو حالش رو ببر

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
دوست عزیز پوشه ای رو که در اختیار داری باز کن تا به یک فایل به اسم 4541099300000000 برسی.بعد این فایل رو از طریق برنامه هوریزون انتقال بده به پوشه گیم و بعد از اتمام کار فلش رو به دستگاه نصب کن و بعدش وارد پوشه گیم تویه فلشت بشو و فایل مرد نظر رو انتخاب کن و دکمه A رو بزن بعد پیغام move یا copy رو بزن تا فایل از فلش به هاردت منتقل بشه و بقیه ماجرا و برو حالش رو ببر

این کار رو کردم.

بازی رو هم به هارد انتقال دادم.

اما وقتی میخوام پک HD رو توی بازی نصب کنم میگه لطفا دیسک مولتی پلیر را وارد کنید.

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
میدونستید در قسمت Hardcore ، حتی اگر در مرحله آخر بازی هست بمیری باید بازی رو دوباره از اول انجام بدی؟
یعنی مزخرف تر از این ندیده بودم. کلا دیگه بیخیال این بازی شدم.اون از قسمت داستانی بازی اون از قسمت مولتیش این از قسمت سختی بازی:|
از این بدتر اینه که واسش فقط 80 اچیومنت گذاشتند
از چی بگم...

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
این کار رو کردم.

بازی رو هم به هارد انتقال دادم.

اما وقتی میخوام پک HD رو توی بازی نصب کنم میگه لطفا دیسک مولتی پلیر را وارد کنید.

منم دقیقا همین کارا رو کردم و فایل رو به HDD خود کنسول موو کردم ولی بازم تو بازی همون پیغام نصب پک اچ دی رو میاره . کسی تا حالا نصبش نکرده؟
فکر کنم سر کاری باشه و فقط واسه J tag دارا جواب بده

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
راهي پيدا نشده كه HD پك رو ريخت روي فلش

همش سرکاری بوده...
اون چیزی رو که واسه دانلود گذاشتن که حجمش هم 1.6 gb هست فقط واسه اینه که کسایی که هارد خود ایکس باکس رو دارن اما نخوان مولتی بازی کنن و 8gb دیسک 1 رو دانلود نکنن...
فقط همین...

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
همش سرکاری بوده...
اون چیزی رو که واسه دانلود گذاشتن که حجمش هم 1.6 gb هست فقط واسه اینه که کسایی که هارد خود ایکس باکس رو دارن اما نخوان مولتی بازی کنن و 8gb دیسک 1 رو دانلود نکنن...
فقط همین...
عزیزجان مگه شما غیر از این چیزه دیگه ای فکر میکردی؟خب لینکی که دوستان قرار دادن فقط پک HD هست و مولتی توش نیست.هرکی هم مولتی میخواد دیسک دومی رو هم باید تهیه کنه.

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
پس این وسط الان تکلیف ما چی میشه ؟؟؟

نصب این پک HD فقط برای کسانیه که کنسولشون J tag شده ؟؟؟

نه عزیزم.من جی تگ نیستم و نصبم کردم.با برنامه هوریزان انداختم تو فلش بعدش انتقال دادم به هارد ایکش باکسم.
من بازی رو تمام کردم خیلی کوتاه بود. بازیش به نظرم خوبه ولی هیچ وقت به سایه مدالهای قدیمی هم نمیتونه نزدیک بشه.

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
وقتی تو هارد ریختمش حالا باید چیکارش کنم ؟؟؟

یکی نیست کامل توضیح بده ؟؟؟

تو بازی وقتی میگه دیسک مولتی پلیر را وارد کنید باید چیکارش کنم ... ؟؟؟

دوستان خواهشا اگه کسی میدونه از اول توضیح بده ...

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
وقتی تو هارد ریختمش حالا باید چیکارش کنم ؟؟؟

یکی نیست کامل توضیح بده ؟؟؟

تو بازی وقتی میگه دیسک مولتی پلیر را وارد کنید باید چیکارش کنم ... ؟؟؟

دوستان خواهشا اگه کسی میدونه از اول توضیح بده ...

دقیقا سوالاتو بپرس من جوابتو میدم;) اما واسه پک hd بهترین کار تهیه دیسک1 بازیه:>وقتی تو بازی ازت دیسک1(مولتی)میخواد واسه پک hd تا نصبش نکنی این پیام میاد اما میتونی ردش کنی که فکر کنم بلد باشی#:-s

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
نه عزیزم.من جی تگ نیستم و نصبم کردم.با برنامه هوریزان انداختم تو فلش بعدش انتقال دادم به هارد ایکش باکسم.
من بازی رو تمام کردم خیلی کوتاه بود. بازیش به نظرم خوبه ولی هیچ وقت به سایه مدالهای قدیمی هم نمیتونه نزدیک بشه.

به احتمال زیاد کنسول شما 250 گیگ نیست ؟ فکر کنم رو 4 گیگ ها نصب نمیشه . تموم روشا رو امتحان کردم از xtaf تا Horizon هرچی Rehash هم کردم نشد که نشد . توی Storage کنسول مثل ادم مینویسه 1.7 گیگ پک HD نصب شده ولی تو بازی همون پیغام رو میاره که میگه دیسک دو رو اینسرت کنید تا نصب شه

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
دقیقا سوالاتو بپرس من جوابتو میدم;) اما واسه پک hd بهترین کار تهیه دیسک1 بازیه:>وقتی تو بازی ازت دیسک1(مولتی)میخواد واسه پک hd تا نصبش نکنی این پیام میاد اما میتونی ردش کنی که فکر کنم بلد باشی#:-s

ببین دوست عزیز من بازی MoH رو خریدم.بازیش 1 DVD هست و خیلی بی کیفیته.خواستم پک HD رو نصب کنم.اومدم اینجا دیدم نوشته دانلود پک HD.

دانلودش کردم و ریختم تو هارد کنسولم.هارد کنسولم 4 گیگ.

حالا میخوام بدونم چطوری باید این پک HD که دانلود کردم و ریختم تو هارد رو چطوری نصب کنم تا بازی با کیفیت HD بشه ؟؟؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان دیسک 1 رو بازی کردم و بدون پک اچ دی و افتضاح بود. اما گیم پلی خوب بود. حالا برای دوستم بود.میخوام ببینم ارزش خرید رو داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر