Marvel Universe

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
4 قسمت اول مون‌نایت رو دیدم. من هیچ آشنایی با کمیک‌هاش ندارم. قبلش دیده بودم که یه عده میگن مون‌نایت بتمن ماروله. که اگر این سریال به کمیک ها وفادار بوده باشه، معلومه اونا هم مثل
من کمیک‌ها رو نخوندن و زارت و زورت الکی کردن:D

و اما بعد
فکر می‌کردم با توجه به کامنت‌های اینجا و نمره‌ها، سریال متوسط و شاید خواب‌آوری باشه اما به صورت غافل‌گیر کننده‌ای خوشم اومد ازش. فکر می‌کنم برای من بعد از لوکی و ونداویژن بهترین سریال جدید مارول باشه.
توی کاراکترهای فاز چهارم مارول هم به نظرم از بقیه کیلومترها بیشتره. در واقع در برابر این کاراکتر بقیه مقوا هستن.

بازی اسکار آیزاک هم خیلی خوبه و قشنگ دراومده. این رو برای خودم با هیلی استنفیلد و کل کست فالکون مقایسه می‌کنم که شبیه تئاترهای دانش‌آموزی بودن.
تا الان فالکون از همه بهتر بوده . اکشن خوش ساخت تری هم داشته .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
معلوم شد که استیون و مارک کلا یک نفرن و اسکیزوفرنی داره
...........
به شدت اپیزود تلخی بود :(
اون که کاملا مشخص بود توجیهی ابدا غیر این نداشت

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
اون که کاملا مشخص بود توجیهی ابدا غیر این نداشت
بیشتر توضیح داد که چرا اینجوری شده. دقیق هم‌ صحبت کنیم، اسکیزوفرنی نداره، dissociative personality disorder داره! فکر کنم این از همون اپیزود ۲ مشخص بود فقط اینجا ریشه یابی میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
مون نایت رو خیلی دوست دارم:x

احتمالا برام بتونه مقام دوم سریال های مارول رو بگیره:-"

فقط... از این به بعد دیگه استیون رو نخواهیم دید؟ :(
این خود درگیری ها و دو شخصیت متفاوت بودنشون خیلی جذاب بود و واقعا حیفه:(

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یکی از چیزایی که در مورد Moon Knight بی نظیره این پوستر هایی هست که اکانت های رسمی مارول توی شبکه های اجتماعی ازش می زارن :D
سر مارکتینگ Moon Knight توی شبکه های اجتماعی ترکوندن کلا.

• Like
Reactions: Alkazar

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خیلی خوبه این Moon Knight! :D به نظرم یکی از بهترین کارهای MCU بین همه فیلم‌ها و سریال‌هاش هست. اسکار آیزاک هم واقعاً عالی بازی کرده و اگه نقش مشابه این رو توی یه کاری به جز MCU انجام داده بود، بعید نبود تا مرز جایزه گرفتن و اینا هم بره. یعنی منظورم اینه که خیلی‌ها وقتی به این جور چیزهای کمیکی نگاه می‌کنن، بازیگرها رو زیاد تحویل نمی‌گیرن و کاری ندارن که طرف چقدر خفن داره نقشش رو ایفا می‌کنه.
بازیگر زن سریال (می القلماوی!) هم به نظرم خوب بازی می‌کنه و روابط بین این دو شخصیت رو خیلی دوست دارم. یا اون Khonshu که چیز خیلی جالبیه و هم شکل و شمایلش و هم صداش واقعاً عالیه! :D فقط ویلین ماجرا زیاد برام جذاب نیست، با اینکه ایتن هاک رو دوست دارم.
این دو قسمت اخیر هم از دو نظر خیلی جالب بودن:
قسمت چهارم که رسماً زده بود تو فاز ژانر وحشت! البته در حد ابتدایی، نه غلیظ. ولی همین میزان هم توی MCU خیلی کمیابه و از اون طرف هم خون زیاد و دل و روده دیدیم که چیز جالبی بود و بنده رو بیشتر امیدوار کرد نسبت به Blade. :D
قسمت پنجم هم لحظات تأثیرگذار و سوزناکی داشت که حداقل برای من جزو غمناک‌ترین صحنه‌های MCU بودن. و جالب اینجا بود که این سکانس‌ها توی قسمتی اتفاق می‌افتادن که از اون طرف یه اسب آبی مهربون با صدای جذاب رو در قالب تاورت می‌دیدیم! یعنی رسماً پارادوکس عجیبی بود و یه ترکیب خاصی از سوز و گداز در کنار یه شخصیت کمیک و خنده‌دار!
در مجموع اگه MCU بتونه این تنوع رو گسترش بده، خیلی خوبه. فعلاً که گفتن Doctor Strange 2 یه سری المان‌های ترسناک داره و از اون طرف هم Blade بدون خشونت بی‌مفهومه و باید ببینیم چی می‌شه و MCU اندکی از این حالت گوگولی (که باعث تکراری شدن هم می‌شه) فاصله می‌گیره یا نه. :D

داشت یادم می‌رفت که به موسیقی‌های این سریال هم اشاره کنم که واقعاً زیبا هستن. یکی از بخش‌های MCU که من خیلی باهاش حال نمی‌کنم (یا بهتره بگم برای من در حدی نیستن که توی حافظه‌م بمونن)، موسیقی‌هاش هستن. به جز تم اصلی که بعد از ۱۰ میلیون بار شنیدن دیگه حفظ شدیم و اگه نمی‌شدیم عجیب بود، بقیه تم‌ها و آهنگ‌ها رو یادم نیست و سریع از ذهنم پاک شدن. ولی تم Moon Knight رو فکر کنم حداقل تا یه مدتی توی مغزم باقی بمونه و به این زودی‌ها یادم نره. :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
جذابیت مون نایت به خاطر مصر میدونید من رو به چه فکری فرو میبره؟ اینکه اگه سانتامونیکا کریتوس رو ببره به مصر با چه دنیای متفاوت و جذابی رو به رو خواهیم شد :-t

پ.ن: دوستان امروز کیفیت پرده ای از فیلم مورد انتظار دکتر استرنج 2 میاد. پیشنهاد نمیشه خدایی تماشاش ولی بازم اگر دیدید، لطفا توی اسپویلر بزارید که بتونیم بیایم راجع به سریال و ... بحث کنیم. چون شنیدم تریلر آخر یه چیزایی لو داده و ملت از دست مارول شاکی ان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر