Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
1 - دوستان مگه این بازی چند پایانه است اگه آره چند تا ؟ دی
2 - بچه ها کسی تو بازی با صدای کاراکترها مشکل نداره برای من بعضی موقع ها فه هستش اصلا هیچی نمیشنوم .

یک مرحله هست که یه سیاره قرمز هستش SCAN میکنیم همون اولاش یچیزی میاد بهت حمله میکنه کمی که جلوتر میری یه گله میریزن سرت هرچقدر میکشم تموم نمیشن اما میخوام از دستشون فرار کنم هیچ راهی وجود نداره فقط جلم یه یه چیزی هست که بالاش یه چیز دایره ای شکل هستش وهر چی به هرجاش شلیک میکنم چیزیش نمیشه . ( رنگ اینایی که میکشم آبی پرنو کم رنگ هست با یک یا دو ضرب میمیرن < اما چرا تموم نمیشن ) :confused: ببخشید اگه توضیحم خوب نیست

ببخشید از بازی اومدم بیرون یادم رفت عکس بگیرم

iceweek

کاربر سایت
Feb 1, 2010
29
1 - دوستان مگه این بازی چند پایانه است اگه آره چند تا ؟ دی
2 - بچه ها کسی تو بازی با صدای کاراکترها مشکل نداره برای من بعضی موقع ها فه هستش اصلا هیچی نمیشنوم .

یک مرحله هست که یه سیاره قرمز هستش SCAN میکنیم همون اولاش یچیزی میاد بهت حمله میکنه کمی که جلوتر میری یه گله میریزن سرت هرچقدر میکشم تموم نمیشن اما میخوام از دستشون فرار کنم هیچ راهی وجود نداره فقط جلم یه یه چیزی هست که بالاش یه چیز دایره ای شکل هستش وهر چی به هرجاش شلیک میکنم چیزیش نمیشه . ( رنگ اینایی که میکشم آبی پرنو کم رنگ هست با یک یا دو ضرب میمیرن < اما چرا تموم نمیشن ) :confused: ببخشید اگه توضیحم خوب نیست

ببخشید از بازی اومدم بیرون یادم رفت عکس بگیرم
اگر منظورت اونجاست که رباطه درو باز میکنه بعد خودش میوفته زمین و یه چیز مثل چشم جلوته و دائم این موجودات که فقط بهت مشت میزنن میان باید بگم باید به چشمه شلیک کنی.چندین بار باید بزنی.هردفعه که چندتا میزنی چشمه بسته میشه و دوباره از همونا بهت حمله میکنن.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ممنون اما اونجا نیست عکس میگیرم بهتره :biggrin1:

این دو عکس و ببینین فکر کنم یچیزی متوجه بشین هر چی میکشم تموم نمیشن اصلا جایی نیست تموم شن برن :biggrin1: اعصابمو داغون کردن :biggrin1:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
میراندا هرکاری کردم بهم وفادار نشد! البته تقصیر خودم هم هست که طرف جک رو گرفتم و بعد هم که میدونین چی شد! واسه همین میراندا...

به دیار باقی شتافت!

من الان کلی خودمو تحویل گرفتم! 2بار تافل رد شدم ولی از بازی همه چیز دستگیرم شد!

ته‌ش حیفم اومد بزنم اون تکنولوژی رو نابود کنم برگشتیم تو سفینه خوش و خرم که ایول تموم شد جنگ،همون اول جچ زد تو ذوقمون که چرا دادی به سربروس! واقعا من یکی دلم نمیومد اون تکنولوژی رو نابود کنم شاید هیچوقت دوباره ساخته نمیشد! بعد نشستم فکر کردم که خب یارو ایلوژن بزنه دهنه مارو صاف کنه قسمت بعد چی؟
به نظرتون دوباره برم؟یا همین بمونه واسه نسخه بعد؟

ای دیوید کیج بمیری با اون توصیة‌ی بازی رو دوباره لود نکنید! الان آدم دلش نمیاد مس افکت رو دوباره بره که اتفاقات عوض بشه!

بنظر من هرچقدرکه دوست داری بازی رو تموم کن ولی با همین سیوت ME3 رو بازی کن. چون اولین بارته و انتخابات واقعی ترن .

ممنون اما اونجا نیست عکس میگیرم بهتره :biggrin1:

این دو عکس و ببینین فکر کنم یچیزی متوجه بشین هر چی میکشم تموم نمیشن اصلا جایی نیست تموم شن برن :biggrin1: اعصابمو داغون کردن :biggrin1:

Abnormal Activity هست این مرحله ؟ من این مرحله رو نرفتم ولی فکر نمیکنم زیاد سخت باشه !:biggrin1:

khashiyarshi

کاربر سایت
May 30, 2008
74
این مرحله رو همین دیروز پریروزها رفتم. بغله همون چیز نورانیه دو تا بسته منفجره هست. اونارو بترکون نابود میشه همه اینا هم میمیرن. فکر کنم همین مرحله باشه که گفتم اگه نبود من بی گناهم!
جریانشم این بود که سربروسیا تو این معدن یک تکنولوژی از ریپرها پیدا می کنن که همشون رو به همون حالت زامبی مانند تبدیل می کنه

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
این مرحله رو همین دیروز پریروزها رفتم. بغله همون چیز نورانیه دو تا بسته منفجره هست. اونارو بترکون نابود میشه همه اینا هم میمیرن. فکر کنم همین مرحله باشه که گفتم اگه نبود من بی گناهم!
جریانشم این بود که سربروسیا تو این معدن یک تکنولوژی از ریپرها پیدا می کنن که همشون رو به همون حالت زامبی مانند تبدیل می کنه

من تازه رفتم اسم مرحله رو براتون بیارم :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
قوربون دستت مشکل حل شد هر چیزی به ذهنم رسید غیر این یکار و در هر حال بسیار ممنون :biggrin1:

دوستان من بمیرم این سوال منم یکی جواب بده من که اصلا از بازی هیچ چیزی نفهمیدم صداها خفه هستش اصلا صدا رو خوب ندارم ( صدای دیالوگها ) بعضی موقع ها چند ثانیه خوب میشه و باز به حالت اول برمیگرده انگار از ته دره حرف میزنن ! :biggrin1:

khashiyarshi

کاربر سایت
May 30, 2008
74
این بازی فکر کنم سیستم صداش 5.1 هست برای همین با بعضی ها مشکل داره که فکر کنم با پچش حل شه.مطمئن نیستم.
من اسپیکرمو موقعی که رو حالت ماتریکس(5.1 تقلبی!) می زارم این مشکل رو دارم که صداهاشون از ته چاه میاد. صداگذاری بازی فوق العادس در کل

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
آقایان من تازه بازی رو گرفتم وقتی new game میزنم وقتی بازی میخواد لود بشه گیر میکنه دیگه جلو نمیره لطفا راهنمایی کنید

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من الان جایی رسیدم که دیگه هیچ مرحله ای نمیده کلا نمیدونم کجا برم آخرین مرحله ای که رفتم همونی هست که شپرد با تمام دوستاش سوار سفیه میشه و میره و جک بود چی بود اسمش ما فرار میکنیم و کل کسانی که تو سفیه اصلی هستن میمیرن الان باید کجا برم :biggrin1:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من الان جایی رسیدم که دیگه هیچ مرحله ای نمیده کلا نمیدونم کجا برم آخرین مرحله ای که رفتم همونی هست که شپرد با تمام دوستاش سوار سفیه میشه و میره و جک بود چی بود اسمش ما فرار میکنیم و کل کسانی که تو سفیه اصلی هستن میمیرن الان باید کجا برم :biggrin1:
اینم برای بار دویست و بیست و ده هزارم:biggrin1:
به محض اینکه افراد کشتی رو دزدیدند اگه از قبل همه رو لویال کرده باشی باید بری به سیاره OMEG 4 RELAYو اخرین ماموریت رو اجرا کنی
انتخاب گروه هم تو پایان بازی خیلی تاثیر دادره ترتیبش رو از بچه ها بپرس من یادم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر