Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
گرافیکش اینا همه عالی! فقط اسم بازی رو مکس پین نباید میذاشتن!
البته من با این slow motion هاش هم مشکل دارم!!
slow motion هاش که قشنگن...جلوه ی سینمایی جالبی به بازی داده.مشکلت چیه؟!

---------- نوشته در 10:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 PM ارسال شده بود ----------

ققط من شماره مرجله هاشو نمیفهمم .یونانی گذاشتهx-xi-xii,...
شماره های یونانی به ترتیب از یک به بعد(چپ به راست):
...I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,XIII​
و الی آخر ;)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
قشنگه! ولی زیاده! دیگه زیادی غیر واقیه! یعنی چی هی بپری اینور بپری اونور! 1 ربع رو هوا تیر بزنی!؟؟؟
به احتمال خیلی زیاد شما نسخه های قبلی رو بازی نکردی. درسته؟
میشه گفت اصلی ترین المان گیم پلی این بازی slow motion ـش هست. تو دو نسخه ی قبلی تقریبا 90% بازی رو تو این حالت بودی.
خیلی از دوستان هم به این اعتراض داشتن که این مورد تو نسخه ی سوم خیلی کم شده و بیشتر در حالت کاور هستیم.
خداییش هم لذتی که تو slow motion های تو دو نسخه ی قبلی بود (و تو این نسخه هم کمتر ـه ولی هست) تو تمام بازی ها تکرار نشدنی ـه. :x

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
به احتمال خیلی زیاد شما نسخه های قبلی رو بازی نکردی. درسته؟
میشه گفت اصلی ترین المان گیم پلی این بازی slow motion ـش هست. تو دو نسخه ی قبلی تقریبا 90% بازی رو تو این حالت بودی.
خیلی از دوستان هم به این اعتراض داشتن که این مورد تو نسخه ی سوم خیلی کم شده و بیشتر در حالت کاور هستیم.
خداییش هم لذتی که تو slow motion های تو دو نسخه ی قبلی بود (و تو این نسخه هم کمتر ـه ولی هست) تو تمام بازی ها تکرار نشدنی ـه. :x

چرا بازی کردم! مکس2 الان نصبه رو PC! تو اون شماره هام من با این قابلیت حال نمیکردم! من دوست دارم بازی واقعی باشه!
اون شماره هارو بخاطر داستانش دوست داشتم که تو این نسخه(3)! داستانم ...
نمیگم بده! تو نسخه دوم جوون بود بعد بازی واسه 2003-2004 بود! اون موقع یه نوآوری بود!
ولی تو این نسخه که حتمآ توجه کردین چه قدر کند راه میره! اون وقت طبیعیه 1ربع رو هوا باشه!

من با گیم پلیش حال کردم اتفاقآ ولی کلآ بازیه ایده آلی نبود برام.

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
ديشب بازي را تموم كردم.
براي من كه سري 1 و 2 را چندين بار با PC بازي كرده بودم اين سري هم جذاب و عالي بود . فقط احساس مي كنم از خط داستان سري هاي قبل خارج شده و نمي دونم چرا اون حس و حال همدردي با مكس را ديگه بهت نميده .
در كل خوب بود .

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام دوستان
مرجله11 فک کنم باشه ک تو یه ساختمون خرابه ای .بمب هارو رو ستون نصب میکنی بعد میری پشت بوم و بعد از ایراد ی سخنرانی :d ریموت رو میزنی و متفجر میکنی ساختمونو
همون مرجله رو میرم جلو بعد 3 نفر از پشت بوم میان میکشیشون بعدش ی نفر با مسلسل از اون طرف پشت بوم میاد ...وقتی دارم میکشمش یهو ساختمون فرو میریزه و میبازم..باید چیکار کنم اینجا رو؟
کمک کنین مرسی

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
چرا بازی کردم! مکس2 الان نصبه رو PC! تو اون شماره هام من با این قابلیت حال نمیکردم! من دوست دارم بازی واقعی باشه!
اون شماره هارو بخاطر داستانش دوست داشتم که تو این نسخه(3)! داستانم ...
نمیگم بده! تو نسخه دوم جوون بود بعد بازی واسه 2003-2004 بود! اون موقع یه نوآوری بود!
ولی تو این نسخه که حتمآ توجه کردین چه قدر کند راه میره! اون وقت طبیعیه 1ربع رو هوا باشه!

من با گیم پلیش حال کردم اتفاقآ ولی کلآ بازیه ایده آلی نبود برام.
داستانش که در حد باقالی بوده! گیم پلی هر چقدر هم جذاب باشه ولی وقتی یک داستان بسیار بسیار ضعیف رو به همراه داشته باشه چه فایده؟! البته تو گیم پلی هم پسرفت داشته. سیستم کاورگیری هم قرار بود به صورت اختیاری باشه, اما طبق معمول راک استار بخاطر فروش بازی باز یه مشت دروغ تحویل مردم داد مثل همون فلش بک هایی که اکثر تریلر های بازی رو تشکیل میدادند در حالیکه که خود فلش بک ها همه همه 45دقیقه هم نمی شد!

کلا آشغال ترین بازی این نسل راک استار بود. به معنای واقعی !

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
سلام دوستان
مرجله11 فک کنم باشه ک تو یه ساختمون خرابه ای .بمب هارو رو ستون نصب میکنی بعد میری پشت بوم و بعد از ایراد ی سخنرانی :d ریموت رو میزنی و متفجر میکنی ساختمونو
همون مرجله رو میرم جلو بعد 3 نفر از پشت بوم میان میکشیشون بعدش ی نفر با مسلسل از اون طرف پشت بوم میاد ...وقتی دارم میکشمش یهو ساختمون فرو میریزه و میبازم..باید چیکار کنم اینجا رو؟
کمک کنین مرسی
منم اول اونجا همینطوری سوختم:D
باید اونجا رو سریع ادم هاشو بکشی تا ساختمون نریزه:D نباید زیاد طول بکشه و گرنه ساختمون میریزه!

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
منم اول اونجا همینطوری سوختم:D
باید اونجا رو سریع ادم هاشو بکشی تا ساختمون نریزه:D نباید زیاد طول بکشه و گرنه ساختمون میریزه!

درسته اما اون مسلسل بدسته ادم عادی نیس ک...میدونی چی میگم ب بدنش شلیک میکنی نمیمیره

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عزیزان لیست اچیومنت ها توی مرحله ی دقیقش رو میشه بذارید ؟؟
ادم گیج نشه کدوم اچیومنت کدوم چپتره، گاهی میری تو نخ بازی دیگه حساب اکت و چپتر و اینا در میره از دستت !!

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
قشنگه! ولی زیاده! دیگه زیادی غیر واقیه! یعنی چی هی بپری اینور بپری اونور! 1 ربع رو هوا تیر بزنی!؟؟؟
فکر کنم منظورت از slow motion همون bullet time باشه!من منظورم به slow motion های صحنه ی کشتن آخرین نفر بود که میتونی تیر رو دنبال کنی،که به نظرم قشنگه.
در مورد bullet time هم خب میتونی استفاده نکنی،اجباری که نیست(فقط مواقعی که داری میمیری و pain killer هم داری اتوماتیک میره رو این حالت،که اینور و اونور پریدن هم نداره!).من خودم خیلی ازش استفاده نمیکردم،فقط بعضی جاها...

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
فکر کنم منظورت از slow motion همون bullet time باشه!من منظورم به slow motion های صحنه ی کشتن آخرین نفر بود که میتونی تیر رو دنبال کنی،که به نظرم قشنگه.
در مورد bullet time هم خب میتونی استفاده نکنی،اجباری که نیست(فقط مواقعی که داری میمیری و pain killer هم داری اتوماتیک میره رو این حالت،که اینور و اونور پریدن هم نداره!).من خودم خیلی ازش استفاده نمیکردم،فقط بعضی جاها...
نه دانیال جان ایشون منظورش همون شیرجه زدن و رفتن تو حالت Slow Motion هست، همون مکانیزم اصلی ـه گیم پلی. ;)
اون صحنه ی کشتن آخرین نفر که شما گفتی Bullet Cam هست.
اونی هم که موقع مردن پیش میاد و باید یکی رو بکشی تا Pain Killer استفاده کنی Last Man Standing ـه. ;)

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
نه دانیال جان ایشون منظورش همون شیرجه زدن و رفتن تو حالت Slow Motion هست، همون مکانیزم اصلی ـه گیم پلی. ;)
اون صحنه ی کشتن آخرین نفر که شما گفتی Bullet Cam هست.
اونی هم که موقع مردن پیش میاد و باید یکی رو بکشی تا Pain Killer استفاده کنی Last Man Standing ـه. ;)
مطمئنی؟؟
فکر کنم اشتباه میکنیا...وقتی شیرجه میزنی و صحنه آهسته میشه و تیر میزنی همون قابلیت bullet time هست.که تو نسخه ی قبل هم بود.bullet cam و last man standing رو درست میگی،من کاری به این دوتا نداشتم،خواستم منظور دوستمونو بگم که احساس کردم بد متوجه شدم ;)
ولی bullet time فکر کنم همونی باشه که من میگم.درسته؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر