Mass Effect 2 | Xbox360

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
از هیچ جا ... مهماتو گوشه کنارا یا موقع مبارزه ها پیدا میکنی ... ضایس ... ولی همینه که هس ...
ممنون ... تنها چیز بازی که روی اعصاب منه همین مهماتشه..بعدش اون مهماتی که روی زمین میمونه معلوم نیست برای کدوم تفنگه،1 دفعه Assault riffle رو باهاش پر میکنه 1 دفعه snipe :confused:،باز اگه میشد تفنگو سمت دشمنا پرتاب کنی میشد 1 کاریش کرد:)
اول باید بری سطح سیاره ها رو اسکن کنی بعد که اسکن کردی برو پیش اون دکتره که شبیه مارمولک بود الان اسمش یادم رفته یک جا داره میتونی سلاح و... ات رو آبگریت کنی
ممنون... پیش JACOB هم میشه uPGRADE کرد فقط ظرفیت خشابا بیشتر میشه ولی تیر نمیده!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ممنون ... تنها چیز بازی که روی اعصاب منه همین مهماتشه..بعدش اون مهماتی که روی زمین میمونه معلوم نیست برای کدوم تفنگه،1 دفعه Assault riffle رو باهاش پر میکنه 1 دفعه snipe :confused:،باز اگه میشد تفنگو سمت دشمنا پرتاب کنی میشد 1 کاریش کرد:)
خشاب ها برای همه اسلحه ها یکی است.
در واقع اینا خشاب نیستند! یه چیزایی مثل خنک کننده است که میزاره تو اسلحه و باعث میشه داغ نکنه و برای تمام اسلحه ها یکسان است.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
البته دوستان اگه یکم دقت کنن, اونها خشاب نیستن!:biggrin1: Thermal clip هستن!:biggrin1:دمای اسلحه رو پایین میارن!:biggrin1:
تو شماره ی اول وقتی اسلحه داغ میکرد باید صبر میکردی تا خنک بشه.اینجا Thermal clipرو عوض میکنی اسلحه سریع خنک میشه!:smile:
پ.ن:کلی گفتم!:biggrin1:
پ.ن:بابک...:biggrin1:

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
شماها چی دارين ميگين؟ اصلحه خنک ميشه؟
تا جايی که من يادمه تو نسخه يک محدوديت تير نداشتی اما از نظر بالا رفتن دمای اصلحه در تير اندازی محدوديت داشتی
تو این نسخه ديگه محدوديت دمايی نداری ، اما محدوديت تير داری که هر اصلحه ای تا يک مقدار خشاب ميخوره ( تير توش جا ميشه ) حالا این چه ربطی به سردی و گرمی داره؟!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
شماها چی دارين ميگين؟ اصلحه خنک ميشه؟
تا جايی که من يادمه تو نسخه يک محدوديت تير نداشتی اما از نظر بالا رفتن دمای اصلحه در تير اندازی محدوديت داشتی
تو این نسخه ديگه محدوديت دمايی نداری ، اما محدوديت تير داری که هر اصلحه ای تا يک مقدار خشاب ميخوره ( تير توش جا ميشه ) حالا این چه ربطی به سردی و گرمی داره؟!!

:biggrin1:
نه ببین، اینا که تو بازی برمیداری درسته مثل خشاب جمع کردن تو بازیهای دیگست، ولی خشاب نیست:D یعنی تیر نیست! یه چیزیه میزاره تو اسلحه تا از داغ شدنش جلوگیری کنه، که اینها هم مثل خشاب تموم میشن و باید جدید بگیری:D در واقع خواستند هویت بازی رو حفظ کنن. چون تو شماره اول اسلحه ها داغ میکردن و باید صبر میکردید خنک شه، اینجا دیگه از اینها میزاری تو اسلحه که خنک شه:D

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
سلام به همه دوستان
یه جا گیر کردم نمیتونم بازی رو رد کنم.این در ها که کد داره باید دوتا دوتا با هم یکی بشن Bypass),نمیشه یه جور دیگه بازشون کرد خیلی اعصاب خورد کنه!اگه یک ذره زودتر یا دیرتر کلید رو بزنی قطع میشه!زمانش هم خیلی کمه.دوستان که بازی رو تموم کردند راه حلی برای این کار دارند به من بگن
ممنون:((

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
سلام به همه دوستان
یه جا گیر کردم نمیتونم بازی رو رد کنم.این در ها که کد داره باید دوتا دوتا با هم یکی بشن Bypass),نمیشه یه جور دیگه بازشون کرد خیلی اعصاب خورد کنه!اگه یک ذره زودتر یا دیرتر کلید رو بزنی قطع میشه!زمانش هم خیلی کمه.دوستان که بازی رو تموم کردند راه حلی برای این کار دارند به من بگن
خیلی راحته که
از اون حک کردن که نوشته ها رو باید همشکلش رو پیدا کنی آسون تره
شما کاری که باید انجام بدی اینکه قبل از هر بای پس کردن یا حک کردن بازیتو سیو کنی که اگر احیانا اشتباه کردی بتونی لود کنی دوباره امتحان کنی

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
سلام به همه دوستان
با سلام...
توی illium اگر درست نوشته باشم.توی همون حیاظ اول توی فروشگاش ی upgrade هست که زمان bypass ها رو 2 برابر میکنه.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان جریان این محل های explorer نشده چیه ؟
باید به همشون سر بزنم ؟
این scan کردنش و پیدا کردن اون محل ها چه فایده داره و ایا تو روند بازی تاثیر داره و لازمه ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان من یه مشورتی میخواستم کنم :D !
من ME1 رو بازی نکردم ! به نظرتون اگر این بازی رو بگیریم چیزی ازش سر در میارم :D ؟!

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
خیلی ممنون

خیلی راحته که
از اون حک کردن که نوشته ها رو باید همشکلش رو پیدا کنی آسون تره
شما کاری که باید انجام بدی اینکه قبل از هر بای پس کردن یا حک کردن بازیتو سیو کنی که اگر احیانا اشتباه کردی بتونی لود کنی دوباره امتحان کنی
دست شما دوستان درد نکنه:)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
دوستان جریان این محل های explorer نشده چیه ؟
باید به همشون سر بزنم ؟
این scan کردنش و پیدا کردن اون محل ها چه فایده داره و ایا تو روند بازی تاثیر داره و لازمه ؟

خیر اینها به عنوان ماموریتهای فرعی بازی محسوب میشه و با در نکردنش هیچ مشکلی پیش نمیاد .

دوستان کلاس infiltrator چطوریه؟ از Soldier بهتره؟

این قابلیت رو داره که برای یک مدتی از دید دشمنان ناپدید بشه و همچنین قابلیت حک کردن ماشین ها رو هم داره .

دوستان من یه مشورتی میخواستم کنم :D !
من ME1 رو بازی نکردم ! به نظرتون اگر این بازی رو بگیریم چیزی ازش سر در میارم :D ؟!

اول شماره 2 بصورت کلی از داستان شماره 1 سردر میاری . اما چونه کلی هست ممکنه خیلی از جزییات رو از دست بدی .

بنظرم اگر وقتشو داری حتما 1 رو بازی کن ولی اگر به هر دلیلی نتونستی ، شماره 2 ، یک پیش زمینه ای بهت میده که زیاد گیج نشی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر