Mass Effect - PC Thread

خب دیدم برای این بازی مهم کسی تاپیک نزده گفتم من تاپیکو بزنم و یه سری اطلاعات براتون بزارم
همون طور که میدونید تو ساخت این نسخه Demiurge Studio هم به BioWare کمک میکنه و ساخت نسخه PC تقریبا از اواخر تکمیل نسخه 360 شروع شده
این دو شرکت سعی دارند که بازی را با خصوصیات PC مطابقت دهند به طوریکه تجربه اصلی آن را حفظ کنند.

Mass Effect نسخه PC دارای : third command برای دسترسی داشتن به اعضای تیم به طور جداگانه , سیستم inventory جدید , کنترل های قابل تغییر و minigame جدید خواهد بود.
2z53y8k.jpg

masseffect_pc_02_172x129.jpg
masseffect_pc_03_172x129.jpg
masseffect_pc_04_172x129.jpg
masseffect_pc_06_172x129.jpg
masseffect_pc_07_172x129.jpg
masseffect_pc_01_172x129.jpg

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
این نسخه ای که من دارم Quicksave هم نمیکنه.وارد Galaxy Map هم نمیشود.این یعنی نسخه ی من خرابه،نه؟
برای شرکت E.T

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
این نسخه ای که من دارم Quicksave هم نمیکنه.وارد Galaxy Map هم نمیشود.این یعنی نسخه ی من خرابه،نه؟
برای شرکت E.T

خوب یک کرک تو صفحات قبل بود باید اونو دانلود میکردی
در ضمن من در سایت ET هم دیدم نسخه سالمشو داره میده

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
در ضمن من در سایت ET هم دیدم نسخه سالمشو داره میده
حالا هر چی تو سایتش نوشت نباید باور کنی همین چند وقت پیش بود SW:FU رو برای PC ریلیز کرده بود:biggrin1:
این نسخه ای که من گرفتم داخل هیچ کدوم از DVD هاش پوشه ی CRACK نبود.
اینو بریز درست میشه
http://www.2shared.com/file/3386676/2b200c49/ind-me-fix.html

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اگر کسی بعد از اجرای بازی پیغام "You game has been compromised! please re-install..." گرفت، فایرفالش رو روشن کنه و این بازی رو از قسمت Exceptions تیک هاشو برداره، تا نتونه به اینترنت وصل شه...

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
حالا هر چی تو سایتش نوشت نباید باور کنی همین چند وقت پیش بود SW:FU رو برای PC ریلیز کرده بود:biggrin1:

اینو بریز درست میشه
http://www.2shared.com/file/3386676/2b200c49/ind-me-fix.html

آره ممد امروز رفتم تو سایتشون دیدم همون کرکی که اینجا انداختیمو انداخته نسخه هم همون قبلی هست فقط خواستن بگن که میفروشیمش فکر کنم:biggrin1: چند وقت پیشم یادته که بازی در حالت TBA را عرضه کرده بودند:biggrin1:

ram 1gig
vga7600 GS
Cpu:3.00
تو Read me نوشته بود 7600 ساپورت نیست آخه واسه چی؟

همون بهتر رو سیستمت نمیاد اول تا آخر بازی سرکاری هست:cool:
ارزش نداره آدم وقتشو برای این بازی بگذارد :biggrin1:

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,982
نام
Behzad
دوست من اخه بازی خواستم بگیرم زنگ زدم شرکت ET. Game گفت بازی ناقص هست و فعلا مشکل داره به خاطر این . من هم تهیه نکردم.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
دوست من اخه بازی خواستم بگیرم زنگ زدم شرکت ET. Game گفت بازی ناقص هست و فعلا مشکل داره به خاطر این . من هم تهیه نکردم.

بگو همون ناقص را برات بفرسته بابا اینا دیگه واقعا شوت هستن تو سایت زدن نسخه سالم :biggrin1: بعد به مشتری یک چیزه دیگه میگن
مشکل بازی فقط کرک بود که اونم حل شده بگو برات بیارن کرک را بچه ها همینجا انداختن
مشکل دیگری نداره دوست عزیز

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خو منم بازی رو گرفتم :D و از نسخه ایسک باسک خیلی بهتر شده ... البته هنوز خز هست ولی خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر میکردم کنترل بازی روون شده :D

h_cj

کاربر سایت
Oct 30, 2007
37
آقا نگید بازی ارزش بازی کردن رو نداره . این بازی یکی از بهترین RPG های سال بود . یک دنیای جدید خلق کرده بود ( با این که بعضی موارد از داستان جنگ ستارگان کپی کرده بود ) . گیم پلی کاملا روان بود و از همه مهمتر داستان فوق العاده و کاملا حماسی داشت . من خودم تا بحال سه بار تمامش کردم .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقا نگید بازی ارزش بازی کردن رو نداره . این بازی یکی از بهترین RPG های سال بود . یک دنیای جدید خلق کرده بود ( با این که بعضی موارد از داستان جنگ ستارگان کپی کرده بود ) . گیم پلی کاملا روان بود و از همه مهمتر داستان فوق العاده و کاملا حماسی داشت . من خودم تا بحال سه بار تمامش کردم .
مشکل کلی این بازی اینم بود که نه RPG درست حسابی بود نه Actoin درستی چون به خاطر وجود نقص هایی کلا ارزش RPG بودنش رو از بین برده بود و چون Actionــی نداش که ادمو جذب کنه در نتیجه به هیچ وجه ادمو راضی نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر