Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Meysamm

کاربر سایت
Mar 29, 2012
20
نام
Meisam
من تو يه جايي از ديسك ٢ گير كردم اونجايي كه با دوستش ميرن تو قبرستون يكي با تفنگ ليزري كه ليزرش سبزه تير ميزنه بعد دشمنا از يه دري ميان كه من همشونم كشتم ولي هيچ اتفاقي نميفته حالا بايد چي كار كنم؟؟؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من تو يه جايي از ديسك ٢ گير كردم اونجايي كه با دوستش ميرن تو قبرستون يكي با تفنگ ليزري كه ليزرش سبزه تير ميزنه بعد دشمنا از يه دري ميان كه من همشونم كشتم ولي هيچ اتفاقي نميفته حالا بايد چي كار كنم؟؟؟

برو تو ساختمونه... بعد اونجا یه فیلم نشون میده... همونجا میگیرنشون...

این مرحله موزیک متن خیلی قشنگی داره... واقعا زیباست...!

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
چجوري برم تو ساختمون درش قفله
باید بری سمت چپ ساختمون یه پنجره هست که میشه اسنایپر رو دید و زد.
بعد در باز میشه و ادامه ی ماجرا.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
یه سوال......
با کدوم دکمه می شه آخرین نفر رو که می کشی گلوله رو دنبال کنه به صورت صحنه آهسته؟؟؟؟ (اون اول بازی یاد میده ولی من یادم نیست)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
یه سوال......
با کدوم دکمه می شه آخرین نفر رو که می کشی گلوله رو دنبال کنه به صورت صحنه آهسته؟؟؟؟ (اون اول بازی یاد میده ولی من یادم نیست)
با A.
وقتی رفت تو حالت Bullet Cam دکمه ی A رو نگه میداری و تیرهای بیشتری میزنی و از سوراخ سوراخ شدن طرف لذت میبری. :D

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خدایی بازی خوبیه!
ولی نه به عنوان مکس پین!
مثلآ میومدن یه پلیس کار کشته(جوون) میزاشتن! که زنشو نامزدشو دخترشو دزدیدن میره این کارارو میکنه!
نه مکس پین با اون داستانای پشتش!
اصلآ آدمی که یه بند قرص و الکل و سیگار از دستش نمیوفته! حال و حوصله این دنگ و فنگارو داره؟؟

آخرین ویرایش:

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
خدایی بازی خوبیه!
ولی نه به عنوان مکس پین!
مثلآ میومدن یه پلیس کار کشته(جوون) میزاشتن! که زنشو نامزدشو دخترشو دزدیدن میره این کارارو میکنه!
نه مکس پین با اون داستانای پشتش!
اصلآ آدمی که یه بند قرص و الکل و سیگار از دستش میوفته! حال و حوصله این دنگ و فنگارو داره؟؟

تو که نمیدونی،شاید این قرصایی که میخوره از اون قرصایی باشه که حال و حوصله ی آدم رو زیاد میکنه! :))

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام دوستان
منم فک میکنم بعضیا دارن کم لطفی میکنن ب این بازی...درسته داستانش جذابیت نداره اما گرافیک و گیم پلی عالی داره .من الان اون مرحله ای ک تو ی کشتی تو پاناما هستیم رو رد کردم. دوباره برگشته تو ساو پائولو تو ی ساختمون ویرانه
البته من فقط شماره1 این بازی رو اونم نصفه نیمه رفتم بهمین خاطرم بهم خیلی حال داده این بازی
هرچقدر بازی ویچر2 حالمو گرفت این بازی اساسی بهم حال داد...
ققط من شماره مرجله هاشو نمیفهمم .یونانی گذاشتهx-xi-xii,...
درکل نمره قابل قبولی میگیره ارزش ی بار خریدن و بازی کردنشو داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر