Max Payne 3 | PS3

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
دوستان گرام زياد هايپ زده نشويد :d
يكي از رفقاي حرفه اي و با سابقه من MP3 رو بازي كرده و گفته اصلا" اون حال و هواي MP هاي قديمي رو نداره و كلا" خوب نيست
گفت حقش بين 7-7.5 ماكزيمم نمره است
شماها هم روي حساب MP1&2 داريد روي بازي حساب باز مي كنيد من دقيقا" از همون وقتي كه تريلر هاش رو ديدم فهميدم راكستار با گرفتن بازي از REMEDY در حقش ظلم كرده و فقط يه اشغال بفروش دست ملت مي خواد بده !!!
بي خيالش بشيد به نظر من بهتره :d
پس مچش رو گرفتی ! فک نمی کردم به این زودی پرده از چهره شیطانی راکستار برداشته شه. :(
در مورد امتيازات بازي هم دوستم اشاره كرده كه چون ملت و سايت ها راكستار رو دوست دارن كم بهش نميدن :d
چه بد.:((

Phoenix5

کاربر سایت
Apr 22, 2012
79
نام
شایان
دوستان بی شوخی بازی تو ایران اومده؟ :d باو بازی هنوز اینجا نیومده بعد چجوری ایران اومده اخه؟ اخرالزمان هست خدایی :d

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
قضاوت بد نکنید حالا چون یکم حال و هواش نسبت به نسخه های قبل عوض شده نباید بازیرو بکوبید که!این هم یکی دیگه از شاهکارهای راکستاره فقط اون مکس پین قبلی نیست.راکستار هم پسر خاله GS و IGN نیست که بازیهاش الکی نمره بگیره!من همیشه میگم راکستار جز شاهکار چیزی بیرون نمیده!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خُب بحث ها شروع شد. فن های مکس پین و راکستار از بازی حمایت همه جانبه می کنند و چشم شون رو روی همه ی نقاط ضعفش می بندند.
اون کسانی هم که از بازی خوش شون نیومده ، تا میشه به بازی گیر می دهند.

در نهایت مکس پین 3 یک عنوان متوسط رو به خوب بیشتر نیست.

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
آقا ما میخایم اوریج بگیریم ولی بچه ها خیلی دارن ازش بد میگن :( ارزش داره که پول اوریج بدی واسش لطفا واقعیتگرا باشید

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آقا ما میخایم اوریج بگیریم ولی بچه ها خیلی دارن ازش بد میگن :( ارزش داره که پول اوریج بدی واسش لطفا واقعیتگرا باشید

رفيق من تا جايي كه شنيدم وخودم حس مي كنم نه !!!
اگر PC ايي داره كه مي كشه اول روي PC بازي كن بعد ببين به مذاق ات خوش مياد يا نه كه پولت هم تو جوق:d نرفته باشه !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
همینی که می خواستم شد .. برآورده نکرد واقعا

از راک استار همچین بازی ساختن بعیده

البته فکر کنم اولین بازی شوتر راک استار بود درسته ؟؟

راک استار فقط Open World

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
از نظرات ارزشمند دوستان فیض بردیم !
بازی نه عرضه شده ( رسمی ) و نه نمره ای ازش اومده ! اونوقت چی شده همه نظر کارشناسانه میدن ؟
فقط یکی رفیق و دوستش بازی کرده خوشش نیومده بعد میایین اینجا از بازی بد میگین !
حالا راکستار اومد یه بازی غیر Open World عرضه کرده همه لج ـشون گرفته بازی این رنگیه اون رنگیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر