Marvel Universe

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
ما که لذت بردیم و منتظریم، امیدوارم یک اسپایدرمن گی هم توش باشه لذت ببریم همگی
شما که کلا هرچی سونی بسازه لذت می بری خیلی ملاک نیستی.
-------
فن های اسپایدرمن و مارول به طور قطع از این بلایی که سونی سر Venom آورده و از بیخ اصل و نصبش رو ترکونده راضی نیستن. این DNA اه فان بودن MCU هم بهش تزریق کردن که شده خود فاجعه.
Morbius هم که فیلم مورد انتظار خود من بود با کله رفت تو دیوار.
Kraven the Hunter هم من بعید بدونم چیزی ازش در بیاد.

کلا سونی یه دور با The Amazing Spider-Man ها رفت تو دیوار بعد الانم با این SSU کلا تو ماورا سیر می کنه.
------
Venom رو خود Sam Raimi هم درست نتونست ازش فیلم بسازه. خودش رسما اعتراف کرد Spider-Man 3 فاجعه بوده.

• Like
Reactions: Arima Kishou

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,927
نام
مهراد
شما که کلا هرچی سونی بسازه لذت می بری خیلی ملاک نیستی.
شما هم که هیتر سونی و اقلیت های جنسیتی هستی که اصلا ملاک نیستی :)

بنده نقد خودم راجع به ونوم و موربیوس رو بار ها در جای جای انجمن اعلام کردم و نمراتی هم که بهش دادم توی IMDB مشخصه. راجع به اسپایدر من صحبت می کنیم کاری به ونوم و موربیوس نداریم. من از سه گانه آخر لذت بردم و خیلی ها هم نظراتشون رو از زمان نسخه CAM تا بلوری اعلام کردن که نوستالژی بوده براشون. در گیشه هم که موفقیت بی نظیری بدست آورد. سه گانه ریمی برای همه ما دوران خوب و رویایی بود و اگر فرصت دیگه ای بهش داده بشه برای ساخت قسمت چهارم به شدت همه استقبال میکنن.

پ.ن: ریپلای ندارد :)

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
شما هم که هیتر سونی و اقلیت های جنسیتی هستی که اصلا ملاک نیستی :)

بنده نقد خودم راجع به ونوم و موربیوس رو بار ها در جای جای انجمن اعلام کردم و نمراتی هم که بهش دادم توی IMDB مشخصه. راجع به اسپایدر من صحبت می کنیم کاری به ونوم و موربیوس نداریم. من از سه گانه آخر لذت بردم و خیلی ها هم نظراتشون رو از زمان نسخه CAM تا بلوری اعلام کردن که نوستالژی بوده براشون. در گیشه هم که موفقیت بی نظیری بدست آورد. سه گانه ریمی برای همه ما دوران خوب و رویایی بود و اگر فرصت دیگه ای بهش داده بشه برای ساخت قسمت چهارم به شدت همه استقبال میکنن.

پ.ن: ریپلای ندارد :)
این هایی که به من چسبوندی توهمات شماست.
در انجمن هم پستی ریپلای نداره که ارسال نشده باشه.
اون پ.ن شما نشون می ده شما اصلا درک درستی از انجمن نداری.
یک نقد هم واسه Hogwarts Legacy بنویس همه بی صبرانه منتظر ان نقد شما رو بخونن به خصوص این که JK Rowling به آرمان های پیامبرتون تو سونی وافادار نبوده :))

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,290
نام
علیرضا
واقعیتش اگه بخواد سکانداربداین سریال و نظارت تماما با سونی باشه و آمازون صرفا استریم پخش کننده...نگران کنندس
ولی اگه بخواد آمازون همه کاره باشه و سونی فقط ای پی و استودیو فیلم سازیش در اختیار آمازون قرار بده میشه کمی امیدوار بود

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,658
نام
مــاکــان
کاری به بحث هاتون ندارم، ولی این اسپایدرمن آخر واقعا فاجعه بود. یک فن سرویس بی سر و ته بود به نظرم.
واقعا همینطوره ، من با برادرم با هم دیدیدم.
جفتمون باهات موافقیم :D
دوستهای نزدیکم که تاحالا بحثش پیش کشیده شده همه گفتن این چی بود ساختن.
برای من خواب آور بود و بنظرم حتی تو این سه گانه متوسطِ آخری ضعیف ترین بود.

من سر اسنایدرکات که تو 3 قسمت دیدم اینقدر حوصلم سر نرفته بود.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
نصف دیالوگ های No Way Home کلا دلداری به Andrew Garfield بود که اشکال نداره توهم خوبی توهم اسپایدرمنی حالا سری فیلم هات کنسل شد که شد :D
-----
هایپ Ant-man شدیدا بالاست و امدیوارم بلایی که توی Doctor Strange سر فن ها آوردن توی این سر فن ها نیارن.
به خصوص این که شروع کننده Phase 5 اه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,857
نام
حامد
من یه سری فیلم ها رو ندیدم. الان اخرین هایی که دیدم فکر کنم لوکی بود و همین no way home و فکر کنم دکتر استرنج هم بعدش بود. بعدش چیا رو ببینم تا به این antman برسم؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,290
نام
علیرضا
من یه سری فیلم ها رو ندیدم. الان اخرین هایی که دیدم فکر کنم لوکی بود و همین no way home و فکر کنم دکتر استرنج هم بعدش بود. بعدش چیا رو ببینم تا به این antman برسم؟
فعلاً برا انت من دیدن اوکی کافی هست تا بدونی کنگ فاتح گذشتش چیه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,857
نام
حامد
فعلاً برا انت من دیدن اوکی کافی هست تا بدونی کنگ فاتح گذشتش چیه
چه فیلم هایی بغیر از تور بعدش اومده؟
و یا سریال های درست. یه شی هالک و اون میس مارول بود که فکر کنم اونا هم مربوط میشن ولی ندیدم.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,718
راهی به خانه نیست رسما چفت و بست دادن ابعاد پولساز کاراکتر اسپایدرمن و البته دشمن های محبوبش به وسیله تُف با کمترین کاریزما و فقط برای استخراج پول بیشتر بود. بله درسته نوستالژی عجیبی بود اما در چندش ترین شکل ممکن. با همچین کاراکترها و بودجه ای می تونستن یک فیلم جدی با داستان جدی و فیلم نامه کاملا کار شده، بدون مسخره بازی و با مبارزات جدی و کوبنده بسازن تا آدم کیف کنه نه اینکه توبی موقع تاب خوردن وسط یه مبارزه بزرگ رو لبش لبخند باشه و یه خط هم رو صورتش نیفته!
هالند قبل از اکران می گفت من تو این فیلم از مشت هام استفاده کردم و مبارزه تن به تن انجام دادیم، نتیجه اما یک سری مبارزه کاملا مصنوعی و مضحک بود:)) من 30 گیگ اینترنت ذغالی واسه این حروم کردم!
مارول خیلی وقته تموم شده...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M0HAMAD

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
چه فیلم هایی بغیر از تور بعدش اومده؟
و یا سریال های درست. یه شی هالک و اون میس مارول بود که فکر کنم اونا هم مربوط میشن ولی ندیدم.
کلا بعد نو وی هوم دکتر استرنج-تور-بلک پنتر اومدن که فعلا هیچ کدوم مستقیم تو ماجرای انت من نقشی ندارن . باز دکتر استرنج به خاطر بسط دادن نسبی ایده ی مالتی ورس میشه گفت یکم ربط داره . بقیه که کلا شاید یک سکانس بیشتر نداشته باشن که ممکنه در آینده نقش داشته باشه اون هم از دوستان اهل فن بپرسید یا یک سرچ کوچک بکنید متوجه می شید و نیازی نیست کل فیلم رو ببینید
تو سریال هم لوکی فکر کنم اولین یا دومین سریال مارول بود . فالکون و وینتر سولجر -شی هالک - وات ایف - مون نایت -هاک آی و میس مارول بعدش اومدن که بین این ها شی هالک که زباله کامله و هیچ ربطی به فیلم های آینده نداره . فالکون ... نقش مهمی داره چون به یکی از فیلم های مهم آینده مارول یعنی تاندربولتز میرسه . هاک آی هم مهمه چون به سریال اکو و بعدش هم دردویل مربوط میشه . میس مارول هم یک اشاره های یک جمله ای داره که زمینه ساز فیلم مارولز میشه . مون نایت فعلا رو هواست و تو خود سریال که هیچ ارتباطی با فیلم ها نداشت و فعلا هم مشخص نیست چه برنامه ای واسش دارن . فقط از رو حدس و گمان و عقبه ای که تو کمیک هاش داشت تئوری هایی در اومده که ربط پیدا می کنه .

در کل برای انت من فقط سریال لوکی مهمه . اما دیدن دکتر استرنج و وات ایف برای بیشتر درگیر شدن با مالتی ورس مفیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر