Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
من داخل option تو اون قسمتی که وظایف کلید ها رو نوشته دیدم یه سری کلید برای کنترل وسیله نقلیه مشخص کرده .... منظورش چیه؟ من بازی روتموم کردم ولی کنترل وسیله نقلیه اصلا" تو بازی نبود...:confused:

ظاهرا قراره یه وسیله نقلیه به اسم M57 Hammerhead بعدا برای دانلود گذاشته بشه اینم عکسش

477px-Hammerhead.jpg

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
یه سوال، وقتی میخوام با میراندا صحبت شخصی کنم میگه کار دارم ، بعدا ...
این یعنی گند زدم!؟ کار بدی نکردم . البته الان حدود 13 ساعت بازی کردم شاید بعدا درست شه!;)
میترسم اینم مثله اشلی شه تو me1 :-"

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام
این یعنی گند زدم!؟ کار بدی نکردم . البته الان حدود 13 ساعت بازی کردم شاید بعدا درست شه!;)
نه گند نزدی. یه ماموریت بهت داده بود که باید کمکش کنی اگر اونو درست انجام داده باشی بهت وفادار می مونه. الان من هم تقریبا 17 ساعت بازی می کنم، فعلا هم به من میگه کار دارم. قبلش هم داشتن با هم خودمونی می شدن که میراندا گفت باید فکر کنم.:laughing:

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام
مگه قراره همیشه تحویلت بگیره؟؟؟؟:cheesygri
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دوستان تو این دوتا ماموریت چیکار کنم و کجا برم؟؟؟

Go To Transport Hub

Assemble A Team

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
مگه قراره همیشه تحویلت بگیره؟؟؟؟:cheesygri
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دوستان تو این دوتا ماموریت چیکار کنم و کجا برم؟؟؟

Go To Transport Hub

Assemble A Team
واسه ماموریت Assemble A Team باید بقیه ماموریتهای اصلی بازی رو انجام بدی تا تا جزئیات این ماموریت مشخص بشه ولی واسه اون یکی دیگش الان حضور ذهن ندارم.

ati4870

کاربر سایت
Sep 17, 2008
28
نام
bruce
از دوستان كسي نيست كه يه رمزي ترينري براي افزايش paragon بزاره من خودم رو كشتم 50 درصد بالا نمي ره :(
مرديم از بس بچه مثبت بازي دراورديم:biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یکی درباره نحوه استفاده از DLC ها یه توضیحی بده. من وقتی نصب کردم DLC ها رو رفتم توی بازی ازم خواست که به Cerberus Network وصل بشم ولی در اصل چون این مربوط به Bioware میشه برای من کلا سایت BioWare مشکل داره(به لطف دهه زجر) حالا کرکی هست برای DLC ها که من بریزم و دیگه لازم نباشه که به اون شبکه وصل بشم؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
یکی درباره نحوه استفاده از DLC ها یه توضیحی بده. من وقتی نصب کردم DLC ها رو رفتم توی بازی ازم خواست که به Cerberus Network وصل بشم ولی در اصل چون این مربوط به Bioware میشه برای من کلا سایت BioWare مشکل داره(به لطف دهه زجر) حالا کرکی هست برای DLC ها که من بریزم و دیگه لازم نباشه که به اون شبکه وصل بشم؟
این فایل رو دانلود کنید.
من استفاده کردم،کار کرد.

آخرین ویرایش:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
مطمئن شو Autoconnect و feedback غیر فعالن از منوی extras - option شاید درست شه!
مشکل من خیلی بزرگتره بازی رو اصلا نمشناسه از تو رجیستری هم دستکاری کردم ولی درست نشد (بازم سعی میکنم;)) اگه کسی فهمید بگه چطوری درستش کنم:blushing:
بازی من نسخه 3 dvd هستش:confused:;)
-----------------
از دوستانی که جواب سوالمو درباره میراندا دادن ممنوم:biggrin1:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
قبل از شروع مرحله آخر بازی با Tali صحبت کردم که گفت می خواد ماسکشو دربیاره تا چهره واقعیشو به شپارد نشون بده و تاکید هم کرد قبل از شرع آخرین مرحله یه راهی برای باز کردن ماسکش پیدا می کنه. چیکار باید کرد که Tali ماسکشو دربیاره، من به همین خاطر هنوز آخرین ماموریت بازیرو انجام ندادم؟ خواهشن اگر کسی میدونه جواب بده دل تو دلم نیست.:((:((

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
AutoConnect و Feedback و هر دو رو off کردم. بعد DLC ها رو نصب کردم. اون فایل رو کپی کردم تو فولدر بازی و اجراش کردم. بسته شد ولی وقتی رفتم تو بازی دوباره پیغام میده که :
Unable to Authorize listed DLC که لیست DLC هارو پایین نشون میده.

یکی از دوستان بگه حجم کلی این DLC ها چه قدر هست، در حالت unzip شده:
BloodDragon
Collectors
Incisor
Inferno
NormandyCrash
ReconHood
Sentry
Terminus
UmbraVision

ممنون

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
AutoConnect و Feedback و هر دو رو off کردم. بعد DLC ها رو نصب کردم. اون فایل رو کپی کردم تو فولدر بازی و اجراش کردم. بسته شد ولی وقتی رفتم تو بازی دوباره پیغام میده که :
Unable to Authorize listed DLC که لیست DLC هارو پایین نشون میده.

یکی از دوستان بگه حجم کلی این DLC ها چه قدر هست، در حالت unzip شده:
BloodDragon
Collectors
Incisor
Inferno
NormandyCrash
ReconHood
Sentry
Terminus
UmbraVision

ممنون
حجمشون 149mb هستش + zaeed که 498mb میشه 647mb

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
خب به دستم رسید.

ببینم اینقدر که تعریف ازش شنیدم چطوریاس. خدا کنه این بازی bioware مثل Dragon age منو میخکوب کنه.:love:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
ای بابا این بازی چقدر زود تموم شد:confused::confused::confused:خدائیش شماره اولش را یه مرحله هم نرفتم ولی این خیلی جالب بود تمومش کردم:(:(
دوستان کی حال داره از اول بره؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر