Marvel Universe

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
بعد از end game یه حس پوچی و تموم شد .خب که چی توی مارول شکل گرفت بنظر من.
دیگه اون انسجام توی اثار نیست .
هنوز هدف واحد ندارن که بخوان برسن بهش.
هر فیلم میاد برای خودش مولتی ورس میشه هیچ ربطی هم به همدیگه ندارن فعلا.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بعد از end game یه حس پوچی و تموم شد .خب که چی توی مارول شکل گرفت بنظر من.
دیگه اون انسجام توی اثار نیست .
هنوز هدف واحد ندارن که بخوان برسن بهش.
هر فیلم میاد برای خودش مولتی ورس میشه هیچ ربطی هم به همدیگه ندارن فعلا.
الان زوده برای این که بخوان Super Villain معرفی کنن.
شما فاز ۱ هم نگاه کنی صرفا پر شده بود از فیلم هایی که کارکتر جدید معرفی می کردن. الانم همچین حالتی داره.

منتها مساله ای که هست اینه که مارول کلا دلش نمیاد کارکتر حذف کنه (وقتی هم که می کنه به بدترین نحو کارکتر حذف می کنه :|) فقط اضافه می کنه بعد الان من موندم با این یک خروار کارکتر دقیقا چی کار می خواد بکنه :D

راستش الان بعد این هم مدت به گذشته نگاه میکنم میبینم NWH هم خیلی چیز شاخی نبود و وجود اندرو و توبی قشنگش کرده بود.
NWH کلا چیز شاخی نبود. تکراری ترین فیلم مارول بود. من همون روز اول اکرانش رفتم دیدمش ولی کلا پست ندادم در موردش توی تاپیک بس که این فیلم مسخره بود.
صرفا فن ها با دیدن توبی از این فیلم خوششون اومده بود. نصف مکالمات بین اسپایدرمن ها هم دلداری و تمجید از اندرو گارفیلد بود.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
View attachment 254052

⭕ شایعه: فیلم مستقل اسکارلت ویچ با هنرنمایی کراش ۷۰٪ بچه های فروم، یعنی کربلایی حاج خانم مکرمه الیزابت اولسن در دست ساخت! :D :x
البته باید ترسید.
مخصوصا بعد گندی که با The Black Widow زدند.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
منم دیدم چون ماشالا بچه های توییتر و یوتیوب دیگه چیزی نزاشتن که بمونه از اسپویل
در کل سوای اسپویل و هرچی کاش اینقدر تریلر بیرون نمیدادن ازش.....این رویه که هر روز یه تریلر میدن داره برعکس میشه و هایپ رو بدجور میخوابونه !!!!
دقیقا هم حرف دوستان رو تایید میکنم....این فاز با اینهمه فیلم و سریالی که جلو رفته به نظرم هنوز نتونسته هسته اصلی داستان رو دربیاره!!!

• Like
Reactions: Bax and XMohsen

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
christianbale.png
تایکا وایتیتی کارگردان فیلم
Thor: Love and Thunder
وعده داده کریستین بیل که در این فیلم نقش شخصیت شرور «گور خداکش» (Gorr the God Butcher) رو بازی کرده شاید تبدیل به بهترین شخصیت شرور دنیای سینمایی مارول بشه.​

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
View attachment 254052

⭕ شایعه: فیلم مستقل اسکارلت ویچ با هنرنمایی کراش ۷۰٪ بچه های فروم، یعنی کربلایی حاج خانم مکرمه الیزابت اولسن در دست ساخت! :D :x
اگر اشتباه نکنم گفته بودن 3 تا فیلم هست خوب شد یه فیلم کردن ..

در کل سوای اسپویل و هرچی کاش اینقدر تریلر بیرون نمیدادن ازش.....این رویه که هر روز یه تریلر میدن داره برعکس میشه و هایپ رو بدجور میخوابونه !!!!
اینو سر یکی از فیلم ها حس کردم اینطوری شده شک داشتم اما هرچی بیشتر میگذره مطمئن تر دارم میشم که تعداد تریلر ها و محتواشون خیلی زیاد شده سر Strange 2 که یه تریلر قبل اکران فیلم دادن که انگار خیلی اسپویل کرده یکی دیگه هم دیدم دیشب دادن !!

-----
هنوز فیلم رو ندیدم منتظر کیفیت خوب هستم، سوپرایز که میگید شخصیت جدید هست یا اتفاقات منظورتون هست ؟
این مسیری که مارول داره میره یا میخواد همین اول کار تا جایی که میتونه همه رو معرفی کنه همه دنیاها رو بیاره وسط تا بعد هرجور که دلش خواست با اینا بازی کنه یا اینکه برای یه ویلین خیلی بزرگ باشه (Galactus) که نیاز به تعداد زیادی هیرو باشه که بعید میدونم چون هم زوده هم شکل مبارزه منطقی نیست.

شاید هم اصلا فاز جدید به شکل قبلی نیست یعنی ما یه ویلین خاص نداریم که همه متمرکز بشن احتمالا چندتا گروه مثل Avengers تشکیل بشه با دشمن های مختلف مبارزه کنند dark avengers و اینا هم وسط بیاد.
سوای اینکه نتیجه کار چطور در بیاد فعلا مسیرش خیلی جذاب نیست.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
رخداد بزرگ بعدی به نظر میاد Secret Wars باشه، با توجه به اینکه به Incursion اشاره شد تو فیلم. البته فکر کنم پیش نیازش فیلم F4 و معرفی رید ریچاردز دنیای ۶۱۶ و دکتر دومه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
اسپایدرمن NWH از ضعیف ترین فیلمای مارول بود.
قصه هیچ! اکشن و مبارزه درست حسابی هم هیچ!
یه نوستالژی بازی کرد با عنکوبت های قدیمی.
4/10
این دکتر استنرج MOM از اسپایدرمن بهتر بود یکم.
حداقل اکشن بهتری داشت.
6/10
ولی کلا مارول تو فاز چهارم ضعیف جلو رفته.

این فیلم جدید ثور رو هم فقط به خاطر کریستین بیل میبینم.

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
الان زوده برای این که بخوان Super Villain معرفی کنن.
شما فاز ۱ هم نگاه کنی صرفا پر شده بود از فیلم هایی که کارکتر جدید معرفی می کردن. الانم همچین حالتی داره.

منتها مساله ای که هست اینه که مارول کلا دلش نمیاد کارکتر حذف کنه (وقتی هم که می کنه به بدترین نحو کارکتر حذف می کنه :|) فقط اضافه می کنه بعد الان من موندم با این یک خروار کارکتر دقیقا چی کار می خواد بکنه :D

NWH کلا چیز شاخی نبود. تکراری ترین فیلم مارول بود. من همون روز اول اکرانش رفتم دیدمش ولی کلا پست ندادم در موردش توی تاپیک بس که این فیلم مسخره بود.
صرفا فن ها با دیدن توبی از این فیلم خوششون اومده بود. نصف مکالمات بین اسپایدرمن ها هم دلداری و تمجید از اندرو گارفیلد بود.
واقعا همینطور که میگی بود. البته که از NWH واقعا انتظاری هم نباید داشت کلا سگانه اش خیلی چیز خاصی نبود. ته اش هم یک جوری تموم کردن که اگر سگانه بعدی خواست تو دنیای مارول نباشه و سونی مستقل بسازه مشکلی نباشه و بتونن دلایل خوبی بیارن.
اسپایدرمن NWH از ضعیف ترین فیلمای مارول بود.
قصه هیچ! اکشن و مبارزه درست حسابی هم هیچ!
یه نوستالژی بازی کرد با عنکوبت های قدیمی.
4/10
این دکتر استنرج MOM از اسپایدرمن بهتر بود یکم.
حداقل اکشن بهتری داشت.
6/10
ولی کلا مارول تو فاز چهارم ضعیف جلو رفته.

این فیلم جدید تور رو هم فقط به خاطر کریستین بیل میبینم.
خوشحالم اینجا کلی آدم منطقی هست.
من واقعا دکتر استرنج 1 رو بیشتر از 2 دوست داشتم.

حتی به نظرم اون قسمتی که توی وات ایف درباره دکتر استرنج بود اون داستان رو تبدیل به فیلم سینمایی میکردن کشش بیشتر از این بود : )

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
جیمز گان، کارگردان فیلم The Suicide Squad و فیلم‌های Guardians of the Galaxy اعلام کرد که فیلم‌برداری قسمت سوم این سه‌گانه به پایان رسید. نگهبانان کهکشان ۳ مارول در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ اکران می‌شود.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
درجه سنی PG-13 تو توییتر ترند شده که مربوط میشه به doctor strange in the multiverse of madness! :D

ما که هنوز فیلمو ندیدم، ولی بسیاری اعتقاد دارند که فیلم باید با درجه سنی R اکران میشد!

@Justiciar حقیقت داره؟! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر