Medal Of Honor-Multiplay

dyhoc.jpg

در این بازی شما میتوانید در قالب 2 گروه نظمامیان ناتو و طالبان(جدیداً به OPFOR تغییر نام دادند) بازی کنید.
بخش مولتی این بازی توسط استدیوی با تجربه دایس ساخته شده است.

نام سربازان کاربرهای سایت:
Kianx
Crystal Vamp
MASOUD
HEAVY BHD
Hootan
Persian0armor
Mulus
MohsenStone
Siavash

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: leonk13

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
Recommended System Requirements

Operating System: Windows Vista (SP2), Windows 7. Processor: QuadCore 2.0Ghz. Memory: 2GB RAM+. Video Card: A video card with 512MB of VRAM and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce GTX260; ATI Raedeon 4870. HDD Space: 2GB. Soundcard: Soundcard with DirectX 10 compatibility. DirectX: DirectX 10. Disc Drive: 16X CD/DVD Drive.

Start Date: October 4 | End Date: October 7, 11:59 PDT

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
خوب حق داره روز اول 14 هزار نفر یک دفعه بریزن تو سرورش می پوکه دیگه!:d
من بهترین مقامم دوم بوده با 10/3 | مردن / کشتن :d
من غیر از اون دیشبی که چت بودم ! بهترین بازیم ( نه از لحاظ مقامی - فاز داد کلی) این بود !

روش کلیک کنید بزرگ میشه ! :D

======

امروز اینجا لینکش قطع شده مجبور شدن از اصفهان لینک بگیرن با سرور های داخلی COD4 دارم 270 پینگ میگیرم حالم گرفته شده :((

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
  • Like
Reactions: HAMED SEV

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
پست اول ویرایش شد اگه کسی بازی رو دانلود کرده بگه که اسمشو بزارم. خودم هم مثل همه جا BC Slipkboy هستم.

یکمی دیر نشد ؟!
چند تا سوال !
1. این SKILL های ما توی نسخه اصلی RESET میشه !؟
2. توی نسخه فول ، چیزی به مولتی اضافه میشه !؟ - چیزایی که بشه آنلاک کرد
3. فک میکنید با این وضع دلار چند پامون در بیاد اریجش !؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
یکمی دیر نشد ؟!
چند تا سوال !
1. این SKILL های ما توی نسخه اصلی RESET میشه !؟
2. توی نسخه فول ، چیزی به مولتی اضافه میشه !؟ - چیزایی که بشه آنلاک کرد
3. فک میکنید با این وضع دلار چند پامون در بیاد اریجش !؟

برای دیر کردنم پوزش میخوام اینترنتم قطع بود بعد از چند بار به مخابرات رفتن و کمی اعتراض درست شد.
1. skill میزان همکاری شما با تیم هست پس هر دست عوض میشه ولی یک میانگین داره که تو پروفایل سربازتون نوشته میشه(BF:BC2 که این طوره پس اینم به احتمال زیاد این طوره)
2.بله تو نسخه فول چند مپ جدید و مود اضافه میشه اسلحه هم همینطور(به صورت قفل با قابلیت آزاد سازی)
3.نسخه اصلی رو به صورت فیزیکی شما حدود 60 هزار تومن در نظر بگیرو CD-Key رو هم حدود 20 هزار تومن(اگه قصد خرید نسخه فیزیکی داری تا قبل از عرضه بازی به یک نحوی بازی رو پیش خرید کن تا بتونی یک سال بیشتر از سایرین شاهکار بعدی EA رو تجربه کنی که بدون هیچ شکی BF:BC2 نسبت به اون فقط در حد GT5 پیشدرآمد به GT5 اصلی میمونهBATTLEFIELDE 3.)

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
برای دیر کردنم پوزش میخوام اینترنتم قطع بود بعد از چند بار به مخابرات رفتن و کمی اعتراض درست شد.
1. skill میزان همکاری شما با تیم هست پس هر دست عوض میشه ولی یک میانگین داره که تو پروفایل سربازتون نوشته میشه(BF:BC2 که این طوره پس اینم به احتمال زیاد این طوره)
2.بله تو نسخه فول چند مپ جدید و مود اضافه میشه اسلحه هم همینطور(به صورت قفل با قابلیت آزاد سازی)
3.نسخه اصلی رو به صورت فیزیکی شما حدود 60 هزار تومن در نظر بگیرو CD-Key رو هم حدود 20 هزار تومن(اگه قصد خرید نسخه فیزیکی داری تا قبل از عرضه بازی به یک نحوی بازی رو پیش خرید کن تا بتونی یک سال بیشتر از سایرین شاهکار بعدی EA رو تجربه کنی که بدون هیچ شکی BF:BC2 نسبت به اون فقط در حد GT5 پیشدرآمد به GT5 اصلی میمونهBATTLEFIELDE 3.)

SLIPKBOY جان شما خودت جایی رو سراغ نداری واسه پیش خرید !؟

Skill رو میدونم چیه ! :D !
میگم الان اینایی که توی بتا رفتیم توی نسخه اصلی سیو میشه !؟
یا همش میپره !؟
یعنی اسکیل هات لول هات !
من الان هر سه تا کلاسم الایت هست ، همین الایت میمونه یا دوباره از اول !؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
SLIPKBOY جان شما خودت جایی رو سراغ نداری واسه پیش خرید !؟

Skill رو میدونم چیه ! :D !
میگم الان اینایی که توی بتا رفتیم توی نسخه اصلی سیو میشه !؟
یا همش میپره !؟
یعنی اسکیل هات لول هات !
من الان هر سه تا کلاسم الایت هست ، همین الایت میمونه یا دوباره از اول !؟

نه همه اسکیل ها میمونه و جزیی از سیوهات در EA میشه و شما هر وقت بازی رو برزی اینها هم میان.
شاید کاربر DCinPC بدونه؟!

ویرایش:
نگاه اول به MOH:MP Beta: به نظرم بخش مولتی مدال یک پل بین اکشن سریع COD و اکشن همراه با تفکر و کمی هم آرام در نقشه های BF:BC2. مپ هی ارایه شده همانند مپ های COD حدوداً مپ هایی کوچک و با قابلیت های فراوان هستند بازی در مقایسه با BF:BC2 دیگر کار شرکت دایس ریعتر است به گونه ای که در میان میدان نبرد با نگاه کردن به اطرافیان احساس میکنید آنها در حال انجام مسابقه دو میدانی هستند. در اکثر در گیری ها شما بدون تفکر یک خشاب را روی دشمن خالی میکنید سیستم امتیاز دهی بازی کاملاً متحول شده دیگر بر اساس امتیاز شخصی شما به جدول ردهبندی راه پیدا نمیکنید بلکه بر اساس میزان مهارت شما رتبه میگیرید. برگردیم سر بحث مپ، در این بازی دیگر خبری از مپ های عظیم و پر از تجهیزات BF:BC2 نیست بلکه مپ ها بر اساس حرکت پیاده و نبرد های تن به تن ساخته شده اند. مپ های ارایه شده به خوبی ساخته شده اند شما به تعداد کافی سنگر و مکان جهت کمپ و اسنایپ کردن دشمن دارید. جای خالیه دکتر شدیداً احساس میشود و شما دلتان میخواهد که در نقشه یک دکتر پیدا میشد که پس از مرگ دوباره شما را بازگرداند. اسلحه های بازی به خوبی کار شده اند صدا گزاری اسلحه ها بسیار زیباست و حس شلیک را به خوبی القا میکند. از نظر گرافیکی بازی کمبودی ندارد زیرا از موتور بهینه شده BF:BC2 استفاده میکند. بازی بر روی سیستم های حدوداً قدیمی نیز به خوبی عمل میکند. از نظر فیزیک بازی یک فاجعه است بجز تعدادی جعبه هیچ چیز در نقشه قابل تخریب نیست و اگر شم بخواهید یک دشمن را در پشت دیوار بکشید بهتر است خودتان به سمتش بروید زیرا شلیک راکت نیز اثری بر دیوار ها ندارد. نور پردازی بازی هم خوب کار شده در هنگام مورتر شما تغییرات نور را بسیارواقعی و قابل لمس میابید.
در آخر باید بگویم اگر شما سری BF را دوست دارید این بخش چند نفره شما را راضی نمیکند پس به ادامه BF بازی کردن خود بپردازید!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر