Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
میشه گفت مکس خوبی نبود چون همینطور هم هست و بازی کلا از جو مکس پین خارج شده و حال و هوای شوتر سوم شخص اکشن داره و اون حس مکس 1 و 2 رو منتقل نمیکنه اما اگه به عنوان یه گیم مستقل نگاه کنیم عالیه !!!
گیم پلی خیلی خفنی داشت .
فرشاد من باهات مخالفم.حتی به عنوان یک بازی مستقل هم به نظرمن به شدت ضعیفه.گیم پلی بازی بسیار سطحی هست.فقط بولت تایم+کاور.کل گیم پلی تو این 2 کار خلاصه شده.حالا یه عده هی میگفتن Remedy بازیهایی که میسازه،گیم پلی تکراری دارن.در حالیکه من اصلا این حرف رو قبول نداشتم.همون مکس 1-2 گیم پلیش 100 برابر بهتر از این شماره بود.کلا از همون روزی که فهمیدم راک استار این بازیو میسازه،فهمیدم که نابودش میکنه.پستهام هم اگر بگردی پیدا میکنی.از این استدیو متنفرم.

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
منم به عنوان كسيكه با مكس پين 1 زندگي كردم و هنوزم كه چندين سال ميگذره حاضرم باز بازيش كنم و مكس پين 2 رو هم دوست داشتم(نه به اندازه 1) بايد بگم اين افتضاح بود
البته هنوز تمومش نكردم راستش انگيزه اي براي ادامش ندارم
توي اين بازي اصلا مشخص نيست كي هستي وظيفت چيه دنبال چي هستي ...فقط كاور گيري شليك - و برو جلو
حتي اون موزيك دلچسب مكس پين 1 روهم خراب كردند...
دركل افتضاحه بنظرم فقط خواستند از اسم مكس پين استفاده كنند و يه پولي به جيب بزنند.

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
خوب منم بازیو تموم کردم.... اول بازی با اون آهنگش خاطره های شماره ی 1 و2 رو زنده کرد و یه حس خیلی باحالی بهم دست داد:d ولی جلو تر که رفتم فهمیدم که این حسه مشقی بوده:d
منم با دوستان موافقم. به عنوان یه بازیه مستقل خوب بود ولی به عنوان ادامه max payne نه

dark boy 10

کاربر سایت
Jul 3, 2012
13
توجه کردین اکثر بازی های چند قسمتی مخصوصا نسخه جدیدترش اومده از نظره شما افت کرده؟
3 max payne
از طرفی resident evil 4, 5,6 گرفته
طرفی دیگه Prototype 2 نسبت به شماره اولش گرفته
بازی های دیگه از جمله :
Assassin's Creed: Revelations
Silent Hill : Downpour
need for speed : the run
wwe 12
devil my cry 5 ( هنوز نیومده زیره انتقاد رفته!)
مشکل شما میدونین چیه
اینکه تفکره بازی های چند سال پیش( از 15 سال گرفته تا 2 سال) با حال و هوای گذشته رو میخواین با نسخه های جدیدتر بروز کنین اما میبنین نمیتونن مثله گذشته شما رو ارضاتون کنن، میاین اینجا و عیب میگیرین!
مطمئن باشین همین بازی هایی که میگین خوب نیست برای گیمر های الآن یک خاطره محسوب میشه چند سال بعد این خاطره برای اونام مثله ما میشه و مثله الآنی که دارین میگین به مکس پین 1 و 2 نمیرسه اونا هم به مکس پین 6 و 7 میگن به 3 نمیرسه و گیمرهای بعدی هم همینطور و ادامه پیدا می کنه...تا زمانی که عمری باقیست و گیمی باقیست ادامه پیدا می کنه :)
بهتره با سبک بازی هایی که امروزه در حاله اومدنه عادت کنین و هر چی گذشته بودو به یه خاطره ی خوش تبدیل کنین و بره
الآن فیفا 20 هم بیاد باز برای ما فوتباله 99 یه چیزه دیگست...اصلا وجودمون پر از خاطره میشه...خاطره ای خوش!
خودمونو با تغییر دنیای بازی ها آماده کنیم و افکارمونو فقط به گذشته محدود نکنیم.
اگر بی احترامی بود با بزرگی خودتون ببخشین.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
منم با اون نسخه قدیمی بازیها خیلی بیشتر حال میکردم !

نمیدونم بازی های این دوران چرا اصلا به من نمیسازه ؟!!

شایدم به خاطر این باشه که دیگه سن رفته بالا و مشغله های روزمره زندگی اجازه لذت بردن نمیدن !

نمیدونم چیکار باید کرد !!​

AlucarDracula

کاربر سایت
Jul 19, 2012
61
نام
مهرداد
اول فکر میکردم اگه Remedy این نسخه رو بسازه بهتره... ولی راک‌استار خیلی خوب کار کرد، مطمئنم Remedy نمیتونست بازی رو به این خوبی در بیاره (البته شاید از داستان و موسیقی بهتر میساخت)

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
دوستان یه راهنمایی بکنین لطفا..تو چپتر5 گیر کردم

تو چپتر5 اونجا که همه چیز آتیش گرفته 3 نفر رو میکشی بعد میگه با زدن دکمهbقفسه رو هل بدهpush the cabinetولی هرچقدر دکمه رو میزنم قفسه کنار نمیره فقط تکون میخوره...چیکارکنم؟

AlucarDracula

کاربر سایت
Jul 19, 2012
61
نام
مهرداد
دوستان یه راهنمایی بکنین لطفا..تو چپتر5 گیر کردم

تو چپتر5 اونجا که همه چیز آتیش گرفته 3 نفر رو میکشی بعد میگه با زدن دکمهbقفسه رو هل بدهpush the cabinetولی هرچقدر دکمه رو میزنم قفسه کنار نمیره فقط تکون میخوره...چیکارکنم؟

تا جایی که یادم میاد باید تند تند همون دکمه رو فشار بدی

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
توجه کردین اکثر بازی های چند قسمتی مخصوصا نسخه جدیدترش اومده از نظره شما افت کرده؟
3 max payne
از طرفی resident evil 4, 5,6 گرفته
طرفی دیگه Prototype 2 نسبت به شماره اولش گرفته
بازی های دیگه از جمله :
Assassin's Creed: Revelations
Silent Hill : Downpour
need for speed : the run
wwe 12
devil my cry 5 ( هنوز نیومده زیره انتقاد رفته!)
مشکل شما میدونین چیه
اینکه تفکره بازی های چند سال پیش( از 15 سال گرفته تا 2 سال) با حال و هوای گذشته رو میخواین با نسخه های جدیدتر بروز کنین اما میبنین نمیتونن مثله گذشته شما رو ارضاتون کنن، میاین اینجا و عیب میگیرین!
مطمئن باشین همین بازی هایی که میگین خوب نیست برای گیمر های الآن......
منم باهات موافقم.ولی مشکل اینه که این دوستانی که حسابی بازی رو میزنن زمین،اعتقاد دارن Max3 بازی مستقل خوبی هم نیس!حالا خارج از مقایسه با نسخه های قبلی و خاطرات شیرین و این حرفا.
آقای u.s.a به نظر من مشکلات شخصیتون با این Rockstar بدبخت رو تو نظرتون دخیل نکنین :d
جسارت نباشه ها ;)

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من هنوز این نسخه رو بازی نکردم. نسخه های قبلی هم بازی نکردم. ولی با توجه به این که سازنده این قسمت rockstar هست حتما باید بازی خوبی باشه مثل بقیه بازی های rockstar . البته چند تا فیلم از گیم پلی این نسخه تو یوتیوب دیدم و به نظرم خیلی عالی بود.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
بازیرو یک هفته پیش تموم کردم
بازی خوبی بود و خیلی بهم چسبید بر عکس بعضی از دوستان که مثل اینکه خیلی ضعیف براشون ظاهر شد. گیم پلی بازی خیلی خوب بود (برایه من که اینطور بود نمیدونم برای دوستان چطور بود )فقط داستان بازی یه جورایی بود.
بازی هم هیجان خوبی داشت
نمیدونم چرا من از این استایل و شخصیت این مکس پین 3 خیلی به دلم نشست >:d
درسته یه سری کم کاستی های داشت (همه بازیها نواقص دارند و بازی نیست بدون نقص باشه) با تمام این کم کاستیاش از 10 نمره 9 رو به این بازی میدم

موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر