Max Payne 3 | PS3

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
هدیه راکستار به remedy:

60237935352444008930.jpg

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
خوب کسایی که قصد خرید بازی رو دارید باید بگم خوشا بحالتون .... نقد گیم اسپاتو هنوز کامل نخوندم اما ار همون اولش که شروع کردم دیدم واقعا چیزه نابیه . از همه لحاظ یک مکس پین واقعیه.

از لحاظ داستان و صداگذاری شخصیت ها و محیط بازی و خشونت و مولتی پلیر در دجه اعلا قرار داره .

از لحاظ ادامه سری مکس پین بدونه شک بهترین سریه مکس پین هست .

Times change and people change, too; Max Payne isn't the same man by the end of this game that he is at the beginning. It's fitting, then, that the gameplay has also evolved, that Max
needs to proceed with a bit more caution than he did in his younger days. They say the more things change, the more they stay the same, and one thing remains true: you can still count on the Max Payne name to deliver some of the most stylish, distinctive, pulse-pounding shooting around .

جونم.

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خوب کسایی که قصد خرید بازی رو دارید باید بگم خوشا بحالتون .... نقد گیم اسپاتو هنوز کامل نخوندم اما ار همون اولش که شروع کردم دیدم واقعا چیزه نابیه . از همه لحاظ یک مکس پین واقعیه.

از لحاظ داستان و صداگذاری شخصیت ها و محیط بازی و خشونت و مولتی پلیر در دجه اعلا قرار داره .

از لحاظ ادامه سری مکس پین بدونه شک بهترین سریه مکس پین هست .

Times change and people change, too; Max Payne isn't the same man by the end of this game that he is at the beginning. It's fitting, then, that the gameplay has also evolved, that Max
needs to proceed with a bit more caution than he did in his younger days. They say the more things change, the more they stay the same, and one thing remains true: you can still count on the Max Payne name to deliver some of the most stylish, distinctive, pulse-pounding shooting around .

جونم.

نمره ــش رو بگو

نکات مثبت

و

منفی :) !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
چرا نسخه ی ps3 بازی کاورش فرق داره بعد از بازی کردن و اینکه می بینن راک استار با بازیشون چه کار کرده پرتش می کنن توی سطل اشغال
ببخشید راک استار دقیقا چیکار کرده با بازی؟
هرجوری حساب کنیم Rock star خیلی سرتر از Remedy
Max payne قبلی شده 89 این شده 87 یا 88 این یعنی پسرفت؟ اگر این چیزا ضعف بازیه پس بهتره اصلا سمت این بازی نرید

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
خُب بحث ها شروع شد. فن های مکس پین و راکستار از بازی حمایت همه جانبه می کنند و چشم شون رو روی همه ی نقاط ضعفش می بندند.
اون کسانی هم که از بازی خوش شون نیومده ، تا میشه به بازی گیر می دهند.

در نهایت مکس پین 3 یک عنوان متوسط رو به خوب بیشتر نیست.
متوسط رو به خوب؟!
خیلی ارفاق کردی در حقش!
بازی ای که *R ساخته باشه و متاش 90 باشه معلومه که یه بازی معمولیه.

---------- نوشته در 04:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

وای ، دلم خنک شد ! :D از همون اول ، تنها خودم بودم که فاز منفی می دادم و Hate می کردم ! >:d<

پ.ن. مهدی تحویل بگیر ! :D
واقعا دلت از چی خنک شد؟!
متاسفانه هنوزم فقط خودتی که داری hate میکنی.
600.gif

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
چرا نسخه ی ps3 بازی کاورش فرق داره بعد از بازی کردن و اینکه می بینن راک استار با بازیشون چه کار کرده پرتش می کنن توی سطل اشغال​

خود سم لیک گفت که من یه نگاهی رو بازی هنگام ساخت انداختم و راکستار رو هم به خاطر کارش تحسین کرده و نظرش نسبت به بازی خیلی خوب بوده بعد شما رو چه حسابی میگی میندازش تو سطل اشغال در حالی که گفته بازی به نظرم خوب بوده؟

نمرات بازی هم که منتشر شد و Hater های گرامی به حقانیت راکستار پی بردند!در کل برای من همیشه سه تا نمره مهمه که همه 9 و بالای 9 دادند:
Game Informer : 9.3
Gamestop : 9
IGN : 9

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
خود سم لیک گفت که من یه نگاهی رو بازی هنگام ساخت انداختم و راکستار رو هم به خاطر کارش تحسین کرده و نظرش نسبت به بازی خیلی خوب بوده بعد شما رو چه حسابی میگی میندازش تو سطل اشغال در حالی که گفته بازی به نظرم خوب بوده؟

نمرات بازی هم که منتشر شد و Hater های گرامی به حقانیت راکستار پی بردند!در کل برای من همیشه سه تا نمره مهمه که همه 9 و بالای 9 دادند:
Game Informer : 9.3
Gamestop : 9
IGN : 9

بازی خودش رو سم لیک می خواد ازش تعریف نکنه نمرات بازی هم خیلی الکی می زنه گیم اسپات مدال داستان رو داده در صورتی که داستان بازی افتضاح هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر