Mass Effect بدون شپرد هم می تواند عنوان خوبی باشد

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
ممکن است «فرمانده شپرد» در «Mass Effect: Andromeda» (مس افکت: آندرومدا) حضور نداشته باشد، ولی بازیکنان باید با این موضوع منصفانه برخورد کنند. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

k7_28480_%28copy%29.jpg

مدیر تولید «مس افکت: آندرومدا» آقای «کریس وین» از طرفداران خواست تا با چهارمین شماره از این سری با روشن فکری برخورد کنند. عنوانی که -بر خلاف سه‌گانه قبلی- فرمانده شپرد را همراه ندارد.
آندرومدا در نمایشگاه E3 امسال معرفی شد. اتفاقات بازی مدتی بعد از رویداد های زمان شپرد رخ خواهد داد. در حقیقت، این طور به نظر می رسد که هیچ یک از شخصیت های سه گانه ی قبلی را در آندرومدا نخواهیم دید.
در جواب برخی از طرفدارن که مس افکت را بدون شپرد، «شرم آور» می خواندند، کریس وین در توییتر این گونه واکنش نشان داد:

«درباره مس افکتی بدون شپرد، با روشن فکری برخورد کنید، این نیز می تواند خوب باشد.»

هر چند شپرد شخصیت سه شماره اول مس افکت بود، ولی استدیوی «BioWare» (بایوور) در اوکتبر 2012 اعلام کرد که این شخصیت در آندرومدا حضور نخواد داشت.
انتشار اخبار جدید از آندرومدا توسط بایوور در «N7 Day» -هفتم نوامبر که به روز مس افکت در تعطیلات شهرت دارد- دور از ذهن نیست.
آندرومدا در پاییز 2016 برای سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
چیزی که Mass Effect رو خاص کرد شپرد نبود، اون شخصیت ها و نژادهای جالب و منحصربه فردی بودن که هرکدوم جذابیت خاص خودشون را داشتن. به خاطر همین شاید خود شپرد کمترین جذابیت رو حداقل واسه من یکی داشت و الانم این موضوع که قرار نیست تو قسمت جدید حضور داشته باشه واقعا خیلی برام مهم نیست و همین که همون تنوع شخصیتی تو قسمت جدید هم باشه خودش کافیه.

واسه من که عجیبه این همه رو این موضوع تاکیید میکنن، نمیدونم شاید فقط من اینطورم! :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
شپرد کی بود؟ چی بود؟ اصلا چیز خاصی بود؟ :-/ آدم خوبی بود، آدم بدی بود؟ حتی قیافه اش چه شکلی بود؟

به تنها چیزی که تو این سه گانه اهمیت نمیدادم همین شپرد بود و الانم برام کوچکترین فرقی نداره که باشه یا نه. مس افکت در رابطه با دنیاش و کاراکتر های همراه و پلات داستان بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بهترین کار همینه که خبری از Shepard نباشه و کلهم یه سری کاراکتر جدید رو ببینیم. :D
به عنوان کسی که عاشق تریلوژی ME هستم، Shepard برام کمترین اهمیت رو توی این سری داشت. یعنی به قدری داستان جالب بود و شخصیت پردازی همراه ها فوق العاده بود که خود Shepard برای من گم و گور شده بود و هر کسی رو میتونم به جاش قبول کنم. :D
کلاً به نظرم توی بازی ای که خودمون میتونیم کاراکتر رو طراحی کنیم و براش تصمیم بگیریم و ...، اهمیت اون کاراکتر کمرنگ میشه. یعنی یه نفر ممکنه یه مرد زشت طراحی کنه که خیلی مهربون هست، اون یکی یه بانوی خوشگل و بی رحم! حالا یه اسم Shepard هم روی این بنده خدا بذارن، فرقی توی این قضیه نمیکنه که Shepard هر کسی با اون یکی متفاوت هست و این کاراکتر میتونه توی نسخه بعدی عین الله نام داشته باشه! :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شپرد کی بود؟ چی بود؟ اصلا چیز خاصی بود؟ :-/ آدم خوبی بود، آدم بدی بود؟ حتی قیافه اش چه شکلی بود؟

به تنها چیزی که تو این سه گانه اهمیت نمیدادم همین شپرد بود و الانم برام کوچکترین فرقی نداره که باشه یا نه. مس افکت در رابطه با دنیاش و کاراکتر های همراه و پلات داستان بود.
حرف دل منو زدی وحید. برای منم شپرد ذره ای اهمیت نداشت. حتی از ریختش و تیریپ فرماندهیش و به طور کلی شخصیتش خوشم نمیومد. وقتی Garrus و Thane و Wrex و Tali'Zorah بودن، کی به شپرد اهمیت میداد آخه8-|:d

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
در کل Mass Effect در مورد نژاد های مختلف با پیشینه های جالب و تعامل Player با یه سری شخصیت های هیجان انگیز برای بدست اوردن بهترین نتیچه در آخر بازی هست. حالا اینکه اسم Player چی هست یا چه شکلی هست چه اهمیتی داره؟

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
البته بگم 2تا شپرد داریم اینجا.
شپرد زن بر خلاف اون یکی اتفاقا خیلی کاراکتر پخته ای از آب در اومده بود و دوست داشتنی تر بود اما در نهایت گو تو هِل ... :d نژاد انسان کمترین اهمیت رو داشت برام تو سری، انصافا تاریخچه دیگر نژادها خیلی جذاب تر بود. احتمال اینکه تو این نسخه هم دیگه شخصیت اول ثابتی نبینیم زیاده. (یعنی یک شخصیت از پیش طراحی شده.)

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
چیزی که برای من مس افکت و باخال کرده بود ریپر ها ، لوایتن ها ، پروتین ها و کولکتور ها بود. این مرموز بودن ریپرها و لوایتن ها خیلی باحال بود . کلا من داستان فضایی بهتر از مس افکت ندیدم

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یادش بخیر نسخه دومشو یادمه تمومش کردم
یکی از بهترین عناوین نسل پیش
همه چیه بازی خیلی پرفکت بود ، باورم نمیشد اون موقع همچین گرافیکی رو PC ـم میومد D :
ولی نسخه سوم و هیچوقت تموم نکردم D :
فیلم الایسیوم که کپی پایتخت بازی بود : |

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اتفاقا اصلا نبود شپرد مشکلی برای مس افکت ایجاد نمی کنه، از این رو که شپرد ساخته ما بوده....پردازش خاصی در اون به کار نرفته....کلا بایوویر به لطف حظور نویسنده غولی مثل دیوید گایدر طراحی شخصیت های خیلی خوبی داره، میشه گفت حدودا از همه استدیو ها کاراکتر های به یاد موندنی بیشتری توی بازیهاش داره(ضریب این تعداد: آمارش به شرکت های فوق العاده توی داستان نویسی هم فکر کنم 10 به 1 باشه)
مس افکت جدید هم میتونه یه نقش اصلی خیلی قدرتمند داشته باشه که در کنار کاراکترهای ثانویه بازی میتونه قدرتمند بشه....شپرد بدون گروس، یا میراندا یا موردین هیچی نمی تونست باشه.....وجود اون کاراکتر ها، ماهیتش رو جذاب میکرد......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر