Mass Effect - PC Thread

خب دیدم برای این بازی مهم کسی تاپیک نزده گفتم من تاپیکو بزنم و یه سری اطلاعات براتون بزارم
همون طور که میدونید تو ساخت این نسخه Demiurge Studio هم به BioWare کمک میکنه و ساخت نسخه PC تقریبا از اواخر تکمیل نسخه 360 شروع شده
این دو شرکت سعی دارند که بازی را با خصوصیات PC مطابقت دهند به طوریکه تجربه اصلی آن را حفظ کنند.

Mass Effect نسخه PC دارای : third command برای دسترسی داشتن به اعضای تیم به طور جداگانه , سیستم inventory جدید , کنترل های قابل تغییر و minigame جدید خواهد بود.
2z53y8k.jpg

masseffect_pc_02_172x129.jpg
masseffect_pc_03_172x129.jpg
masseffect_pc_04_172x129.jpg
masseffect_pc_06_172x129.jpg
masseffect_pc_07_172x129.jpg
masseffect_pc_01_172x129.jpg

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان من یه مشکلی دارم وقتی توی سفینه هستیم چجوری میتونیم مرحه ها رو ببینیم در واقع من همش دارم تو سفینه میچرخم کجا برم؟ چیکار کنم؟
فکر کنم مشکل شما هم همین نرفتن توی نقشه کهکشانه.
برای رفتن به هر کجای جهان باید بری توی اون و محل مورد نظر رو انتخاب کنی.

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
فکر کنم مشکل شما هم همین نرفتن توی نقشه کهکشانه.
برای رفتن به هر کجای جهان باید بری توی اون و محل مورد نظر رو انتخاب کنی.
نه اتفاقا توی global map هم میرم ولی خوب کجا برم چنتا سیاره رفتم فقط میرم حرف میزنم هیچ اکشنی نیست چجوری باید مرحله به مرحله برم...؟ ممنون میشم جواب بدین...

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
خب شما باید ببینین که کجای بازی هستین و چه کاری باید انجام بدین؟؟؟؟؟؟
شما یه سری به jornal بزنین ببینین چه کاری باید بکنین بعدش به سیاره مورد نظر برین و......
بازم اگه سوالی بود در خمتیم.

راستی خودم کرک رو پیدا کردم.
اینم لینکش

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
سلام بچه ها این ماموریتای فرعیرو از کجا پیدا کنم ؟
چه طوری نحوه استفاده از یه تفنگو یاد بگبرم تفنگ که انخاب میکنم میگه شما اموزششو ندیدی واسه همین دقتت پایینه !!

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
سلام بچه ها این ماموریتای فرعیرو از کجا پیدا کنم ؟
چه طوری نحوه استفاده از یه تفنگو یاد بگبرم تفنگ که انخاب میکنم میگه شما اموزششو ندیدی واسه همین دقتت پایینه !!

با مردم که حرف میزنی بهت ماموریت میدن !!! :smoke:
بستگی به کلاسی که نتخاب می کنی داره !
اگه Soldier باشی می تونی از همه اسلحه ها استفاده کنی !;)
بقیه هم بستگی به کلاست داره !

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
با مردم که حرف میزنی بهت ماموریت میدن !!! :smoke:
بستگی به کلاسی که نتخاب می کنی داره !
اگه Soldier باشی می تونی از همه اسلحه ها استفاده کنی !;)
بقیه هم بستگی به کلاست داره !
داداش من کلاسم سولجر حالا مثلا assult rifle که میگیرم دستم میگه شما طرز استفاده از این تفنگ رو یاد ندارید در نتیجه دقتتون پایینه اما میتونم ازش استفاده کنما !!

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
داداش من کلاسم سولجر حالا مثلا assult rifle که میگیرم دستم میگه شما طرز استفاده از این تفنگ رو یاد ندارید در نتیجه دقتتون پایینه اما میتونم ازش استفاده کنما !!

آخه من تا اونجایی که یادمه ، از همون اول می تونستی استفاده کنی و مشکلی نداشت !
در اصل کلاس Soldier واسه اینه که بتونی از اسلحه ها استفاده کنی !
شاید کلاست چیز دیگه ست مطمئنی Soldier هستی ؟!:-"

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من بعد از اون مرحله ای که اشلی رو میکشن گیر کردم یعنی نمیدونم ادامه ی مراحلو چجوری برم.کجای نقشه مینویسه که ماموریت بعدی کجاست؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من بعد از اون مرحله ای که اشلی رو میکشن گیر کردم یعنی نمیدونم ادامه ی مراحلو چجوری برم.کجای نقشه مینویسه که ماموریت بعدی کجاست؟

داداش بعد 3 سال و نیم زیر خاکی کشیدی بالا ها! تاپیکو از کجا پیدا کردی؟!:d
منم اتفاقا تازه شروع کردم شماره 1 رو! نمی دونم کدوم مرحله رو می گی ولی کلا نذار اشلی بمیره. اگه نمیره بعدا تو شماره های بعدی به دردت می خوره.

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی

بعد اون مرحله که اشلی یا کیدن بسته به تصمیم خودت به نجات یکی از این دو کشته میشه باید یک سر بری سیتادل و بعد صحبت با anderson به سفینه برمیرگردی و ماموریت مربوط به ilos باز میشه.

داداش بعد 3 سال و نیم زیر خاکی کشیدی بالا ها! تاپیکو از کجا پیدا کردی؟!:d
منم اتفاقا تازه شروع کردم شماره 1 رو! نمی دونم کدوم مرحله رو می گی ولی کلا نذار اشلی بمیره. اگه نمیره بعدا تو شماره های بعدی به دردت می خوره.

خب اگر اشلی نمیره کیدن باید بمیره دیگه:d.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بعد اون مرحله که اشلی یا کیدن بسته به تصمیم خودت به نجات یکی از این دو کشته میشه باید یک سر بری سیتادل و بعد صحبت با anderson به سفینه برمیرگردی و ماموریت مربوط به ilos باز میشه..

آقا دمت گرم ولی دیروز بازی رو تموم کردم:d
با این که در حد و اندازه ی Mass Effect 2 و 3 نبود ولی خیلی بهتر از اون چیزی بود که انتظار داشتم:x
فقط چرا بعد از تموم شدن بازی دیگه به Normandy بر نمیگرده؟ :confused:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
آقا دمت گرم ولی دیروز بازی رو تموم کردم:d
با این که در حد و اندازه ی Mass Effect 2 و 3 نبود ولی خیلی بهتر از اون چیزی بود که انتظار داشتم:x
فقط چرا بعد از تموم شدن بازی دیگه به Normandy بر نمیگرده؟ :confused:

خب دیگه از شماره 2 این قابلیت رو اضافه کردند که بعد اتمام بازی بتونی داخل normandy و یا محلهایی مثل سیتادل سر بکشی و ماموریتهایی که نرفتی رو به اتمام برسونی.
البته فکر کنم علت اصلی این کارشون در دو شماره اخر dlc های داستانی بود که براشون اومد در غیر اینصورت برای اونها هم این قابلیت چندان به کار نمیومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر