MAG - Massive Action Game

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ایشون گفته تو مایه های conter هستش نه این که عین کانتر باشه.

این دو بازی هیچ سنخیتی به هم ندارن اگه بگی جفتش FPS هستش وگرنه هیچ ربطی به هم ندارن این دوبازی .

البته جفتشون فقط آنلاین هستن.

اخه کانتر بمب گزاری اما این بازی یک جنگ رو به نمایش میزاره

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
این دو بازی هیچ سنخیتی به هم ندارن اگه بگی جفتش FPS هستش وگرنه هیچ ربطی به هم ندارن این دوبازی .

البته جفتشون فقط آنلاین هستن.

اخه کانتر بمب گزاری اما این بازی یک جنگ رو به نمایش میزاره
خوب پس به هم دیگه شبیه هستن دیگه !!! :D :D
از توضیح دوستان ممنون

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
خوب پس به هم دیگه شبیه هستن دیگه !!! :D :D
از توضیح دوستان ممنون
بابا چه گیری دادی شما به کانتر؟!
این بازی تو بعضی مپهاش تا 256 نفر با هم تو بازی هستن. که انگار به گروه های 8 نفری تقسیم میشن. هر گروه یه لیدر داره و کسای دیگه هم وظایف مشخص.
ولی تو کانتر دو تا گروه روبروی هم بودن. نهایت 16vs16.
حالا کانتر کجاش شبیه اینه؟
==============
آقا شما با 512 اصلا مشکلی نداری؟
من فکر نمیکردم با سرعتهای ما بشه بازی کرد.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چند تا عکس بگیر ببینیم :biggrin1:
بعد Class اینا داره ؟ لول چه طور ؟

چشم محسن جان عکس هم میزارم . بله CLASS هم داره . بله لول هم داره که من الان 5 شدم.

آقا شما با 512 اصلا مشکلی نداری؟
من فکر نمیکردم با سرعتهای ما بشه بازی کرد.

نه اصلا انگار نه انگار که دارم با 256 نفر دیگه بازی میکنم.;)اما فکر کنم سروراش رو تقسیم کنن این جوری که تو فرم بازی گفته شده که تعداد بیاد پایین فعلا که بشه همه چی رو تست کرد ایرادات برطرف بشه. چون سرور صبح خوابید .

من که با 512 بازی میکنم لگ که ندارم با AWP هم بیشتر بازی میکنم حالش بیشتره. بعضی وقتام M4 خیلی حال میده اما افت سرعت و دقت و قدرت تیر رو میشه فهمید وقتی داری به یک نفر که خیلی دوره شلیک میکنی.:eek:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مگه بازی اومده که شما داری با 256 نفر آنلاین بازی میکنی؟

بازی نیومده . اما من بتا تسرتر این بازیم که باید روزی گزارش بدم که باگ دیدم مشکل داشتم.... .

من الان جزو BETA تستر های این بازی محسوب میشم و ایدیم هم جزو اون افرادی که توسایت سونی به عنوان بتا تستر های این بازی هستش.:biggrin1:برای خودم هم جالب بود این گزارش دادن .
vvjju94zs59mmft9luvo.bmp

220e6ymnwleprnoekef2.bmp

Welcome to the MAG Private Beta!

چه لگی باید داشته باشیم:biggrin1:
من 512 دارم و لگ هم اصلا ندارم حالا پایین تر رو نمیدونم.256-128-64 فکر کنم باید یکم لگ داشته باشه هر چند من بازی میکنم میزنم میخوره .

خیلی جالبه عکس گزاشتم از سایت سونی سریع سایت که آپلود کرده بودم عکس رو فی شد.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب شما میتونید اسلحه هارو هم آپگرید کنید یا آنبلاک.
یک مرحله جدید واز شده امروز که شما تو این مرحله باید بمب بزارید .مثل Serch and destruy اگه درست نوشته باشم.

مرحله قبلی دفاع از پادگان بود .
قبلیش هم حمله به پادگان روز مره این که شما کدوم وری باشین عوض میشه . برای تست. بازی همون 256 نفره موند که توسایتش تصحیح شده چون نوشته بود برای دقت بیشتر تو هر سرور 128 نفر که تغییری نکرده وهمون 256 نفر هستش....

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کسای که INVITE MAG میخوان اگه سنشون تو ریجیستر کردن آیدی US بالای 18 سال باشه میگیرن کد رو اگه Qore مال ماه سپتامبر رو بگیرن که 3 دولار هستش. فقط تا تاریخ 17 سپتامبر برای کار برهای که Qore مال ماه سپتامبر رو گرفته باشن فرستاده میشه.

qore-sept_12.jpg

qore-sept_13.jpg

qore-sept_14.jpg

qore-sept_15.jpg

qore-sept_16.jpg

qore-sept_17.gif

qore-sept_18.gif

qore-sept_19.gif

qore-sept_20.gif

qore-sept_21.gif

qore-sept_22.gif

qore-sept_23.gif

qore-sept_23b.gif

qore-sept_24.gif

qore-sept_25.gif

qore-sept_26.jpg

omid_gta

کاربر سایت
Apr 28, 2007
26
نام
omid
Quro در مورد بازی های جديد حرف ميزنه.

مجبور نيستيد Qore داشته باشيد!

اگه
online و فعال باشيد و سرعت اينترنتون خوب باشه و رو خوده سايت PS فعاليت کنيد.

من خودم اول اين

email رو گرفتم:

mag-beta-invite.jpg

بعد sign up کردم، و بعده يه مدت:
magbeta.jpg

و گرفتمش... اگه سؤالی هست، بفرماييد.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
خوب بالاخره تونستم MAG Beta رو بازی کنم ، البته در حال نوشتن یه Review هستم ولی گفتم بیام اینجا چند تا نکته اساسی بگم :D
یک اینکه وقتی وارد بازی شدم تو منوهای عظیم بازی گم شدم
تو این نسخه Beta با این که بتا بود ولی کلی حالت برای Unlock کردن اسلحه ها ، خریدن انواع لباس ، Upgrade اسلحه ها و ... داره .
واقعا Zipper Interactive جادو کرده تو سرورهای بازی ، من با ADSL 512 یک ذره ، واقعا یک ذره حاضرم قسم بخورم اذیت نشدم ، واسه این انقدر پافشاری می کنم که برای خودم عجیب بود .
بازی با این که این نسخه بتا برای حدود 3 ماه پیش هست ولی اصلا افت فریم حتی در صحنه های شلوغ نداره .
یه نکته دیگه اینکه ، با اینکه این همه بازی Multiplayer بازی کردم ولی این شبیه هیچ کدومشون نیست ، این اصلا یه بازی نیست واقیعت ها تو جنگه ، باید با فکر بازی کنی .
بیشتر از این چیزی نمیگم ، منتظر یه Review جنجالی از بازی باشید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر