Medal Of Honor Warfighter CLAN : PERSIAN SOLDIERS

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
امیر وقتی کلن می زنی باید یه خورده تمیز کاری کنی

به خدا تو این XBL پره نوبه

حالا از فردا 1000 کالاف باز میریزن تو ( اگر بازی آنلاین پس نخواد البته ) ... !

جون من یکی بیخیال شو !

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
داداش یعنی اینطوریه که اعضای کلن باید مال یک کشور باشن یا فرقی نمیکنه.بعد کجا میتونم عضو گروه بشم باید دعوتنامه بفرستی؟ بعد این 72 سرباز رو میتونیم edit هم بکنیم یا همینطوری که هستن میتونیم انتخاب کنیم منظورم اسلحه هاشون هم هست؟

---------- نوشته در 02:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:29 PM ارسال شده بود ----------

امیر وقتی کلن می زنی باید یه خورده تمیز کاری کنی

به خدا تو این XBL پره نوبه

حالا از فردا 1000 کالاف باز میریزن تو ( اگر بازی آنلاین پس نخواد البته ) ... !

جون من یکی بیخیال شو !
به جان خودم بازی با همین نوبها حال میده ولی آدم حال میکنه که با هم وطن هاش بازی کنه یعنی آدم اون موقع تو xboxliveواس زندگی کنه:>

آخرین ویرایش:

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
داداش یعنی اینطوریه که اعضای کلن باید مال یک کشور باشن یا فرقی نمیکنه.بعد کجا میتونم عضو گروه بشم باید دعوتنامه بفرستی؟ بعد این 72 سرباز رو میتونیم edit هم بکنیم یا همینطوری که هستن میتونیم انتخاب کنیم منظورم اسلحه هاشون هم هست؟

---------- نوشته در 02:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:29 PM ارسال شده بود ----------

به جان خودم بازی با همین نوبها حال میده ولی آدم حال میکنه که با هم وطن هاش بازی کنه یعنی آدم اون موقع تو xboxliveواس زندگی کنه:>
نه کلا متفاوت هست.
یه گذینه ای برای هر شخص وجود داره به نام nations که ملیت خودتو میتونی اونجا انتخاب بکنی بعد هر چه قدر که بازی بکنی token دریافت میکنید که با این توکن ها میتان رتبه ی میلیت خود را افزایش داد ( به کلن مربوط نیست)
من 43 توکن جم آوری کرده بودم که به ملیت ایران اضافه کردم رتبه ایران 33 ام در جهان است که به نظر من رتبه ی بسیار خوبی برای ماست.
بله اما فقط میتوان اسلحه هایشان را کاستیمایز کرد نه خود سرباز ها را.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
رفيق گفتم اينجا بپرسم بلكه جواب دادي اونور توي ترد اصليش پرسيدم كسي محل نذاشت :|

سرور داره ديگه بازي ؟ سرور هاش چه مدليه در حد بتل 3هست يا نه ؟

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
از چه لحاظ.سریع که به سرور ها join میشه.تو بتاش که یه مپ بیشتر نداره سرعتش هم خوبه پینگ هم توش کمه.مپش هم بزرگ هست ولی مثل باتل نیست کلا من که بازی کردم خوشم اومد.

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
تو پست اول نوشتم چطور.
سرور هاش فوق العاده هستند.
بتل زیاد بازی نکردم نمیدونم.

---------- نوشته در 08:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 PM ارسال شده بود ----------

آقای پدرام اکسبت کردم خوش اومدی به کلن.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
امیر جان تا 1 ساعت دیگه دانلود بتای مدال واسم تموم می شه 100 درصد هم آنلاین پس بازیو وقتی اومد می گیرم. حالا راهنمایی می کنی چطوری بیام تو کلنت؟

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
امیر جان تا 1 ساعت دیگه دانلود بتای مدال واسم تموم می شه 100 درصد هم آنلاین پس بازیو وقتی اومد می گیرم. حالا راهنمایی می کنی چطوری بیام تو کلنت؟

ممنون .
کلن مال من نیست مال شما هاست مال کسی هست که توشه.
به لینکی که تو اولین پست گذاشتم برید و از اونجا مثل کال آف دیتو الیت APPLY کنید.
البته باید اکانت اوریجین و . . . ها رو درست کنید بعد.
در ضمن من خود بازی رو به احتمال زیاد( تو امضام نوشتم چرا) بازی نکنم.
اگه بیاید کلن خوشحال میشم اما بعد از اتمام بتا کلن و به یکی از اعضا واگذار میکنم و میرم فقط کال آف میزنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر