Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
خوب من 60 درصد از بازیرو رفتم و همین اخر سر با یک دموی غیر اخلاقی :biggrin1: روبرو شدم وخوب اصلا هم نمیدونم چرا توی یک بازی به این زیبایی باید چنین صحنه هایی قرار بگیره به هر حال حالا میشه فهمید چرا میگفتن نباید این بازی پخش بشه ...........................

در مورد بازی هم باید بگم که واقعا فوق العاده هستش من که هیچوقت rpg باز نبودم شدیدا محو این بازی شدم :eek: صدا گذاری و گیم پلی و گرافیک فوق العاده هستش . هر کسی این بازیرو از دست بده بد جوری ضرر کرده هر چند یه سری صحنه ها توی بازی هست که نمیشه این بازیرو توی هر جایی و جلوی هر کسی انجام داد ولی گیمر دیگه این چیزا حالیش نمیشه :biggrin1: و باید این بازیرو انجام بده :-"

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا اين بازي واقعا شاهكاره خلقته اصلا نمي تونم توصيفش كنم (اين اعصاب منه :wacko::wacko: ) اصلا نبايد اين بازي رو كسي از دست بده . تا اين لحظه مشكل غير اخلاقي وجود نداشته ولي خيلي برام عجيبه كه تعداد كاراكترهاي زن توي اين بازي خيلي زياده حتي بيشتر از مردان :confused::) . نورپردازي واقعا توي اين بازي فوق العاده س حتي زيباتر از Halo 3 واقعا هرچي از اين بازي صحبت بشه كمه تنها مشكلي كه بازي و فكر مي كنم واقعا تنها نقطه ضعفش هم باشه يكم تو بعضي صحنها افت فريم وجود داره . ولي مطمئنم به هيچ عنوان از Game Spot امتياز زير 9.5 نخواهد گرفت . (هر بازي اي انجام مي ديد بي خيالش بشيد و بشنيد پاي اين بازي) :) فكر كنم اميد باشه تا Gamespot يه باره ديگه پس از اندي سال امتياز رويايي خودش رو (10) به اين بازي اختصاص بده . ;)

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
لطفا شماره این مغازه رو بدین.
Mega Game
icon1.gif
33922792
icon1.gif
22715705

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
والا ما دموي اين يوتوب هم ديديم!!
چيزي نديديم!!كه اون جوري كه تعريفش و شنيديم!!
بابا مي خواستن از بازي كردن آدم خسته نشه!مگه متال گير نبود!!!
به نظر من چيزه زياد خفني هم نبود اون جوري كه بعضي دوستان توي صفحه هاي قبل گفتن!!!
در كل هر چي باشه شاهكاره!
فقط همين جاشم ادم شاهكار گرافيكي رو مي بينه!
راستي راسته كه مي گن در دو ورژن عرضه شده!!
سانسور شده و سانسور نشده؟؟؟

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
دوستانی که Mass Effect رو بازی کردن , Frame Rate ش چه طور بوده ؟
یکی از مشکلات اصلی این بازی همین FPS بازی هست . بعضی مواقع کاهش پیدا میکنه , ولی اونقدر اعصاب خورد
کن نیست . یا بهتر بگم اصلا به چشم نمیاد !
و همين طور AA ?
بقیه هم باید نطر بدن ولی به نظر من که عالیه ;)

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد

آريا فريم بازي خوبه ولي توي بعضي صحنه ها كه با دشمن درگير مي شي افت وجود داره (هم افت شديد وجود داره هم افت جزئي ولي افت شديد خيلي كم پيش مي ياد )

و همين طور AA ?
AA بازي هم بد نيست ولي زياد تعريفي نداره ولي اينقدر جو و اكشنو و داستانو مخصوصا محيطهاي بازي زيباست كه به همه چيز توجه مي كني الا aa بازي :cheesygri (محيط هاي وسيع بازي منو ياد Halo 3 مي ندازه :cheesygri ) بعضي صحنه هاش به نظرم حتي از Halo 3 هم زيباتر و باشكوه تر بود . (يكي از سيارات منظومه Feros به نام خود همين منظومه يعني Feros بسيار زيبا بود ) .
راستي يه مشكل ديگه بازي هم دير لود شدن بافتهاست (توي Gears Of War هم اين مشكل بود ولي تو Mass Effect يكم بيشتره كه فكر كنم خيلي اطلاعات بازي رو فشرده كردن تا توي يه DVD جا بدن . ولي هيچ كدوم از اين مشكلات اصلا دليلي براي بازي نكردن اين شاهكار نميشه . امين بجند اينقدر ايراد نگير :biggrin1:

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
والا ما دموي اين يوتوب هم ديديم!!
چيزي نديديم!!كه اون جوري كه تعريفش و شنيديم!!
بابا مي خواستن از بازي كردن آدم خسته نشه!مگه متال گير نبود!!!
به نظر من چيزه زياد خفني هم نبود اون جوري كه بعضي دوستان توي صفحه هاي قبل گفتن!!!
در كل هر چي باشه شاهكاره!
فقط همين جاشم ادم شاهكار گرافيكي رو مي بينه!
راستي راسته كه مي گن در دو ورژن عرضه شده!!
سانسور شده و سانسور نشده؟؟؟

به نظر من مشکل از اون صحنه نیست چون اون صحنه گوتاه تر و معمولی تر از حتی کوچکترین صحنه ی بازی gta یا خیلی از بازی های دیگه مثل mafia1 که حتی دوبله هم شده
من با یکی از دوستان که ار پخش کننده های بازی هست صحبت داشتم و در مورد اون صحنه گفتم و اون این جمله رو گفت : می دونی داستان بازی چیه؟
و در مور اون صحنه چیزی نگفت
به هر حال من بازی رو می گیرم وبازی می کنم بالاخره 18 سالگی هم باید یه جایی به درد بخوره

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به نظر من مشکل از اون صحنه نیست چون اون صحنه گوتاه تر و معمولی تر از حتی کوچکترین صحنه ی بازی gta یا خیلی از بازی های دیگه مثل mafia1 که حتی دوبله هم شده
من با یکی از دوستان که ار پخش کننده های بازی هست صحبت داشتم و در مورد اون صحنه گفتم و اون این جمله رو گفت : می دونی داستان بازی چیه؟
و در مور اون صحنه چیزی نگفت
به هر حال من بازی رو می گیرم وبازی می کنم بالاخره 18 سالگی هم باید یه جایی به درد بخوره
چرا آخه جو سازی میکنید؟
اینا صحنه های + 18 نیست! اینا +17 هستن یعنی آ ل ت دیده نمیشه ببخشید البته اینجوری گفتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

Freame Rate بازی در حوالی 30 میچرخد و بد نیست و انطور هم نیست که اذیتتان کند.
اما باید گفت از دلایل کمبود افت فریم درون بازی این است که سازنده ها فشار بسیار بر تک DVD بودن بازی اوردن و فایل های بسیاری را فشرده کرده است و دستگاه تا بافتهای بازی را در صحنه پردازش کند در این حین Loading وجود ندارد پس روی CPU فشار بسیاری وارد میشود و ما شاهد افت فریم برای مدت زمان بسیار اندکی هستیم تا بازی روان شود
در رزولیشن های بالا نیز شاهد این مشکل هستیم.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

در مورد AA باید گفت که همانطور که مطلع هستید بازی بسیار بزرگ است و شما شاهد انواع مدل های گونا گون در بازی هستید.
این بدین معنا است که نباید انتظار طراحی دقیق همه ی مدلها را داشته باشید اما قابل تحسین است که سازند گان واقعا سعی و تلاش خود را کرده اند و به نتیجه خوبی رسیدن و بار دیگر شاهد پیشترفت بازی ها هستیم.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تک دیویدی بودن بازی هم بسیار عالی است-همانند ORANGE BOX که کسی انتظارش را در گذشته نداشت.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
:punk::thumbsup::excited::excited::ok::clap::ok:
بازی امروز رسید دستم.تو یک کلام عالی
وقت نداشتم وگرنه یه نمایش از بازی میزاشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر