PlayStation Marvel Spider-Man Remastered

سازنده
Nixxes Software
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
marvel_s-spider-man-remastered_logo-e1607497323761.png

توسعه دهنده :Nixxes Software
ناشر: Playstation Pc LLC
تاریخ انتشار 12 آگوست 2022، 21 مرداد 1401
نسخه ریمستر حاوی دی ال سی City That Never Sleeps و سایر اضافات میباشد
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
تاریخ انتشار 18 نوامبر 2022، 27 آبان 1401

سیستم مورد نیاز

Screenshot_20220720-210926_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
یعنی 3 تا DLC کلا یه ساعته یا 6 ساعت یا 10 ساعت؟ :))

View attachment 268044
DLC هایی که Entry جدا تو سایتش ندارن رو نمیشه فهمید واقعا چقدر طول میکشن :D

53% شد، با اینکه امروز بیشتر تمرکزم رو گذاشتم سریع استوری برم ولی کند پیش میره

خوشحالم که بازی کانتنت زیاد داره ولی میخوام سریع برم بازی بعدی :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
DLC هایی که Entry جدا تو سایتش ندارن رو نمیشه فهمید واقعا چقدر طول میکشن :D

53% شد، با اینکه امروز بیشتر تمرکزم رو گذاشتم سریع استوری برم ولی کند پیش میره

بازی مگه منتشر شده؟ :D

• Smile
Reactions: Taha75 and NHM

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
RAFT تو را میخواند:>
دیدم پست گذاشتی ولگردی توی بازیای open world رو به رفتن mission داستانی ترجیح میدی... SO
10 15 ساعت پارو زدن منتظرته :>

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
بازی واقعا بهینه نیست مخصوصا خیلی خیلی پردازنده لازمه و هیچ پردازنده ای 120 فریم ثابت نمی تونه بده
با 10900k زیر 60 فریم هم بیاد می شه گفت جز بدترین بهینه سازی هاست
View attachment 268045
من خودم هنوز بازی نکردم اما تو نقد ها هم اشاره شده بود بازی خیلی بهینه نیست و یه چندتا اپدیتی نیاز داره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من خودم هنوز بازی نکردم اما تو نقد ها هم اشاره شده بود بازی خیلی بهینه نیست و یه چندتا اپدیتی نیاز داره
به نظرم از نظر کارت گرافیک بهینه هست مخصوصا اگر ری تریسینگ خاموش باشه چون ری با کیفیت و زیادی هم داره
اما برای پردازنده ها عملا بهینه سازی صورت نگرفته من کلا 40 درصد پردازنده م استفاده می شه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
به نظرم از نظر کارت گرافیک بهینه هست مخصوصا اگر ری تریسینگ خاموش باشه چون ری با کیفیت و زیادی هم داره
اما برای پردازنده ها عملا بهینه سازی صورت نگرفته من کلا 40 درصد پردازنده م استفاده می شه
اتفاقا امروز به صورت اتفاقی داشتم youtube یه ویدیو میدیدم داشت میگفت که بازی ها خیلی دارن به سمت پردازنده محور شدن میرن برعکس گذشته که کاملا gpu محور بودن و و بهینه سازی برای پردازنده ها انجام نمیشه یک نمونه دیگش هم elden ring که به شدت پردازنده محور هست و مشکل اصلیش روی pc همین بود

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اتفاقا امروز به صورت اتفاقی داشتم youtube یه ویدیو میدیدم داشت میگفت که بازی ها خیلی دارن به سمت پردازنده محور شدن میرن برعکس گذشته که کاملا gpu محور بودن و و بهینه سازی برای پردازنده ها انجام نمیشه یک نمونه دیگش هم elden ring که به شدت پردازنده محور هست و مشکل اصلیش روی pc همین بود
بستگی داره به اون برنامه نویسی که پورت می کنه که چقدر حرفه ای باشه
الان زباله ای به اسم Five Nights at Freddys Security Breach هست که با ری تریسینگ های برای 3090 تا 15 فریم برای 2k میاد پایین فقط هم ری رفلکشن داره کل بازی هم استاتر هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خب منم 2-3 ساعت رفتم واقعا پورت خوبیه :D رو PS4 همون اوایل ول کرده بودم سر 30 فریم بودن و رزولوشن پایین خیلی از پرواز تو شهرش لذت نمیبردم برعکس اینجا اینقد تجربه نرمی هست واقعا میچسبه چرخ زدن تو شهرش، گرافیک بهترش هم قطعا تاثیر داره.
FSR اولیه که آشغالی بیش نبود این FSR 2 ولی خیلی بهتر عمل میکنه اونم روی کارت 6 ساله من که هیچ چیز سخت افزاریی نداره :D البته یک سری Flickering توی دور دست داره اما جزئیات کلی رو تا حدودی برمیگردونه.
فقط HBAO+ بازی نمیدونم مشکل داره یا چی، سایه های زیر ماشینا تقریبا از بین میره و کلا یک خورده از Off بهتره، SSAO ولی بهتر عمل میکنه.

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
روی HDD که بازی کنین کلی ایستر اگ از لودینگ های هف لایف میبینید که موقعی که وارد محیط جدید میشدید 10 ثانیه میرفت توی لودینگ و گیر میکرد
با تشکر از سونی کبیر واسه ادای دِین به سمبل پی سی گیمینگ :>
ولی خارج از شوخی(شوخی نمیکردم :>) بهینه سازیش خیلی خوبه و مشکل استاترش روی ssd اوکی شد

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
قطعا پورت بازی های سونی از سال های قبل شروع شده . هر بازی یک تا دو سال قبل به صورت مخفیانه (دور از رسانه ها) پروسه پورتش آغاز شده . این بازی هم از اواخر سال 2020 آغاز کردند . کاش مایلز مورالس هم با این در قالب کالکشن می دادند . بسته های الحاقی بازی جالب نیستند (بسته الحاقی هورایزن خیلی خفن بود ولی مرد عنکبوتی نه) . الان گرم بازی بودیم مایلز هم پشت بندش پلی می کردیم (مثل آنچارتد که 4 و لاست لگاسی با هم قراره بیاد)

خلاصه همش باید صبر کرد . سونی صبر ایوب می طلبد . خیلی هم در مورد پروژه های پورت برای آینده صحبت نمی کند . الان عکس هایی از منو ریترنال درز کرده ولی سونی سکوت داره . در مورد مشکلات پورت آنچارتد هم سکوت داره . کلا سکوتش آزار دهنده هست و خیلی روی مخ . (هر چه بازی های سونی از تمام صنعت گیم چند سر و گردن بالاتر هستند از هر نظر ولی مدیریت و شفاف سازی و ارتباط با طرفدارهاش ضعیفه )

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام. بازی تاپیک مشکلات نداشت همینجا میپرسم. بازی برای اجرا نیاز به بیلد جدید ویندوز ۱۰‌ داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر