Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان چجوری میشه آنتی آلایزینگ این بازی رو فعال کرد؟
من کارتم nvida هست
بوسیله برنامه NVIDIA Control Panel می تونی گزینه AA رو فعال کنی.
وقتی وارد NVIDIA Control Panel شدی، تو پنل سمت چپ گزینه Manage 3D Settings رو انتخاب کن، وارد تب Program Settings شو، بزن رو گزینه Add. فایل اجرایی بازی رو انتخاب کن و بعد گزینه AA رو دستکاری کن.

• Like
Reactions: POOYA1989

Goldene

کاربر سایت
Jun 3, 2010
16
سلام

تازگيا يعني همين چند روز پيش فكر كنم 9 فروردين يك DLC اومده براي اين بازي ميخوام بدونم آيا اين DLC جديد در بردارنده اون DLC هاي قبلي هست يا كه نه بايد اونا رو هم نصب كرد؟

سازنده هاي اين بازي هم مردم رو مسخره كردن
يكي نيست پيدا بشه بگه چرا بازي ناقص رو روانه بازار ميكنيد تا بعدن كم كم كاملش كنيد
من اطلاعي ندارم ولي اينجوري كه از گفته ها بر مياد اين DLC نسخه 2 رو به 3 ارتباط ميده

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
سلام

تازگيا يعني همين چند روز پيش فكر كنم 9 فروردين يك DLC اومده براي اين بازي ميخوام بدونم آيا اين DLC جديد در بردارنده اون DLC هاي قبلي هست يا كه نه بايد اونا رو هم نصب كرد؟

سازنده هاي اين بازي هم مردم رو مسخره كردن
يكي نيست پيدا بشه بگه چرا بازي ناقص رو روانه بازار ميكنيد تا بعدن كم كم كاملش كنيد
من اطلاعي ندارم ولي اينجوري كه از گفته ها بر مياد اين DLC نسخه 2 رو به 3 ارتباط ميده

نه، قبلی ها رو نداره
آره، این شماره رو به 3 ربط میده

Goldene

کاربر سایت
Jun 3, 2010
16
از اينكه به سوال جواب دادي متشكرم
اين برنامه net framework 3.5 براي سرويس پك 2 رو از كجا دانلود كنم ؟
براي نصب DLC نياز به اين برنامه هم هست
اگه كسي لينكي داره كه بشه اين برنامه رو دانلود كنم خيلي خوب ميشه
يك لينكي كه فايل كامل رو بتونم ازش دانلود كنم نه inistaller كه حجمش حدود 3 مگا بايت هست

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
از اينكه به سوال جواب دادي متشكرم
اين برنامه net framework 3.5 براي سرويس پك 2 رو از كجا دانلود كنم ؟
براي نصب DLC نياز به اين برنامه هم هست
اگه كسي لينكي داره كه بشه اين برنامه رو دانلود كنم خيلي خوب ميشه
يك لينكي كه فايل كامل رو بتونم ازش دانلود كنم نه inistaller كه حجمش حدود 3 مگا بايت هست

کرک dlc به framework نیاز داره، اگه ویندوزت 7 هست بهش نیازی نداری
از سایت مایکروسافت فکر کنم بتونی دانلود کنی
اگه لینکی گیر اوردم واست میفرستم

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
سوال از Mass Effect 2 خطر اسپویل
آخر داستان من همه افرادم کشته میشن به غیر از 4 تا بازی اینطوری تموم میشه یا نه ؟؟؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سوال از Mass Effect 2 خطر اسپویل
آخر داستان من همه افرادم کشته میشن به غیر از 4 تا بازی اینطوری تموم میشه یا نه ؟؟؟
نه.
باید همه افراد گروهت رو Loyal کنی (برای این کار هر کدوم ار افراد گروهت یه ماموریت دارن که باید اونها رو انجام بدی)، و آخر بازی هم باید هر کدوم از افراد گروهت رو جای درستشون بذاری تا هیچ کدومشون نمیره.

Goldene

کاربر سایت
Jun 3, 2010
16
با نصب DLC ها دو نفر ديگه به گروه اضافه ميشن كه براي من در آخر بازي هر 12 نفر به اضافه شپرد كه ميشه جمعا 13 تا زنده موندن
هرگز جيكوب رو براي بستن در انتخاب نكنيد تالي بهترين گزينه براي بستن در و گارروس براي فرماندهي اول و ميراندا براي فرماندهي دوم و سامارا رو براي درست كردن سپر انتخاب كنيد و براي ساپورت كردن دكتر و نجات يافته ها من جك رو انتخاب كردم و براي انجام ماموريت آخر لژيون و كاسومي رو همراه خودم بردم و در يك سيوم اونجا رو منفجر كردم و در يك سيو ديگه منفجرش نكردم

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
با نصب DLC ها دو نفر ديگه به گروه اضافه ميشن كه براي من در آخر بازي هر 12 نفر به اضافه شپرد كه ميشه جمعا 13 تا زنده موندن
هرگز جيكوب رو براي بستن در انتخاب نكنيد تالي بهترين گزينه براي بستن در و گارروس براي فرماندهي اول و ميراندا براي فرماندهي دوم و سامارا رو براي درست كردن سپر انتخاب كنيد و براي ساپورت كردن دكتر و نجات يافته ها من جك رو انتخاب كردم و براي انجام ماموريت آخر لژيون و كاسومي رو همراه خودم بردم و در يك سيوم اونجا رو منفجر كردم و در يك سيو ديگه منفجرش نكردم
خب بزار من دقیق تر کمک کنم اما کار شما هم عالی بود دوست من .
1- Legion برای بستن در چون یک ربات همه فن حریفه در کارهای سخت افزاری و نرم افزاری خیلی مهارت داره
2-Garrus Vakarian کاملا برای فرماندهی اول انتخاب مناسبی بود افرین دوست من چون خودش رهبری گروهی را بر عهده داشته که توسط شخی به انها خیانت میشه.
3-Thane Krios فرماندهی را به این شخص واگذار کنید چون تمرین ها خیلی مفیدی بهش دادن و خود به دیگران تمرین داده است و خیل حرفه ای کار میکنه.
4-Samara افرین دوست من بهترین گزینه برای سپر های توسعه یافته بایو تیکی است و مرندا لاسن هم که هم سبکه ایشون است اما نمی تونه به قدرت Samara عمل کنه در شیلد بایوتیکی
5-خب برای نجات یافته های به شخصی پر قدرت نیاز داریم که او شخصی نسیت جز Grunt یک نمونه کامل از سوپر سرباز.
6- اخر کار باید از دو نفر بهر جست که کاملا وابسطی بالای به فرمانده شپرد داشته باشند و جنس مخالف باشند چون خیلی خیلی با جان دل از فرماندشون دفاع می کنند و انها Miranda Lawson و Jack/Subject Zero هستند چون این دو نفر یکدیگر را سر یکسری مسائل مقصر می دانند بهترین انتخاب هستند چون هم رقیب هستند و هر دوی انها دلبسته به شما پس مطمئن باشید سعی خودشان را خواهند کرد و همچنین دوستی انها را باهم که خیلی کمرنگ شده است پر رنگ خواهید کرد.:x

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
3-Thane Krios فرماندهی را به این شخص واگذار کنید چون تمرین ها خیلی مفیدی بهش دادن و خود به دیگران تمرین داده است و خیل حرفه ای کار میکنه.

5-خب برای نجات یافته های به شخصی پر قدرت نیاز داریم که او شخصی نسیت جز Grunt یک نمونه کامل از سوپر سرباز.

6- اخر کار باید از دو نفر بهر جست که کاملا وابسطی بالای به فرمانده شپرد داشته باشند و جنس مخالف باشند چون خیلی خیلی با جان دل از فرماندشون دفاع می کنند و انها Miranda Lawson و Jack/Subject Zero هستند چون این دو نفر یکدیگر را سر یکسری مسائل مقصر می دانند بهترین انتخاب هستند چون هم رقیب هستند و هر دوی انها دلبسته به شما پس مطمئن باشید سعی خودشان را خواهند کرد و همچنین دوستی انها را باهم که خیلی کمرنگ شده است پر رنگ خواهید کرد.:x

Thane به هيچ وجه مناسب فرماندهي نبوده، نيست و نخواهد بود. فرمانده يعني گروس يا جيکوب ولاغير! Thane يه اسسين بود يه اسسين نميتونه فرماندهي کنه

مورد پنجمتون هم اشتباهه! براي ساپرت خدمه سفينه، اتفاقاً اونجا شپرد ميگه که يکيو با اينا بفرستيم که با توجه به مبهم بودن ادامه نبرد و مسلماً سخت تر شدن نبرد، احتمال کشته شدنش زياد باشه. منظقيش هم همينه! تو هيچ وقت نميخواي افراد پرقدرت رو برگردوني به سفينه و ضعيف ها رو با خودت همراه کني و تو مقر کلکتورها پياده روي کني!!! من خودم موردين رو فرستادم رفت چون موردين ممکنه در ادامه راه (اگه لويال نباشه) کشته بشه.

مورد ششمت هم کاملاً سليقه ايه و ربطي به زن بودن، مرد بودن، دشمن هم بودن يا دوست هم بودنشون نداره! شما خيلي ديگه بيش از حد با بازي ارتباط برقرار کردين و صفر و يک بودن بازيو فراموش کردين! :d

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
Thane به هيچ وجه مناسب فرماندهي نبوده، نيست و نخواهد بود. فرمانده يعني گروس يا جيکوب ولاغير! Thane يه اسسين بود يه اسسين نميتونه فرماندهي کنه

مورد پنجمتون هم اشتباهه! براي ساپرت خدمه سفينه، اتفاقاً اونجا شپرد ميگه که يکيو با اينا بفرستيم که با توجه به مبهم بودن ادامه نبرد و مسلماً سخت تر شدن نبرد، احتمال کشته شدنش زياد باشه. منظقيش هم همينه! تو هيچ وقت نميخواي افراد پرقدرت رو برگردوني به سفينه و ضعيف ها رو با خودت همراه کني و تو مقر کلکتورها پياده روي کني!!! من خودم موردين رو فرستادم رفت چون موردين ممکنه در ادامه راه (اگه لويال نباشه) کشته بشه.

مورد ششمت هم کاملاً سليقه ايه و ربطي به زن بودن، مرد بودن، دشمن هم بودن يا دوست هم بودنشون نداره! شما خيلي ديگه بيش از حد با بازي ارتباط برقرار کردين و صفر و يک بودن بازيو فراموش کردين! :d
دوست عزیز من اونقدر تو بازی حرفه ای شدم که بدونم چی خوبه و چی بده و من این کارو انجام دادم و یکنفر از خدمه هم و افرادمم یک زخم هم برنداشتند. البته شما با من مشکل داری خب دکتر موردین سالاس و یا هر کسی دیگری رو که برگردونی مشکلی براش پیش نخواهد امد عزیز دلم دیگه ترست از چیه :d . فقط نکته های که مهمه همون نفری است که باید شلید رو برات بگیره و همون کسی که باید در رو باز کنه و سریع ببنده که اونها هم انتخابهای متفاوتی دارند که من همشون رو درست انتخاب کردم . در مورد اون دو خانم هم باید بگم که با اونا قهرمان اخر رو بهتر میتونی نابود کنی. خود من هم می دونم مورد شیشم کاملا سلیقه ای است. ممنون از راهنمایت عزیز. حالا خوبه خودت میگی که من خیلی به بازی ارتباط بر قرار کردم که مطمئن باش خیلی خیلی هم با بازی ارتباط برقرار کردم .

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد

100% تایید میشه !!! برای برگردوندن افراد موردین بهتر از بقیه هست، احتمال کشته شدنش خیلی زیاده، برای رهبری هم گاروس و میراندا رو پیشنهاد میکنم، برای همراهی هم هرکی و که دلت خواست ببر، ربطی هم به جنسیت و رابطه و فداکاری و... نداره!!!(البته اینا نظر شخصی منه ، من با این انتخاب ها همه رو زنده نگه داشتم، شاید انتخابای دیگه هم باشن)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بچه ها یه سوالی داشتم: من از بازی Mass Effect یه مقداری از اول نسخه یک و یه مقداری هم از ابتدای نسخه دوم رو بازی کردم. خیلی خیلی هم خوشم میاد از بازی اش، ولی بیشتر نرفتم! :نوب خودتی:

می دونید چرا؟ چون که می ترسیدم! :blink:

تعجب کنید حق دارید! چون خبر ندارید من چند ماه درگیر Oblivion و Fallout 3 بودم و چه بلایی سرشون آورده بودم که دیگه یه دونه از Quest هاش باقی نمونده بود! یعنی یه اخلاق بدی دارم که هیچ کوئستی رو ول نمی کنم و وقتی گرفتار RPG بشم تا پوست کله گیم رو نکنم ولش نمی کنم.

حالا می خوام ببینم به نظر شما برای این که ME رو به خوبی تجربه کرده باشم و چیز مهمی از دست ندم کدوم یکی از نسخه هاش رو بازی کنم؟ می ترسم بشینم پای دو تاش و هر کدوم شون شش ماه وقت بگیره، چون مشخصه دنیای خیلی خیلی بزرگی دارند هر دوشون. از طرفی سازندگان ME3 گفتند که بازی رو یه طوری می سازیم که هر کس تا حالا ME بازی نکرده هم بتونه وارد دنیای ME بشه و ازش لذت ببره.

حالا کلا نظرتون چیه؟ نسخه اول رو بازی کنم یا نسخه دوم رو؟ یا این که در کمال بی رحمی می گین هر دو تاش رو؟
154fs232528.gif

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بچه ها یه سوالی داشتم: من از بازی Mass Effect یه مقداری از اول نسخه یک و یه مقداری هم از ابتدای نسخه دوم رو بازی کردم. خیلی خیلی هم خوشم میاد از بازی اش، ولی بیشتر نرفتم! :نوب خودتی:

می دونید چرا؟ چون که می ترسیدم! :blink:

تعجب کنید حق دارید! چون خبر ندارید من چند ماه درگیر Oblivion و Fallout 3 بودم و چه بلایی سرشون آورده بودم که دیگه یه دونه از Quest هاش باقی نمونده بود! یعنی یه اخلاق بدی دارم که هیچ کوئستی رو ول نمی کنم و وقتی گرفتار RPG بشم تا پوست کله گیم رو نکنم ولش نمی کنم.

حالا می خوام ببینم به نظر شما برای این که ME رو به خوبی تجربه کرده باشم و چیز مهمی از دست ندم کدوم یکی از نسخه هاش رو بازی کنم؟ می ترسم بشینم پای دو تاش و هر کدوم شون شش ماه وقت بگیره، چون مشخصه دنیای خیلی خیلی بزرگی دارند هر دوشون. از طرفی سازندگان ME3 گفتند که بازی رو یه طوری می سازیم که هر کس تا حالا ME بازی نکرده هم بتونه وارد دنیای ME بشه و ازش لذت ببره.

حالا کلا نظرتون چیه؟ نسخه اول رو بازی کنم یا نسخه دوم رو؟ یا این که در کمال بی رحمی می گین هر دو تاش رو؟
154fs232528.gif
در کمای بی رحمی هر دوتاش رو بازی کن.:shrewd:
لذت ME بازی کردن به هر دو نسخه اش هست. نسخه ی اول ME با تمام ماموریتهاش حدود 30 ساعت و نسخه ی دوم فکر کنم حدود 40 ساعت طول بکشه.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
جفتش رو بازی کن.100 درصد لذت بیشتری میبری.اما به اندازه Obilivion و Fallout وقت گیر نیست.در کل هر دو شماره پیشنهاد میشه :d

• Like
Reactions: mahi58

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر