Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
دوستان میشه لطف کنید و لینک دانلود HD Pack بازی رو بذارید؟خواهش میکنم.تو استان ما همه تک دیسکن و فقط بخش تک نفره بازی هست،واسه همین گرافیک بازی بدون HD PAck مزخرفه.اگه امکان داره یکی لینک دانلود HD pack بازی رو بذاره.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی تموم شد.
گرافیک بازی بسیار خوب بود حتی بدون نصب پک HD !! صداگذاری واقعا خوب کار شده مخصوصا دیالوگ ها صدای تفنگ ها و صدای عوض کردن خشاب های تفنگ!! :D
گیم پلی بازی هم بسیار خوب و سرگرم کننده بود.در کل حرفی رو برای گفتن باقی نزاشته!!:D

نمره من:
9/10

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
منم هر چند دیر ولی بازیو تموم کردم
خیلی بازس باحالی بود . من که باهاش حال کردم . گرافیکشم خیلی خیلی خوب بود . مراحل هم تنوع خوبی داشتن .
در کل به نظر من همون چیزی بود که تو e3 نشون دادن .
در کل ارزش حداقل 2 بار تموم کردن داره.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
خوب امروز بعد از 3 ساعت تلاش و خرید یه چیز پی ان 3 تومنی تونستم آنلاین پسش بخرم از امشب دیگه میریم تو کارش

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
دوستان من پک HD رو دانلود کردم و ریختم تو هارد اما هنگام نصب تو بازی دوبازه میگه لطفا دیسک مولتی پلیر را وارد کنید.

چطوری باید نصبش کنم ؟

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
خب خب خب قابل توجه دوستانی که از مدال انتقاد کردن:))مدال رتبه اول فروش تو انگلیسو کسب کرد و فیفارو کنار زد:))حالا برید نقدش کنید=))=))=))

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
خب خب خب قابل توجه دوستانی که از مدال انتقاد کردن:))مدال رتبه اول فروش تو انگلیسو کسب کرد و فیفارو کنار زد:))حالا برید نقدش کنید=))=))=))

اگه فروش زیاد هرچی دلیل بر خوب بودنش بود جاستین بیبر الان بهترین خواننده بود
18.gif

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خیلی بازی خفن و با وجودیه من این رو نسخه خیلی بهتره call of duty MWF میدونم ولی در هر صورت از همه اون ها سر تره

این اولش که یه عربه داره تمرین میکنه خیلی با حال بود واقعا احساس کردم یه لحضه عضو طالبان شدم

هنوز جدی ننشستم پاش ولی به همه پیشنهاد میکنم

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
دوستان کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟

چطوری باید پک HD رو که تو هارد ریختم نصب کنم ؟

آخه هنوزم میگه لطفا دیسک مولتی پلیر را وارد کنید.

چیکار کنم ؟

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
بازی خیلی زیباست مخصوصا گرافیک که دیگه حرف نداره.صدای اسلحه ها هم که به شدت واقعیه و من از گیم پلی بازی به شدت خوشم اومد و مانند جنگ واقعیه که یهو میبنی از یه جایی داری تیر میخوری و پیدا کردن دشمن خیلی سخته و مثل بازی کال اف دیوتی نیست که به راحتی بشه دشمن ها رو کشت.در کل به نظر من این انتقاد ها و نمرات پایین کار طرفدارای کال اف دیوتیه که از همین الان ترسیدن نکنه امتیاز این بازی از cow bl2 بالاتر بره و به خاطر همین انتقادهای الکی رو مطرح میکنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر