Medal Of Honor : Airborne

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
سلام ببخشيد بچه ها كسي اچيومنت تكميل كردن اسلحه ها گرفته من يك اسلحه موندم نميدونم كدوم اسلحه هست نميدونم كلت مسلسل?

اسمش اينه:c96mauser
اگه كسي اين اسلحه گرفته بگه چه جوري نكنه اسلحه مخفي تو كودوم مرحله اين اسلحه داره؟ ممنون ميشم كمكم كنيد
توی مرحله یکی مونده به اخر توی اتاق کنترل یه کارخونه تایگر سازی(تانک سازی)توی گاو صندوق هست.گاو صندوقشم خیلی تابلوست.C96 MAUSER تفنگ نیست کلته

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
اقایون من در مرحله 3 گیر کردم البته رادار رو منفجر کردم اما نمیدونم با این تانک چی کار کنم
اگه ممگنه راهنمایی کنید (در ضمن با اینکه گرافیک نسل بعد هست(مدال)اما چنگی به دل نمیزنه)
این فقط نظر من هست نه بیشتر

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام
اقایون من در مرحله 3 گیر کردم البته رادار رو منفجر کردم اما نمیدونم با این تانک چی کار کنم
اگه ممگنه راهنمایی کنید (در ضمن با اینکه گرافیک نسل بعد هست(مدال)اما چنگی به دل نمیزنه)
این فقط نظر من هست نه بیشتر
باید با نارنجک بترکونیش !!!

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
medal_of_honor_airborne_frontcover_small_6HNXPRnSrsDYVZt.jpg

تعداد Achievment ها : 46

مجموع امتیاز : 1000
gp-g.jpg

درجه ی دشواری : متوسط

حداقل دفعات انجام بازی برای گرفتن کامل اچیومنت ها : 2 بار

سلام
اقا من وقتی میخوام دوباره از اول بازی کنم سیو قبلی پاک میشه و همه اسلحها از اول باید کامل کنم چند تا از اسلحه ها میمونه که باید دوباره بازی کنم که نمیشه؟:(

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اقا من وقتی میخوام دوباره از اول بازی کنم سیو قبلی پاک میشه و همه اسلحها از اول باید کامل کنم چند تا از اسلحه ها میمونه که باید دوباره بازی کنم که نمیشه؟:(
salam shoma bazio ke tamam mikonid hatman baraye bare bar 2vom newgame mirid ke in baes mishe save ghablitoon pak beshe va hame aslaheha az aval nyaz be uograde daran shoma nabayad rooye new game berid shoma bayad gozine sevom ke fekr konam select mission bashe entekhab konid marhale entekhab konid injoori aslahatoon be hamoon halat mimoone mitoonid hamashoono upgrade konid
agha baraye khodam ye moshkel pish omade komak lotfan
man porofilam pak shod dobare sakhtam va dobare achivmenta baz kardam in bazi 700 emtiaz va achivment offline dare ke man 690 gereftam yekish moonde har kar mikonam baz nemishe yek achivment 10 amtiazi
matnesh fekr konam injoorye(kill an enemy while moving in iron sights)v
fekr konam mige bekoshid yek doshmano vaghtyke mibinid harkat mikone dar ahan? manzooresho nafahmidam harkas ino gerefte yek komaki bekone mamnoon
( akharsaram bebakhshid man chand roozi finglish mitipam akhe moshkele windows bebakhshid dige say mikonam sari raf beshe ke farsi betipam bazam bebakhshid )v

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من توی مرحله آخر گیر کردم:(
فکر کنم همه ماموریت هارو انجام دادم
آخرین کار رو نمیدونم کجا برم
انگار زیر زمین هست
نمیشه پیداش کرد:confused:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد
من توی مرحله آخر گیر کردم:(
فکر کنم همه ماموریت هارو انجام دادم
آخرین کار رو نمیدونم کجا برم
انگار زیر زمین هست
نمیشه پیداش کرد:confused:

من تا اونجايي كه يادمه بايد اون بالاي ساختمون فرود بياي بعد از بالا تا پايين
تمام كارهايي كه ميگرو انجام بدي و آخرشم بايد بري توي تونل و بمب بذاري و
بري بيرنو بعد كه از ساختمون خارج شي بمب ميتركه و تمام!!!
البته اگه درست گفته باشم!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد
راه تونل از کدوم طرف هست؟؟؟
من نمیتونم پیداش کنم

من يادم نيست !!!
1 سال و نيم پيش من اينو بازي كردم :(