Marcus Fenix در Mortal Komba..؟ بله، لطفا..!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ناراحت نشو فیکه :D

:d
ميدونم !!
اتفاقا از سياست اد بون و ندريلم خوشم اومد !!
به هر قيمتي حاضر نشدن يه انحصاري هم برا ايكس باكس بذارن تو بازي !!
بايد قبول كرد انحصاري هاي ايكس باكس به درد كمبت نميخورن !!
انحصاري اي هم نداره به اون صورت :d

اگر كسلوانيا انحصاري بود گبريل خوراك كمبت بود برا انحصاري ايكس باكس

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به نظر منم مستر چیف میاد به کمبت!رقیب سکتور و سایرکس میشه!
چون اگه بخواد زره شو فعال کنه خیلی ردیف میشه!میتونه چاقو هم پرت کنه!
به عنوان فینیش هیم هم (:D)کلاهشو در آره و دیگه....(مث ملینا که ماسکشو برمیداره:D)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
خیلی مسخره میشد اگر مارکوس میومد:dولی میتونستن ریو هایابوسا رو بزارن:(خیلی دوست داشتم که ریو هم تو کمبت باشه.واقعا هم میتونست.هم حرکات رزمی بلده و با شمشیر هم میشد فینیشر زد.اگر بود چی میشد:(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خیلی مسخره میشد اگر مارکوس میومد:dولی میتونستن ریو هایابوسا رو بزارن:(خیلی دوست داشتم که ریو هم تو کمبت باشه.واقعا هم میتونست.هم حرکات رزمی بلده و با شمشیر هم میشد فینیشر زد.اگر بود چی میشد:(
آخه یه زمانی انحصاری بود!
مارکوس فقط فینیشراش خوشگل میشن:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
من نمیدونم دوستان چرا اینقدر فکر میکنن که قرار بوده یا هست و یا خواهد بود که یه شخصیت هم به نمایندگی از 360 تو بازی باشه! همین کریتوس هم فقط به این دلیل تو بازی هست که اد بن فن GoW هست و عاشق خشونت GoWIII شده، همین!

خیلی مسخره میشد اگر مارکوس میومدولی میتونستن ریو هایابوسا رو بزارنخیلی دوست داشتم که ریو هم تو کمبت باشه.واقعا هم میتونست.هم حرکات رزمی بلده و با شمشیر هم میشد فینیشر زد.اگر بود چی میشد

جالب میشد اما جالب نمیشد!:D یعنی خوب ریو تو بازی باشه خیلی فاز میده و میزنی دهن مهن همرو آسفالت میکنی فاز میده اما خوب ریو چه ربطی به MK داره؟:D من که شخصا عمرا با کریتوس بازی نخواهم کرد!

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
جالب میشد اما جالب نمیشد!:D یعنی خوب ریو تو بازی باشه خیلی فاز میده و میزنی دهن مهن همرو آسفالت میکنی فاز میده اما خوب ریو چه ربطی به MK داره؟:D من که شخصا عمرا با کریتوس بازی نخواهم کرد!
منم امکان نداره کریتوس بردارم.من عاشق لو کنگ و سابزیرو و اسکورپیون هستم.ولی چون شخصا علاقه فراوانی به ریو دارم خیلی دوست داشتم باشه.یعنی میدونم ربطی نداره،فقط رویای مزخرف خودم رو گفتم.:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همین کریتوس هم فقط به این دلیل تو بازی هست که اد بن فن GoW هست و عاشق خشونت GoWIII شده، همین!
البته دلیل اصلیش این نبوده ها:D یک مصاحبه ای چند وقت پیش از ed boon و گارگردان نسخه سوم GOW اومد که توش ed توضیح داد ما با دیدن نبرد Zeus و کریتوس(منظورش اولین مبارزه بود که شبیه بازی های Fighting بود) وبا مشاهده اون صحنه ها و خشونت وصف ناپذیر کریتوس متوجه شدیم که توانایی حضور در دنیای ما رو هم داره(این یعنی جرقه اصلی از حالت مبارزش گرفته شده بود که واقعا هم عالی کار کرده بودند و فوق العاده نفس گیر بود. حتی QTEهاش) و بعدش هم در مورد اینکه سعی کردن بالانس بسازنش و از لحاظ ظاهری هم روش کار کردن تا طرفدارهاش ناراحت نشن و از این چیزا.

من که شخصا عمرا با کریتوس بازی نخواهم کرد!
متاسفانه اگه بخوای بازی رو پلات کنی مجبوری برش داری:D
به نظر من همه شخصیت ها باید یک بار تست بشن. حداقل این نظر من هستش! حالا می خواد مهمان باشه یا شخصیت اصلی فرقی نداره!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
منم امکان نداره کریتوس بردارم.من عاشق لو کنگ و سابزیرو و اسکورپیون هستم.ولی چون شخصا علاقه فراوانی به ریو دارم خیلی دوست داشتم باشه.یعنی میدونم ربطی نداره،فقط رویای مزخرف خودم رو گفتم.:d
چه پارادوکسی ... :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,590
نام
حسین
به نظر من COLE رو می تونن بزارن :d

دوستانی که میگن کریتوس رو نمی گیرن اولین شخصیتی که تستش می کنید شرط می بندم کریتوسه:d

من که خودم فقط با کریتوس بازی میکنم بس

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
/:)/:)/:) خیلی ناراحتم از چیزایه جدید !واقعا دیگه شورشو در آوردن ! ادبون هرکدوم از این فامیلاش خشن بوود آوردش تو کمبت :-o فقط ننه یه منو نزاشتن تو کمبت !! اگه میزاشتن که محشر میشد ! اخه ننم تو کتک زدن با دسته جارو خوب طرفو فاتالیتی میکنه ! اگه دسته من بود تا کمبت 4 جنسیس بیشتر نمیاوردم ! یادش بخیر اون زمونی که با 25 تومن یه دست کمبت 2 میزدیم دلم واسه اون زمونا تنگ شده گند زدن به بازیه کمبت از تو پی اس 2 شروع شد ولی انصافا شائولین مونکس تمومه واقعیاته کلاسیکو نگه داشت خیلی محشر بوود از مکانایه کمبت 1 تا 2 رو عینا بدونه هیچ تفاوت بصورت 3 بعدی بازسازی کردن انصافا من بهش میگم شاهکار رکوئسته شوجینکو هم بد نبود !! من که بچه بودم کمبت 2 رو بازی میکردم میگفتم خدایا فهمید پشته اون درختایه زنده چه شکلیه ؟؟ برام جالب بود واقعا شائولین مونکس نیازمو برطرف کرد !! ادبون بهتره تمومه کاراترایه کلاسیکو با همون لباسو با همون فرم دوباره زنده کنه نه بیاد واسه اسکورپین کراوات بزاره این طرح هایه جدیدش بده بخدا ! مممنون;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر