Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
ممنون از راهنماییهاتون .
بالاخره تموم شد !!! در یک کلام فوق العاده بود ، نمیدونم چرا زودتر بازی نکردمش !!!
به جز jack , thane , legion ، بقیه زنده موندن ....
حالا گیر کردیم بین miranda و tali !!! ، به نظرتون کدوم بهتره ؟! :d

سلام
کسه دیگه ای نبود بکشی!!!
باید همه رو زنده نگه داری، چون تو me3 می تونی از سیو هات استفاده کنی، اگه بمیرن اونجا هم نیستن
مرحله آخرو دوباره بازی کن
تو یه کلام گند زدی!!!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
راست میگه بابا ...! دوباره برو...! این Legion آخره مبارز بود چه جوری کشتی بدبختو؟منم دوبار تموم کردم اما فقط Samara لویال نشد که نشد...! :( حتما هیچ کدوم رو Loyal نکردی...! رفتی سراغ جماعت نسوان...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
سلام
کسه دیگه ای نبود بکشی!!!
باید همه رو زنده نگه داری، چون تو me3 می تونی از سیو هات استفاده کنی، اگه بمیرن اونجا هم نیستن
مرحله آخرو دوباره بازی کن
تو یه کلام گند زدی!!!

از راهنماییت ممنون ولی یاد بگیر درست حرف بزنی .

راست میگه بابا ...! دوباره برو...! این Legion آخره مبارز بود چه جوری کشتی بدبختو؟منم دوبار تموم کردم اما فقط Samara لویال نشد که نشد...! :( حتما هیچ کدوم رو Loyal نکردی...! رفتی سراغ جماعت نسوان...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d

همه رو loyal کرده بودم غیر از thane ، البته jack و legion رو با paragon
http://www.zshare.net/image/8425162770db2150/ : عکس
اینایی هم که مردن ، هنگامی که میخواسم وارد omega 4 re بشم ، وقتی داشت دمو نشون میداد مردن . در حین مبارزه نمردن .

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
همه رو loyal کرده بودم غیر از thane ، البته jack و legion رو با paragon
http://www.zshare.net/image/8425162770db2150/ : عکس
اینایی هم که مردن ، هنگامی که میخواسم وارد omega 4 re بشم ، وقتی داشت دمو نشون میداد مردن . در حین مبارزه نمردن .
ببین عزیز برای این که آخر بازی خوب خوش تموم بشه
اول باید همه رو Loyal میکردی بعد انتخاب های مناسبی هم باید داشته باشی یعتی وظیفه هر کارکتر رو نسبت به توانایهاش مشخص میکردی.

AgentSabzPoosh

کاربر سایت
Apr 24, 2010
93
نام
میثم
شما احتمالا نرماندی رو خوب آپگرید نکردی
باید تمام آپگریدارو روش نصب کنی.من اول که بازی کردم خوب آپگرید نکردمthane مرد اما بار دوم گه آپگرید کردم همه زنده موندن موقع ورود بهomega

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
ببین عزیز برای این که آخر بازی خوب خوش تموم بشه
اول باید همه رو Loyal میکردی بعد انتخاب های مناسبی هم باید داشته باشی یعتی وظیفه هر کارکتر رو نسبت به توانایهاش مشخص میکردی.

عزیز شما پست قبلی منو کامل خوندی ؟ عکسی که قرار داده بودمو دیدی ؟!
من گفتم که همه رو غیر از thane لویال کردم ، تو عکس هم مشخصه ، همه وظایف رو هم درست مشخص کردم ، اون 3 نفری که مردن هنگام ورود به omega مردن ، وقتی داشت دمو نشون میداد مثلا یکیشون وقتی normandy تکون میخورد ، خورد به دیوار و مرد ، امیدوارم منظورمو گرفته باشی .

شما احتمالا نرماندی رو خوب آپگرید نکردی
باید تمام آپگریدارو روش نصب کنی.من اول که بازی کردم خوب آپگرید نکردمthane مرد اما بار دوم گه آپگرید کردم همه زنده موندن موقع ورود بهomega

احتما مشکل همینه که شما میگی ، حالا چه جوری خوب آپگرید کنم ؟

AgentSabzPoosh

کاربر سایت
Apr 24, 2010
93
نام
میثم
احتما مشکل همینه که شما میگی ، حالا چه جوری خوب آپگرید کنم ؟
باید با اعضای گروه درباره آپگرید نرماندی صحبت کنی.هرکدوم هم یه چیزی پیشنهاد میدن.یکی شیلد-یکی سلاح-یکی سوخت و...وقتی آپگریدرو گرفتی که دیگه معلومه.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
عزیز شما پست قبلی منو کامل خوندی ؟ عکسی که قرار داده بودمو دیدی ؟!
من گفتم که همه رو غیر از thane لویال کردم ، تو عکس هم مشخصه ، همه وظایف رو هم درست مشخص کردم ، اون 3 نفری که مردن هنگام ورود به omega مردن ، وقتی داشت دمو نشون میداد مثلا یکیشون وقتی normandy تکون میخورد ، خورد به دیوار و مرد ، امیدوارم منظورمو گرفته باشی .
آقای محترم!
الان Thane رو شما Loyal نکردی میمره فرقی نمیکنه 1 نفر بمیره یا همه باید سعی کنی کلا تیمت سالم بمونن.
بعد انتظار داری چه طوری بمیرن راه برن سکته کنن بیوفتن بمیرن؟! برای مرگ تمام کارکترها در Suicide Mission یک دمو وجود داره که نمایش داده میشه.

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
بااخره با دانلود نسخه 6گیکی تونستم دی ال هارو بعد از انتظار فراوان بازی کنم >:d<
من قبلا نسخه 4 دی وی دی رو داشتم و نمی گذاشت بازی کنم هر کاری کردم نشد ولی با این نسخه 6گیگه شد ..
کسی از دوستانی که نسخه 4 دی وی دی رو داشته به این مشکل برنخرده بود؟؟شایدم مشکل از دی وی دی ها نباشه !!!!

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
چش زدم .لعنت بر شیطون!!!!!
امروز اومدم بازی کنم باز ممانعت کرد رفتم باز دوباره کرک کنمgiveme2entitlements کار نکرد باز دوباره دانلود کردم بازم کار نکرد :((:((یعنی ممکنه بعد از کرک کردن با وصل شدن به اینترنت این مشکل به وجود اومده باشه گزینه های انلاینم از ستینگ no کرده بودم .
دوستان لطفا کمک کنن=((

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
چش زدم .لعنت بر شیطون!!!!!
امروز اومدم بازی کنم باز ممانعت کرد رفتم باز دوباره کرک کنمgiveme2entitlements کار نکرد باز دوباره دانلود کردم بازم کار نکرد :((:((یعنی ممکنه بعد از کرک کردن با وصل شدن به اینترنت این مشکل به وجود اومده باشه گزینه های انلاینم از ستینگ no کرده بودم .
دوستان لطفا کمک کنن=((

اگه موقع بازی به اینترنت وصل نباشی نباید مشکلی پیش بیاد
وقتی باری نمیکنی وصل بودن یه اینترنت مشکلی بوجود نمیاره
بعد از اینکه giveme2entitlements اجرا کردی نباید دوباره کرک کنی

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
مشکل من همینه giveme2entitlements اصلا دیگه کار نمی کنه حتی دوباره دانلود کردم ولی بازم کار نمی کنه فکر کنم یا نفرین شدم یا طلسم >:)
فقط تونستم یه ذره هامرهد بازی کنم انم قبل این مشکل!!!!:-/:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر