Xbox Marvel's Blade

marvels-blade-announcement-article-card.jpg

Developer: Arkane Lyon​

Publisher: Bethesda Softworks​

Platforms: Xbox Series X|S, Microsoft Windows​

Release Date: TBA

- پس از مدت‌ها انتظار، اثر جدید Arkane Lyon که انتظار می‌رفت نسخه بعدی Dishonored باشد در مراسم The Game Awards 2023 معرفی شد، اما برخلاف انتظار طرفداران، این بار شاهد همکاری بازیسازان بتسدا با مارول در ساخت بازی از ابرقهرمان خون‌آشام مارول یعنی اریک براکس خواهیم بود.

- بازی در پاریس جریان خواهد داشت و از دوربین third-person بهره خواهد برد.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
امسال 50مین سالگرد ساخت شخصیت بلید هست
بازی تو پاریسه و شخصیت نیمه انسان و ومپایره
و ایمرسیو اکشن ادونچر سوم شخصه و تولیدش تازه شروع شده، انتظار تاریخ زودتر از 2026 به نظر نباید داشت
سینگلم هست که البته مشخصه

2023-12-08_12-03-05.jpg

آخرین ویرایش:

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
فقط اومدم به Tatsumaru بگم، "خوش به حالت به آرزوت رسیدی" :D

جدا از شوخی، وایب، موزیک و اتمسفر خفنی داشت. ولی از اونجایی که فن Arkane نیستم و با اینکه بازی سوم شخصه، درباره محصول نهایی نظر خاصی ندارم.

• Love
Reactions: Tatsumaru

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
فقط اومدم به Tatsumaru بگم، "خوش به حالت به آرزوت رسیدی" :D

جدا از شوخی، وایب، موزیک و اتمسفر خفنی داشت. ولی از اونجایی که فن Arkane نیستم و با اینکه بازی سوم شخصه، درباره محصول نهایی نظر خاصی ندارم.

منشن تو نوتیفیکیشن نیومد.شاید چون @ نذاشتی.الان اتفاقی دیدم :D
واقعا خوشحال شدم.البته دیر و زود داشت.ولی سوخت و سوز نه.عنوانی نبود که رو زمین بمونه.
دلم میخواست اینسومنیاک یا راک استدی بسازه.ولی خوب همین هم عالیه:-bd

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
منشن تو نوتیفیکیشن نیومد.شاید چون @ نذاشتی.الان اتفاقی دیدم :D
واقعا خوشحال شدم.البته دیر و زود داشت.ولی سوخت و سوز نه.عنوانی نبود که رو زمین بمونه.
دلم میخواست اینسومنیاک یا راک استدی بسازه.ولی خوب همین هم عالیه:-bd
View attachment bilakhare.mp4

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ترکیب ایمرسیو و سوم شخص یکم باهم نمیخوره ولی خب اعتقاد راسخ و کامل دارم به آرکین لیون. بازی هم فکر کنم در حد همین تیزر تریلر فقط رفته جلو و حالا حالاها بعیده خبری ازش بشه.

یه درصد انحصاری نباشه یا حداقل انحصاری زمانی باشه به همه افراد اینجا شیرینی میدم :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یکی از جالب‌ترین سورپرایزهای مراسم برای من همین Blade بود. :D
اولش که تریلر شروع شد، گفتم احتمالاً Dishonored 3 هست. بعدش یه ذره جلوتر رفت و دیدم حال و هوای بازی مدرن‌تر از اون مجموعه هست و فکر کردم لابد Deathloop 2 هست! باز جلوتر رفت و دندون‌های خون‌آشام‌طور رو دیدیم و شوکه شدم که چرا اینا به این سرعت رفتن سراغ ساختن دنباله Redfall! :| تا اینکه بالاخره در آخرین لحظات که Blade رو از پشت نشون داد، دوزاری بنده افتاد و فهمیدم جریان چیه!
از دو جهت خوشحالم. یکی اینکه متأسفانه نمی‌تونم با Dishonored ارتباط برقرار کنم و هر دو نسخه رو شروع کردم و بعد از یه مدت گذاشتم کنار. یکی دیگه هم دوربین بازی که سوم شخص هست و برای من لذت‌بخش‌تر از اول شخصه. خیلی منتظرم ببینم با این شخصیت چه کردن و از اونجایی که شناخت اکثر مردم (از جمله خودم) از Blade در حد خیلی دیگه از کاراکترهای مارول نیست، می‌تونه فضای جدید و داستان‌هایی رو ارائه بده که برامون کاملاً تازگی داره.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
IMG_6670.jpeg
عجیبه یکم، پابلیشرها معمولا سر این قضیه با کسی تعارف ندارن و صریح میگن که وضعیت چجوریه. تو پروموها و تیزر هم خبری از ایکس‌باکس یا اصلا هر پلتفرم دیگه‌ای نبود. باز با این وجود بازی به احتمال زیاد انحصاریه ولی خب این روند یکم عجیبه و امیدوار کننده :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من در طفولیت از فیلم های Blade خیلی میترسیدم(:D) و کلا خیلی برام وایب اون خوش آشام هایی که دوست دارمو نداشت. اما این ایتریت Blade به نظر خیلی جذاب میاد و میتونه مشکل همیشگی من با بازی های آرکین رو حل کنه، مشکل همیشگی من بازی های آرکین هم اول شخص بودنشونه! و همیشه با خودم میگفتم این کارکترها و این آرت استایل خراک یه چیز TP هست، چرا کردن تو FP و بیرون نمیکشن؟ ولی الان کلا فضای فانتزی آرکین طور+دنیای Blade و دوربین سوم شخص رسپی ساخت یه چیز خیلیی خفنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر