Mass Effect 2 | Xbox360

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کجا ها نوشته؟؟

من فقط میتونم اسکن کنم و بمب بفرستم؟؟؟!!!
اصلا کار سختی نیست به خدااااااا!!!!!!!!
ببین عزیزم پایینن هر سیاره نوشته داره یه جا هست فک کنم تو illiumباشه شایدم citadelنوشته
return to justicarبرو اونجا سامرا رو میگیری تو امگا دکتره رو میگیری تو ایلیوم ثین کریوس و تو امگا گروس و الی اخر رو میگیری تلاش کنی پیدا میکنی

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کجا ها نوشته؟؟

من فقط میتونم اسکن کنم و بمب بفرستم؟؟؟!!!
درود
شما باید اول بری تو Journal تو قسمت ماموریت های اصلی.اونجا اون ماموریتایی که باید انجام بدی رو نوشته و نوشته که به کدوم سیاره باید بری.بعد میری تو Galaxy map و میری به سیاره ی مورد نظر!
کلا همه چیز تو Journal به طور کامل توضیح داده شده!

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
اگر هر شخصیت بازی که لویال نشه به احتمال خیلی زیاد آخر بازی کشته میشه
اگرم هیچ کدام رو لویال نکنی آپگرید ها هم انجام ندی خود شفرد هم میمیره
بله نسبت به طرز بازی کردن شما پایان بازی متفاوته

خوب من فقط دو تا رو لویال کردم یکیش جاکوب بود یکی هم دکتره.دکتره زنده موند ولی جاکوب مرد .خود شپرد هم مرد.چون اصلا آپگریتش نکردم.:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:ولی برای من آخرش خیلی غم انگیز بود.چون فقط دکتره و فکر کنم یکی از یارهای دیگم زنده موند.شپرد هم مرد.:((:((:((:((:((

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
خوب من فقط دو تا رو لویال کردم یکیش جاکوب بود یکی هم دکتره.دکتره زنده موند ولی جاکوب مرد .خود شپرد هم مرد.چون اصلا آپگریتش نکردم.:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:ولی برای من آخرش خیلی غم انگیز بود.چون فقط دکتره و فکر کنم یکی از یارهای دیگم زنده موند.شپرد هم مرد.:((:((:((:((:((
خسته نباشی :biggrin1:

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
جك هيچ وقت لويال نمي شه ؟ من هر كاري كه خواست انجام دادم ولي نمي شه.
با سلام...
دوست عزیز کار نشد نداره.4 کار باید بکنی...
1.توی زندان که نجاتش دادی وقتی ازت خواست فایلارو بهش بدی گزینه Yes رو انتخواب کن نه ok[bluff
2.دائم باهاش صحبت کن.
3.ماموریتشو انجام بده.
4.توی دعوای Miranda vs. Jack طرف jack رو بگیر.(Miranda حتی بدون اینکه لویال بشه هم در آخر اگه مسئولیت خوبی بهش بدی زنده میمونه)
موفق باشی...

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
با سلام...
دوست عزیز کار نشد نداره.4 کار باید بکنی...
1.توی زندان که نجاتش دادی وقتی ازت خواست فایلارو بهش بدی گزینه Yes رو انتخواب کن نه ok[bluff
2.دائم باهاش صحبت کن.
3.ماموریتشو انجام بده.
4.توی دعوای Miranda vs. Jack طرف jack رو بگیر.(Miranda حتی بدون اینکه لویال بشه هم در آخر اگه مسئولیت خوبی بهش بدی زنده میمونه)
موفق باشی...
دست شما درد نكنه ولي همين 3 ساعت پيش تمام كردم ولي جك و گروس و سامارا و ثين مردن .
چه حيف شد:(:(:(
ولي واقآ حال كردم . يكي از قشنگترين بازي هايي بود كه انجام دادم:biggrin1:

Bardia.K98

کاربر سایت
Mar 24, 2010
2
نام
بردیا
Renegade یا paragon اين دو تا چي هستن؟

تو ME2 از روش دو قطبی بودن شخصیت استفاده شده تنها با این تفاوت که به جای خیر و شر از دو مفهوم Paragon و Renegade استفاده شده بسته به میزان Paragon یا Renegade بودن شپرد ، گزینه های خاصی برای نتقاعد کردن دیگر شخصیت ها بعضا در گفتگو ها پدیدار می شوند .

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
تو دعاي Tali , Legion طرف كي رو بگيرم كه نه سيخ بسوزه نه كباب؟

دوست عزیز چندین بار این سوال مطرح شده چه برای دعوای جک و میراندا و چه برای دعوای Legion و تالی اگر واقعا میخوای نه سیخ بسوزه نه کباب نه تالی ناراحت بشه نه Legion باید از جمله هایی که به رنگ آبی یا قرمز استفاده کنید روشن بودن و خاکستری نبودن این جملات که در سمت چپ هستند هم بر میگرده به خود شما و مقدار Paragon و Renegade شما که همه دوستان عزیز چندین بار مفهوم Paragon و Renegade توضیح دادن حتی توی همین صفحه مثلا ببینین شما توی بازی وقتی با افراد خود صحبت میکنید اگر دیالوگ هایی انتخاب کنید که بد باشه یعنی طرف ناراحت بشه به قول معروف دلش بشکنه معمولا 2 تا 4 رینگد میگیرید یعنی منفی میشید(شخصیت :evil:) اما اگر گزینه هارو درست و به قول معروف جوانمردانه انتخاب کنی Paragon میگیری که به رنگ آبی (شخصیت :angel:) یا توی طول ماموریت ها معمولا Lt اگه اشتباه نکنم و یادم باشه در طول بازی در بعضی از دمو ها میشد استفاده کنی که نماد Paragon بود مثلا با زدن Lt جلوی یکی از کشتن یکی دیگه میگرفتی یا یکی که ناراحت بود دلداری میدادی درست برعکس اون توی دمو ها فرصت زدن RT داده میشد با رنگ قرمز که نماد رینگد بود که مثلا به کسی در حال حرف زدن شلیک میکردی و یا ...... حالا اینها باعث میشه که میزان Paragon و Renegade بره بالا با هر انتخاب مربوط شما اگر دوست داری شخصیتت مثبت باشه فقط اکثر آبی ها یعنی Paragon بزن بعضی اوقات که دوست داری قرمز بزن اما اگه دوست داری منفی اکثر قرمز اگه هم هر دو که هر دو بزن به هر حال تو دعوا طرف هر کی بگیری اون یکی ناراحت میشه اما اگر به اندازه کافی Paragon و Renegade داشته باشی و روشن به رنگ قرمز یا آبی باشند میتونی یکی از این دو جمله آبی یا قرمز رنگ انتخاب کنی و با حرفهای منطقی که با انتخاب جمله آبی رنگ میزنی یا با عصبانیت که با انتخاب جمله قرمز رنگ میشی بدون اینکه طرف کسی بگیری دعوا ختم به خیر بشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر