Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
از نقداشم معلومه ارزش بازی که هیچ ارزش تف انداختنم نداره شاهکاری که خالقش عوض شه دیگه به پایان رسیدس من که تا حالا مافیا بازی نکردم اصن شخصیت داستانش جدا اینجوری که دوستان میگن با این مراحل تکراری به هیچ دردی نمیخوره هنگر 13 هم مثل شرکتای تازه کاره بی عرضه دیگه که پاشون از گلیمشون دراز تر میکنن تخته میشه با این کارشون اسم مافیا با اون محیط گیم پلیش خاصش خراب کردنx-(

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
از نقداشم معلومه ارزش بازی که هیچ ارزش تف انداختنم نداره شاهکاری که خالقش عوض شه دیگه به پایان رسیدس من که تا حالا مافیا بازی نکردم اصن شخصیت داستانش جدا اینجوری که دوستان میگن با این مراحل تکراری به هیچ دردی نمیخوره هنگر 13 هم مثل شرکتای تازه کاره بی عرضه دیگه که پاشون از گلیمشون دراز تر میکنن تخته میشه با این کارشون اسم مافیا با اون محیط گیم پلیش خاصش خراب کردنx-(
به نظرم تو داری خودتو قانع میکنی که نخریش.
ولی اینم بدون هر سایت یا کاربری که دیدم ایراد میگیریه از اون طرف از بازی خو شش اومده

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
شما میگی مافیا تاحالا بازی نکردی بعد قائدتا مافیا 3 رو هم بازی نکردی بعد تفاوت این نسخه رو با نسخه های دیگه مافیا......اینجوریشو دیگه ندیده بودم:D

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام به همه دوستان غزیز
اولش بگم که هر حرفی میزنم فقط فقط نظره شخصی هستش
به نظزه من اگه با این ذهنیت برین بازیرو بخرین که خوب مافیا هستش حتما مثله شماره های قبلیش هستش به احتمال خیلی زیاد تو ذوقتون میخوره
ولی اگه اصلا به اسمش توجه نکنین و به عنوان یه بازی جدید بخرینش بیشتر لذت میبرین
البته اگه شماره های قبلیشو بازی کرده باشین وگرنه اگه بازی نکردین که فرقی نداره چون مقایسه نمیکنین چون شماره 1 این بازی جزوه بهترین بازیها بوده از همه نظر
من خودم 2 شماره قبلیشو بازی کردم اولیش بی نظیر بود دومیش افت کردش نسبت به اولی و الان سومی که دیگه خیلی بیشتر افت کرده
چون به شخصه هر چی میبینم این بازیرو واقعا هیچ حسو خاله مافیا بهم دست نمیده
ولی به عنوانه یه ای پی جدید بهش نگاه کنیم ارزش بازی کردن رو داره مخصوصا بعد از چندین ماه که هیچ بازی جدیده درست حسابی نیومده بود
بازم تاکید میکنم تمام این حرفا فقط فقط نظره شخصی بودش
  • Like
Reactions: mohsen2012

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظر باید بازی تجربه کنیم ولی چرا انقدر گرافیک بازی تو روز ضعیفه ساختمونا انگار مقوایی ان خیلی بده کاش کل بازی تو شب جریان داشت اصلا گرافیک روزش دیدم فکر کردم یک نسل رفتیم عقب

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
خیلی کوتاه میگم:
اگه بخواین با مافیا 1 مقایسه کنین: آشغاله
اگه بخواین بدون ذهنیت و به صورت یه ip مستقل که اصا فرض کنین اسمش مافیا نیست نگاه کنین یه بازی بسیار خوب با داستان عالی و موسیقی حیرت اور و گرافیک بسیار زیباس که ارزش حد اقل نمره ی 8 رو داره.

دیگه میل خودتونه که بخواید از بازی لذت ببرید یا برید تو فاز خود ازاری و مقایسه ی با مافیا1 و رنگ پوست لامصب کرکتر و کچل و مو دار بودنش و ...!

من که لذت بردم :)

• Like
Reactions: nash

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شما میگی مافیا تاحالا بازی نکردی بعد قائدتا مافیا 3 رو هم بازی نکردی بعد تفاوت این نسخه رو با نسخه های دیگه مافیا......اینجوریشو دیگه ندیده بودم:D
گفتم بازی نکردم نگفتم ندیدمش که....
بعد همچین شخصیتی به چه دردی میخوره اصن سیاه پوست چه ربطی به مافیا داره قطعا یکی از ویژگی های داستان این بازی این بود که خودتم عضو مافیا باشی

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به نظرم تو داری خودتو قانع میکنی که نخریش.
ولی اینم بدون هر سایت یا کاربری که دیدم ایراد میگیریه از اون طرف از بازی خو شش اومده
شاید اخه خیلی از بکش بکشاش خوشم اومد ولی خب انطور که گفتن بنظر میاد مرحله هاش تکراریه پر از باگه و نقدای خوبی هم نگرفتهه با ایتکه از مافیا فاصله گرفته ولی بازم یه حس خاصی داره برا همین فکر کنم دوس دارم تجربش کنم

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
534
شاید اخه خیلی از بکش بکشاش خوشم اومد ولی خب انطور که گفتن بنظر میاد مرحله هاش تکراریه پر از باگه و نقدای خوبی هم نگرفتهه با ایتکه از مافیا فاصله گرفته ولی بازم یه حس خاصی داره برا همین فکر کنم دوس دارم تجربش کنم
بنطر من نقدای که گرفته واقعا حقش بوده یه بازی پرباگ وافتضاح از هر نظر که بگی .گرافیک که توی روز عین نسل 6 می مونه انگار داری سن اندریوس بازی میکنی.من خودم طرفدار دوآتیشه مافیا هسم از هر دو نسخه قبل کلی خاطره خوب برام مونده ولی این یکی واقعا افتضاحه حتی ماموریتای اصلیشم جذاب نیس.من خیلی به این بازی امید داشتم ولی واقعا نا امیدم کرد بنظزم این openworldکردن بازی خیلی به بازی لطمه زده.جذابیت مافیا به مراحل متنوعش بود الان تنها امیدم به بازیه بتل فیلد

• Like
Reactions: jhoobin

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
بازی رو دیروز خریدم 250 تومن. دو دقیقه بازی کردم دیدم از اون 250 هزار تومن حداقل 249 هزارتومنش تو جوب آب ریخته شده. باز دوباره بازی رو فروختم 245 تومن. راجب مشکلاتشم بخوام بنویسم باید یه طومار بنویسم پس بهتره چیزی نگیم. هرکسی ام دوست داره خاطراتش با نسخه ی قبلی مافیا خراب نشه بهتره این نسخه رو بازی نکنه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
بازی رو دیروز خریدم 250 تومن. دو دقیقه بازی کردم دیدم از اون 250 هزار تومن حداقل 249 هزارتومنش تو جوب آب ریخته شده. باز دوباره بازی رو فروختم 245 تومن. راجب مشکلاتشم بخوام بنویسم باید یه طومار بنویسم پس بهتره چیزی نگیم. هرکسی ام دوست داره خاطراتش با نسخه ی قبلی مافیا خراب نشه بهتره این نسخه رو بازی نکنه.
من روز اول بازی رو 260 تومن خریدم بعدش فهمیدم کاش 300 تومن میدادم بس که بازیش عالیه.
واقعا چقدر دید ها متفاوته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر