MAFIA Trilogy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
View attachment 170021

به شکل محسوسی یوزر ها راضی تر بودن از بازی نسبت به منتقدین..
تقریبا از هرکس که بازی هم کرده میپرسم، مثبته نظرش.
منتقدین خیلی بیرحم شدن (که در مجموع چیزی بدی نیست بنظرم) و گویا مفهومی بنام نوستالژی هم چندان متبلور نمیشه توی نقدهاشون
بیشتر منتقدا کم سن و تازه به دوران رسیده هستند

• Like
Reactions: challengeeverything

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بیشتر منتقدها الان تو بازی های ریمیک یا ریمستر خیلی نگاه میکنن به گیم پلی اینجا هم بیشتر از گان پلی و هوش مصنوعی ایراد گرفتن اگر بازی خوب بفروشه احتمالا Mafia 4 به زودی ساختش شروع میشه البته انگار بازم زیر نظر Hanger13
چقدر از هنگر 13 بدم میاد

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
View attachment 170021

به شکل محسوسی یوزر ها راضی تر بودن از بازی نسبت به منتقدین..
تقریبا از هرکس که بازی هم کرده میپرسم، مثبته نظرش.
منتقدین خیلی بیرحم شدن (که در مجموع چیزی بدی نیست بنظرم) و گویا مفهومی بنام نوستالژی هم چندان متبلور نمیشه توی نقدهاشون
اکثر منتقد ها اورجینال این عنوان رو تجربه نکردند و فکر می کنند این ریمیک باید مثل همه بازی های امروزی به اوپن ورد زوری باشه واقعیت اینه حتی گان پلی بازی که بهش ایراد وارد میشه هم بد نیست و مثل بقیه عناوین امروزی می مونه
من خیلی از بچه های همین فروم رو دیدم که مافیا 2 رو خیلی دوست داشتند و مافیا 1 رو تجربه نکردند الان بهترین فرصت برای هموناس تا با تجربه این عنوان متوجه بشن مافیا واقعی دله دزدی جو و ویتو و انتقام گیری اون یارو تو شماره 3 نیست

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,454
Mafia 3 که (سوای نحوه روایت و پردازش خوبش) بشدا دیسگاستینگ بود تم و ماهیت داستانش.
از اول تا آخر بازی داری White هارو به بدترین شکل ممکن سلاخی میکنی.
شخصا اگر واقعا علاقه مند به OW و ستینگ دهه 60 آمریکا نبودم، بازی رو همون ساعت اول دراپ میکردم...

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
اکثر منتقد ها اورجینال این عنوان رو تجربه نکردند و فکر می کنند این ریمیک باید مثل همه بازی های امروزی به اوپن ورد زوری باشه واقعیت اینه حتی گان پلی بازی که بهش ایراد وارد میشه هم بد نیست و مثل بقیه عناوین امروزی می مونه
من خیلی از بچه های همین فروم رو دیدم که مافیا 2 رو خیلی دوست داشتند و مافیا 1 رو تجربه نکردند الان بهترین فرصت برای هموناس تا با تجربه این عنوان متوجه بشن مافیا واقعی دله دزدی جو و ویتو و انتقام گیری اون یارو تو شماره 3 نیست
به شدت باهات مخالفم سر داستان مافیا ۲ تو مدیونم گیم واقعا یکی از بهترین هاس مافیا ۱ چون نوستالوژی داری اینطور نگاه می‌کنی همه چیز تو مافیا ۱ پی ریزی میشه البته که این بازی داستانش شاهکاری هست ولی نگاهت زیاد منفی به نسخه ۲ البته یکسری مشکلات تیمشون سر مافیا ۲ داشتن ..

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
این ماجرای هوش مصنوعی واقعا چیز رو مخی هست!

من از کلیات بازی راضی هستم ریمیک خوبی هست، ولی مشکلات خاص خودشم داره متاسفانه و کاش روش بیشتر کار میشد!! در کل من واقع راضی هستم چون مدت ها میخواستم برم سراغ مافیا ولی خب گرافیک بازی دیگه خیلی قدیمی شده بود و اذیت کننده بود ولی الان داریم همون بازی میکنیم با گرافیک جدید.

بزرگترین مشکلم اینجاست که بازی خیلی زیاد آسونه! حالا من دارم بازی رو روی حالت نورمال میرم ولی همینم خیلی آسون هست مثلا با GTA V که مقایسه میکنی میبینی اصلا بازی هیچ سختی ای نداره و این روی مخم هست. تامی از ابتدای کار همه چی بلده کار با اسلحه و... هیچ مشکلی نداره رانندگیش هم درجه یک هست و همه چیش اوکیه! کاش یک کم بیشتر روی این بخش گیم پلی بازی کار میکردن.
یعنی مثلا یکی از مراحل که باید بری کسیو بکشی و محیط رو منفجر کنی من یادم هست توی مافیا خیلی سخت تر بود! اینجا رفتم یارو جلو همه کشتم کک هیچکس نگزید!

بازی بدی نیست! ولی مجموعه از مشکلات هم هست دیگه! یعنی متای 76 به نظرم براش خوبه حتی شاید زیاد باشه! خود من به عنوان کسی که عاشق مافیاست اگه بخوام به این نسخه بیشتر از 7 بدم حس میکنم ظلم کردم به نسخه ی اصلی! بازی به طور کلی میخواد روایت داستانی نسخه اول بگه و بره! کار خاصی نمیکنه!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همینجور گفتم بازی از مافیا 2و 3 بهتره یه سری مشکلات خُب داره ولی کلیت بازی خوبه، هوش مصنوعی و انیمیشن ها میتونست بهتر باشه همونجور گفتم متا بین 78 تا 81 حقشه، در مورد طراحی اچیومنت/تروفی هم کلا بازی بدجور کابوسیه هم کلی جمع کردنی توی فری روم داره تازه درجه سختی هم داره، اون جمع کردنی های پریدن با ماشین پشت بام خانه رو هم داره باز کلا میخوان گیمرها رو اذیت کنن

کاربر سایت
Aug 24, 2020
82
همینجور گفتم بازی از مافیا 2و 3 بهتره یه سری مشکلات خُب داره ولی کلیت بازی خوبه، هوش مصنوعی و انیمیشن ها میتونست بهتر باشه همونجور گفتم متا بین 78 تا 81 حقشه، در مورد طراحی اچیومنت/تروفی هم کلا بازی بدجور کابوسیه هم کلی جمع کردنی توی فری روم داره تازه درجه سختی هم داره، اون جمع کردنی های پریدن با ماشین پشت بام خانه رو هم داره باز کلا میخوان گیمرها رو اذیت کنن
خب نگیرید، از تجربه بازی که چیزی کم نمیشه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این بازیو فقط و فقط باید رو کلاسیک مد بازی کنید. نرمال و هارد فک کنم شوخیه واقعا :D
دقیقا این بازی برای کلاسیک مد ساخته شده اصلا درک نمی کنم چرا اصلا برای بازی درجه بندی سختی گذاشتن نسخه اورجینال هم نمی تونستی سختی بازی رو انتخاب کنی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دقیقا این بازی برای کلاسیک مد ساخته شده اصلا درک نمی کنم چرا اصلا برای بازی درجه بندی سختی گذاشتن نسخه اورجینال هم نمی تونستی سختی بازی رو انتخاب کنی
خدا این پاورپیکس نوب آفلاین باز رو لعنت کنه، گفت باید حتما دو دور برید ما گذاشتیم نرمال رسما خاله بازی بود الان دوباره باید کلاسیک برم

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
این بازیو فقط و فقط باید رو کلاسیک مد بازی کنید. نرمال و هارد فک کنم شوخیه واقعا :D

داداش فتوا صادر نکن :D
من رو هارد میرم سر اون مرحله مسابقش که باید اول بشی چند دفعه میخواستم دسته رو بشکونم هی قیمت دلار مانعم میشد :D

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,599
نام
محمدرضا
داداش فتوا صادر نکن :D
من رو هارد میرم سر اون مرحله مسابقش که باید اول بشی چند دفعه میخواستم دسته رو بشکونم هی قیمت دلار مانعم میشد :D
من که هارد بازی نکردم، نمیدونم چه جوریه سختیش و مستقیم رفتم سمت کلاسیک ولی منم همین حس تو رو داشتم تا فهمیدم چه جوری از ram استفاده کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر