Xbox Marvel's Blade

marvels-blade-announcement-article-card.jpg

Developer: Arkane Lyon​

Publisher: Bethesda Softworks​

Platforms: Xbox Series X|S, Microsoft Windows​

Release Date: TBA

- پس از مدت‌ها انتظار، اثر جدید Arkane Lyon که انتظار می‌رفت نسخه بعدی Dishonored باشد در مراسم The Game Awards 2023 معرفی شد، اما برخلاف انتظار طرفداران، این بار شاهد همکاری بازیسازان بتسدا با مارول در ساخت بازی از ابرقهرمان خون‌آشام مارول یعنی اریک براکس خواهیم بود.

- بازی در پاریس جریان خواهد داشت و از دوربین third-person بهره خواهد برد.

آخرین ویرایش:

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
Blade رو میشه گفت، سورپرایز The Game Awards بود. شخصا انتظار داشتم تو این انجمن بیشتر از این استقبال شه. ولی برعکس اکثر گیمر های خارجی شدیدا هایپش هستن. بین تریلر های معرفی، تریلرش هم بعد GTA VI چند روزی درحال ترند بود. شاید بعد تریلر گیمپلی یا تریلر های بعدی افراد بیشتر جذبش بشن.

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467
اگه آرت استایل بازی همین چیزی باشه که تو تریلر دیدیم باید گفت خاک تو سر Arkane با این انتخاباش. من میتونم با ادامه ندادن Dishonored کنار بیام و حتی از سوم شخص شدن بازیشون هم استقبال میکنم ولی اگه قرار باشه آرت استایل بازی اینی باشه که تو تریلر دیدیم برای من شخصا هیچ جذابیتی نداره :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
اگه آرت استایل بازی همین چیزی باشه که تو تریلر دیدیم باید گفت خاک تو سر Arkane با این انتخاباش. من میتونم با ادامه ندادن Dishonored کنار بیام و حتی از سوم شخص شدن بازیشون هم استقبال میکنم ولی اگه قرار باشه آرت استایل بازی اینی باشه که تو تریلر دیدیم برای من شخصا هیچ جذابیتی نداره :D

فك نكنم انقد شاد و فان باشه يعنى در نهايت به نظرم فضايي مثل evil west داشته باشه.

• Like
Reactions: aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر