Mass Effect 2 | Xbox360

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
نه بعد از این که جک رو نجات میدی بهت میگه به سربروس اعتماد نداره و میخواد تمام فایلا رو ببینه
آها آها راست ميگی ، يادم آمد.
خب منم که اجازه دادم به تمام فايل ها دسترسی داشته باشه. اما بازم مرد!!
با ميراندا هم *** نکردم اما مرد.
پاراگونم تا خر خره پر بود اما بازم مرد.
............ اما بازم مرد :D

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
کلا مثل اینکه سرنوشت این جک مرگه:((

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
چی عجیبه؟؟؟:biggrin1:
این که یارات نمردن یا این که از اول نیومدی تو این تاپیک؟؟؟؟:biggrin1:
هردو :D اینکه دوستان دارن کلی کلنجار میرن که جک نمیره و برای من بدون هیچ فشاری نمرد :D البته یکم بهش فشار اومدا ...

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا این مرحله آخر رو من همه رو سر جاشون برداشتم ولی اون یه تیکه قبل از اون اسکلت آدمه که جک یه Shield هستش، تیکه آخرش که میزارن دنبالمون رو Thane رو ورداشته بودم ولی این حشره ها میان میبرنش!!
آخر کار هم Jack افتاده بود روی زمین و نیومد توی سفینه !!
چی کار باس کرد ؟؟!!

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
سلام .
ببخشيد اينجا ميپرسم اخه تاپيك mass effect 1 رو پيدا نكردم .
ميخواستم ببينم Mass Effect 1 واسه شما هم اينهمه كوتاه بود ؟
من تو كمتر از 5.6 ساعت تمومش كردم خيلي عجيب بود واسه يه بازيه RPG :confused:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سلام .
ببخشيد اينجا ميپرسم اخه تاپيك mass effect 1 رو پيدا نكردم .
ميخواستم ببينم Mass Effect 1 واسه شما هم اينهمه كوتاه بود ؟
من تو كمتر از 5.6 ساعت تمومش كردم خيلي عجيب بود واسه يه بازيه RPG :confused:
5-6 ساعت که نبود:eek:
اگه فقط Main Quest ـها رو بری حدود 10 ساعت بود که برای یه بازی RPG کمه! ولی من اکثر Side Questـهاشو رو رفتم شد 21 ساعت:D

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
5-6 ساعت که نبود:eek:
اگه فقط Main Quest ـها رو بری حدود 10 ساعت بود که برای یه بازی RPG کمه! ولی من اکثر Side Questـهاشو رو رفتم شد 21 ساعت:D

من Main Quest ها + مقداري از Side Quest هارو رفتم .
حالا حد اكثرش رو گفتم ولي 6 ساعت هم نشد واسه خودمم خيلي عجيب بود :confused:
يعني از ساعت 12 ظهر شروع كردم 4 رسيدم به Iios كه حدود 45 دقيقه بعد تموم :eek:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بابی گزاشتی رو دوره تند اینقدر زود تمام کردی؟ :D
من تمام مراحل اصلی + چندتا از فرعی هارو ( کم ) رفتم ، 32 ساعت شد ، هنوز کلی چيز ميز مونده که نرفتم ، خيلی زياد که نميدونم از کجا شروع بکنم!! :D
تا شيره ی يک سياره و ماموريت و مرحله و هرچيزی که هست رو نکشيدم دست نميکشم ازش :D

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
من خیلی کم بازی آر پی جی بازی کردم ولی دوست داشتم اینو بازی کنم منتها یه مشکلی دارم یه مقدار از بازیو رفتم بعد اومدیم تو صفینهی خودمون حالا چیکار کنم... میرم روی نقشه و سفینرو تکون میدم میبرم سفینه های دیگه ولی چیزی نمیشه منظورم اکشن بازی هست میشه برام توضیح بدین... ممنون...

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
بابی گزاشتی رو دوره تند اینقدر زود تمام کردی؟ :D
من تمام مراحل اصلی + چندتا از فرعی هارو ( کم ) رفتم ، 32 ساعت شد ، هنوز کلی چيز ميز مونده که نرفتم ، خيلی زياد که نميدونم از کجا شروع بکنم!! :D
تا شيره ی يک سياره و ماموريت و مرحله و هرچيزی که هست رو نکشيدم دست نميکشم ازش :D

حالا يعني سر لج من اينو نوشتي ؟ :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
حالا يعني سر لج من اينو نوشتي ؟ :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
نه جيگر ، اصلا منظورم شما نبودی عزيز. همينجوری گفتم. من کلا تو این جور بازيها خيلی معطل ميکنم و آروم آروم ميرم جلو. برای همين هميشه مطمئنم که ساعت گيم پليم از خيلی از بچه ها بيشتره.
اصلا منظورم شما نبودی چه مستقيم چه غير مستقيم :D
به هر حال هر کسی يه جوری بازيو تمام ميکنه ديگه :D
البته در کل اینو قبول دارم که ساعت گيم پلی مراحل اصلی تو بازی به این بزرگی و با عظمتی خيلی کمه.
من خودم بعد از 32 ساعت بازی ، موقعی که ديدم بازی تمام شد و ديگه مراحل اصلی ای وجود نداره خيلی تعجب کردم ، واقعا انتظار داشتم بيشتر طول بکشه ( البته تو نسخه 1 به خاطر این کمی طولانی تر به نظر ميرسيد چون مسير های تکراری رو دوباره طی ميکرديم ، و يا در يک محل ماموريت های شبيه به هم و زيادی وجود داشت ، اما انصافا تو این نسخه ماموريت ها و مراحل از تنوع و کيفيت فوق العاده ای برخوردار بودن )

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال

کلا مثل اینکه سرنوشت این جک مرگه:((

هردو :D اینکه دوستان دارن کلی کلنجار میرن که جک نمیره و برای من بدون هیچ فشاری نمرد :D البته یکم بهش فشار اومدا ...

بچه ها من کنسول Xbox ندارم ولی توی Mass 2 برای پی سی، من اینکارا رو کردم...
من برای بالا رفتن از کانال که سیستم رو هک کنه لیژیون رو گذاشتم، برای رهبری گروه دوم هر دو بار میراندا رو گذاشتم، واسه ساختن سپر هم سامرا رو گذاشتم، واسه رسوندن افراد کشتی به کشتی هم موردین رو گذاشتم، توی قسمت آخر هم سامرا و جک رو با خودم بردم، سعی کنید اونجا ها که توی مرحله آخر هستید و باید حرف بزنید برای افراد هی جو قهرمانانه به افرادتون بدید! آخر سر هم هیچ کس نمرد و قبل از وارد شدن به مرحله 4 Omega هم با میرندا اره دیگه! وارد مسائل خصوصی نشین!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

edward67b

کاربر سایت
Jan 22, 2010
15
آقا ما تو دعوای جک و میراندا طرف جک و گرفتیم یعنی حالا میراندا میمیره؟ دیگه میراندا اصلا پا نمیده چیکار کنم؟ میشه با اون منشیم بریزم رو هم؟ :cool: چطوری؟ :blushing:
یه چی دیگه میشه بدونم تو کودوم سیاره ها element zero میشه پیدا کرد؟ تا حالا صد تا سیاره اسکن کردم فقط دو سه تاش element zero داشت میشه بگین تو کودوما میشه پیداش کنم؟
الان آمادم که برم تو omega 4 rally ولی قبلش می خام یکم آپگرید کنم و element zero میخام :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر